Προς το περιεχόμενο

Προσφορά μόνο για φοιτητές: Malwarebytes 4 χρόνια -> 5$/συσκευή (Max 5 συσκευές)


Greg9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, steven100 είπε

Παιδιά πλήρωσα όλα κομπλε, αλλά δεν έχω λάβει κάποιο μαιλ με στοιχεία ενεργοποίησης.. τι κάνω;

Φίλε Steven100 για δες και τον φάκελο της ανεπιθύμητης αλληλογραφίας, στο mail που καταχωρήσες όταν έκανες την τελική αγορα... Εμένα εκεί μου στάλθηκαν οι οδηγίες. 

Επεξ/σία από lmag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αργησα λιγο αλλα το εκανα και γω σημερα

 

Ολα καλα ευχαριστουμε για τη διαδικασια

 

Μια ερωτηση,αν αλλαξουμε υπολογιστη ,λειτουργικο,οτιδηποτε,συνεχιζουμε να εχουμε τον λογαριασμο μας και την 4ετη καλυψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, barman_ είπε

Αργησα λιγο αλλα το εκανα και γω σημερα

Ολα καλα ευχαριστουμε για τη διαδικασια

Μια ερωτηση,αν αλλαξουμε υπολογιστη ,λειτουργικο,οτιδηποτε,συνεχιζουμε να εχουμε τον λογαριασμο μας και την 4ετη καλυψη?

Δημιούργησε ένα λογαριασμό στο malwarebytes.com και από εκεί μπορείς να διαχειρίζεσαι τις συνδρομές, συσκευές κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, pareisaktos said:

Δημιούργησε ένα λογαριασμό στο malwarebytes.com και από εκεί μπορείς να διαχειρίζεσαι τις συνδρομές, συσκευές κτλ

Έκανα ήδη.. Φαντάζομαι αν αλλάξω υπολογιστή, διαγράφω τον παλιό κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, barman_ είπε

Έκανα ήδη.. Φαντάζομαι αν αλλάξω υπολογιστή, διαγράφω τον παλιό κτλ 

Ναι. Αν αλλάξεις υπολογιστή, αν κάνεις φορμάτ κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/12/2019 στις 6:10 ΜΜ, Metalman9 είπε

@Mr^Robot

Κάνω εγγραφή με ένα yopmail αλλά ποτέ δεν μου έρχεται email επιβεβαιωσης. Συνεχώς ζητάει επιβεβαιωση με email πανεπιστημιου. Τι κανω λαθος?

Δεν κάνεις κάτι λάθος. Όταν έφτασα σε αυτό το βήμα έβαλα το yopmail και το δέχτηκε κανονικά για Πανεπιστημίου :P
Μου ήρθε αμέσως verification email και προχώρησα κανονικά τη διαδικασία ;)

Στην πληρωμή με κάρτα, έβαλα ως χώρα τον Καναδά για να μην μου βάλει extra φόρους.

Επιβεβαιώνω και εγώ με τη σειρά μου ότι εκμεταλλεύτηκα την αγορά παρόλο που δεν είμαι φοιτητής. Ίσως να αλλάξει και ο τίτλος του θέματος...

Επεξ/σία από katsikoula
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το Malwarebyte Premium σε Win10 x64 με τα τελευταία updates παντού. Από τότε πήρε το μηχάνημα (i5-8250U, 12GB RAM, Samsung NVMEE SSD) τον κατήφορο. Δύο εφαρμογές προσπάθησα να ανοίξω όλες και όλες και οι δύο δεν άνοιγαν. Από τη μία το Firefox έλεγε ότι τρέχει ήδη και πρέπει να κλείσει για να ανοίξει νέο Instance. Το πατάω να κλείσει αλλά πάλι τα ίδια. Πρέπει να διαγράψω το parent.lock αρχείο και μετά restart και μετά πάλι τα ίδια. Επίσης, το Oracle VM VirtualBox δεν ανοίγει καθόλου. Και αυτό error. Το απεγκατέστησα και όλα επανήλθαν με μαγικό τρόπο. Συν ότι το μηχάνημα bootάρει πιο γρήγορα πάλι.

Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/12/2019 στις 8:01 ΜΜ, kastoria74 είπε

Εγώ τους έστειλα την φοιτητική μου ταυτότητα και ...με απέρριψαν !

Υπάρχει κανένας διαθέσιμος κωδικός ;

Screen Shot 2019-12-12 at 19.59.04.png

Δες το πρώτο μήνυμα στο νήμα. Θα γλύτωνες και άδικο κόπο

 

Στις 12/12/2019 στις 8:32 ΜΜ, katsikoula είπε

Έβαλα το Malwarebyte Premium σε Win10 x64 με τα τελευταία updates παντού. Από τότε πήρε το μηχάνημα (i5-8250U, 12GB RAM, Samsung NVMEE SSD) τον κατήφορο. Δύο εφαρμογές προσπάθησα να ανοίξω όλες και όλες και οι δύο δεν άνοιγαν. Από τη μία το Firefox έλεγε ότι τρέχει ήδη και πρέπει να κλείσει για να ανοίξει νέο Instance. Το πατάω να κλείσει αλλά πάλι τα ίδια. Πρέπει να διαγράψω το parent.lock αρχείο και μετά restart και μετά πάλι τα ίδια. Επίσης, το Oracle VM VirtualBox δεν ανοίγει καθόλου. Και αυτό error. Το απεγκατέστησα και όλα επανήλθαν με μαγικό τρόπο. Συν ότι το μηχάνημα bootάρει πιο γρήγορα πάλι.

Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;

Τρέχεις και άλλο  antivirus μαζί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kapsts είπε

Το έβαλα και εγώ ευχαριστούμε τον ts να ρωτήσω κάτι, το τρέχετε μαζί με άλλο antivirus και αν ναι ποιο, δεν μας καλύπτει μόνο του; 

Windows defender μαζί αρκεί. Αν έχεις άλλο, καλύτερα να απενεργοποιήσεις το live protection και να ρυθμίσεις τακτικά scan ανταυτού (πχ εβδομαδιαία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kapsts είπε

Το έβαλα και εγώ ευχαριστούμε τον ts να ρωτήσω κάτι, το τρέχετε μαζί με άλλο antivirus και αν ναι ποιο, δεν μας καλύπτει μόνο του; 

Εγώ το τρέχω με Kaspersky premium και συνεργάζονται άψογα.Μονο του μη το τρέξεις, θέλει και antivirus μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Greg9 είπε

Windows defender μαζί αρκεί. Αν έχεις άλλο, καλύτερα να απενεργοποιήσεις το live protection και να ρυθμίσεις τακτικά scan ανταυτού (πχ εβδομαδιαία)

Ναι με το Windows defender τρέχει παράλληλα δεν έχω άλλο και τρέχει μια χαρά. Στατιστικά ρώτησα, πάντως αλλού διαβάζω ότι αρκεί μόνο του και αλλού ότι θέλει και antivirus παράλληλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...