Προς το περιεχόμενο

Προσφορά μόνο για φοιτητές: Malwarebytes 4 χρόνια -> 5$/συσκευή (Max 5 συσκευές)


Greg9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Εγώ, ενώ έβαλα τον κωδικό κανονικά και μου έδειχνε σαν τιμή τα 5 και κάτι ευρώ, βλέπω ότι στα mail από την Malwarebytes και στις χρεώσεις της πιστωτικής μου μου έχει χρεώσει 180 ευρώ

Πέρα από το να επικοινωνήσω με την εταιρία, γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω κάτι άλλο ( η αγορά έγινε με κάρτα της εθνικής)

Επικοινωνησε με τη Malwarebytes.Τον εχεις βαλει τον κωδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

27 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Επικοινωνησε με τη Malwarebytes.Τον εχεις βαλει τον κωδικο?

Έχω ανοίξει ήδη ticket , αύριο θα στέιλω και στο live chat που έχουν, γιατί τώρα είναι κλειστό.

Ναι , τον είχα βάλει τον κωδικό και μου είχε κάνει την έκπτωση κανονικά μέχρι το σημείο που έκανα την πληρωμή.

Όταν μου ήρθε το mail από την Malwarebytes είδα τα 180$ και πήγα να δω τις χρεώσεις της κάρτας και είχε αφαιρέσει  180

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος θέλει κωδικό pm.

~Δόθηκε~

Εάν υπάρχει τρόπος και για δεύτερο κλειδακι, ενημερώστε. Βαριέμαι να το ψάχνω.

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Έχω ανοίξει ήδη ticket , αύριο θα στέιλω και στο live chat που έχουν, γιατί τώρα είναι κλειστό.

Ναι , τον είχα βάλει τον κωδικό και μου είχε κάνει την έκπτωση κανονικά μέχρι το σημείο που έκανα την πληρωμή.

Όταν μου ήρθε το mail από την Malwarebytes είδα τα 180$ και πήγα να δω τις χρεώσεις της κάρτας και είχε αφαιρέσει  180

Μέσω paypal πλήρωσες ή κατευθείαν κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης από ότι διαβάζω είναι καλύτερα να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με κάποιο πιο παραδοσιακό antivirus. Δεν φτάνει μόνο του για πλήρης προστασία? Δεν βλέπω να έχει και firewall από το trial που έχω κατεβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, sveltos είπε

Επίσης από ότι διαβάζω είναι καλύτερα να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με κάποιο πιο παραδοσιακό antivirus. Δεν φτάνει μόνο του για πλήρης προστασία? Δεν βλέπω να έχει και firewall από το trial που έχω κατεβάσει.

Θέλει Windows Defender μαζί ή κάτι άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...