Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, teachertza είπε

Καλησπέρα σας,

ενεργοποίησα και εγώ αυτή την υπηρεσία.

Είδα οτι με χρέωσε 1 ευρώ. Λογικά τους επόμενους δύο μήνες θα με χρεώσει απο ακόμα 1 ευρώ το μήνα.

Πότε πρέπει αν το διακόψω για να μήν πληρώσω τα 38 ευρώ τους επόμενους μήνες?

Το 1€ είναι γι τους 3 μήνες.

Πρέπει να το διακόψεις για να μην πληρώσεις τους επόμενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 minutes ago, ELMastas said:

Δες λίγο κάποια προηγούμενων σελίδων πόστ που είπαν οτι απο  κινητό βγάζει και πόσες μέρες διαρκεί η προσφορά ! εκεί λέει πως έχει ακόμα αρκετές μέρες (μερικές εβδομάδες) οπότε εφόσον ισχύει αυτό, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας 

Ρωτάει για την 12μηνη gold οχι για το 1ε/3μηνες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, teachertza said:

Καλησπέρα σας,

ενεργοποίησα και εγώ αυτή την υπηρεσία.

Είδα οτι με χρέωσε 1 ευρώ. Λογικά τους επόμενους δύο μήνες θα με χρεώσει απο ακόμα 1 ευρώ το μήνα.

Πότε πρέπει αν το διακόψω για να μήν πληρώσω τα 38 ευρώ τους επόμενους μήνες?

Εγω το εκανα απο τις ρυθμισεις στο site. Απενεργοποιησα την αυτοματη ανανεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H 12μηνησυνδρομή  Xbox Live Gold που έχει τώρα 42Ε είναι μόνιμη προσφορά ή παίζει αύριο να αλλάξει ?

8 ώρες πριν, Hero1 είπε

https://e-access.gr/αξεσουαρ-x-box-360/1028--xbox-live-12-2-gears-of-war-3.html

 Βρήκα κ αυτό που είναι 14 μήνες gold  και δίνει και ένα όπλο gow στα 50€ με μεταφορικά

Για την ακρίβεια είναι 12+ 2 μήνες δώρο. Να λειτουργεί όπως και η άλλη 12μηνη ? Δηλ. μετά μπαίνει η ultimate και έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα ? Αν έχει πάρει κάποιος από εδώ ας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

H 12μηνησυνδρομή  Xbox Live Gold που έχει τώρα 42Ε είναι μόνιμη προσφορά ή παίζει αύριο να αλλάξει ?

Το ρώτησα κι εγω παραπάνω αν δεις αλλά δεν είναι σίγουρο οπότε για να είμαι καλυμμένος καβάτζωσα 2 χρονάκια απο τώρα.

Το site έχει αυτή την τιμή στα BF Deals οπότε πιθανόν να αλλάξει αλλά δεν ορκίζομαι κι ολάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ασχετος, τι ακριβως δυνατοτητες απο τα παιχνιδια δεν μπορω να εχω; Πχ ξεκινησα το Age of Empires II definitive και μου ελεγε αυτο ακριβως το πραγμα, επειδη δεν εχω την xbox εκδοση ή κατι τετοιο τελος παντως. Επισης ξεκινησα να παιζω το Old man's journey και δεν μου κραταει τα saves. 2 φορες με εβαλε να ξεκινησω απο την αρχη ξανα, οποτε και το παρατησα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξερει τελικα καποιος τι παιζει με τα saves; Στην εφαρμογη του xbox μου δειχνει οτι εχει γινει προοδος, αλλα οταν ξεκιναω το παιχνιδι, με βαζει παλι απο την αρχη! Μπορει να το τεσταρει καποιος;

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτούς που είχαν κάνει παλιότερα το 3months/1€.

Εχθές που πήγα να δοκιμάσω όταν επέλεγα μήνα μου εμφάνιζε ανενεργό το κουμπί της επιλογής, σήμερα προχώρησε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια ερωτηση και εγω σχετικη με το θεμα.

Κλειδαδικα εχουνε game pass μηνιαιο με 2.50 ευρω δεν μπορουμε να γεμισουμε με αυτο 12 μηνες αν δεν μας ενδιαφερει το live.

Kαι 2η ερωτηση κλειδαδικο εχουν 1 μηνα gold live πως το λενε με 4.50 ευρω δεν μπορουμε να στοκαρουμε απο αυτα αμα χασουμε την 42 ευρω τον χρονο ετησια που αναφερεται στο θρεντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, nikx said:

Mια ερωτηση και εγω σχετικη με το θεμα.

Κλειδαδικα εχουνε game pass μηνιαιο με 2.50 ευρω δεν μπορουμε να γεμισουμε με αυτο 12 μηνες αν δεν μας ενδιαφερει το live.

Kαι 2η ερωτηση κλειδαδικο εχουν 1 μηνα gold live πως το λενε με 4.50 ευρω δεν μπορουμε να στοκαρουμε απο αυτα αμα χασουμε την 42 ευρω τον χρονο ετησια που αναφερεται στο θρεντ.

Λογικά μπορείς αλλά θα κοστίσει 13€ παραπάνω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι οκ δεν συμφερει με την τωρινη προσφορα των 42 ,μιλαω σε περιπτωση που ληξει.

Με το Game pass των 2.30 ευρω τον μηνα ομως που καρασυμφερει για καποιον που δεν παιζει multi τι γινεται;;

Στοκαρεις αραγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, nikx είπε

Nαι οκ δεν συμφερει με την τωρινη προσφορα των 42 ,μιλαω σε περιπτωση που ληξει.

Με το Game pass των 2.30 ευρω τον μηνα ομως που καρασυμφερει για καποιον που δεν παιζει multi τι γινεται;;

Στοκαρεις αραγε.

Πού έχει  Game pass των 2.30 ευρω? Εμένα που δε με νοιαζει το multiplaying και με νοιάζει μονο να παίζω παιχνίδια στην κονσόλα, είτε δωρεάν είτε με αγορά, αυτό πρέπει να πάρω, ε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, nikx είπε

Nαι οκ δεν συμφερει με την τωρινη προσφορα των 42 ,μιλαω σε περιπτωση που ληξει.

Με το Game pass των 2.30 ευρω τον μηνα ομως που καρασυμφερει για καποιον που δεν παιζει multi τι γινεται;;

Στοκαρεις αραγε.

PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts. 

Αυτό το διάβασες? Μια φορά μπορείς να το βάλεις αν δεν έχεις ξαναβάλει, αν έχεις ξαναβάλει δεν λειτουργεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, nikx said:

Nαι οκ δεν συμφερει με την τωρινη προσφορα των 42 ,μιλαω σε περιπτωση που ληξει.

Με το Game pass των 2.30 ευρω τον μηνα ομως που καρασυμφερει για καποιον που δεν παιζει multi τι γινεται;;

Στοκαρεις αραγε.

Δεν έχω παραλάβει ακόμα οπότε δεν είμαι σίγουρος αλλά με τα παιδιά που ασχολούνται λένε ότι gold μπορείς να στοκαρεις! Για το απλό με τα 2.5 δεν έχω ιδέα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...