Προς το περιεχόμενο

Accounts στον Κωτσοβολο - για ελεγξτε [ΑΚΟΜΑ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ-συνεχιζει το προβλημα]


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Για να μην μπει μονο σε ενα απο τα πολλα θεματα προσφορων του Κωτσοβ. και της BF σαν ανατροφοδοτηση, ας γινει γενικο θεμα:

Για κοιταξτε αν ο λογαριασμος που εχετε στον Κωτσοβολο λειτουργει κανονικα.

Αν δηλαδη μπορειτε να συνδεθειτε και αν ναι, κοιταξτε την διευθυνση σας αν ειναι η δικη σας, κλπ. Εχω ενημερωση απο μελη για προβληματα. Κατι διαβασα  και σε τοπικ εδω σημερα οτι καποιος δεν βλεπει καθολου  παραγγελια του.

Ισχυουν;

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιεργως ολα καλα στο account.

Τελευταια ειχαν χαθει κατι παραγγελιες αλλα τωρα τα βλεπω ολα οκ.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ούτε καν συνδέεται, είπα μήπως έκανα λάθος κωδικό αλλά στο "υπενθύμιση κωδικού" το εμφανίζει σαν "Το email που καταχώρισες δεν βρέθηκε. Προσπάθησε ξανά!" 

Update :  συνδέθηκε, τα στοιχεία είναι σωστά

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος που έκανε παραγγελία Στεγνωτηριο στα πλαίσια black Friday δεν βλέπει καν από εχτές το απόγευμα την παραγγελία.. 

. Και έχει πληρώσει κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω συνδέομαι κανονικά αλλα ναι δεν υπαρχει η παραγγελία που εκανα πριν απο μερικές μερες , ελπίζω αυτοί να την βλεπουν κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

404 - Η Σελίδα δεν βρέθηκε

Εκανε μια αποπειρα συνδεσης με Mozilla, εγραψε οτι δεν υπαρχει λογαριασμος και εκτοτε οσες προσπαθειες κανω δεν φερνει καν πεδιο για να συμπληρωσω στοιχεια. Μονο 404.

Δευτερη προσπαθεια, αυτη τη φορα απο chrome. Ειμαι μεσα, στοιχεια κανονικα εκτος της διευθυνσης που ειναι αδεια ολα τα πεδια.

Επεξ/σία από jonkyr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είχα και γω θέμα και τους πηρα τηλέφωνο χθες. 

Στο account μου Δεν υπάρχει καθόλου η παραγγελία που έκανα την BF παρόλο που υπήρχε.

Το link μάλιστα που μου ήρθε με mail για την παραγγελία σταμάτησε να δουλεύει. 

Στο τηλ. Μου είπαν ότι την βλέπουν την παραγγελία κανονικά και να μην ανησυχώ. Μου είπαν ότι άλλαξαν site γι αυτό και τα προβλήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάθε χρήστης και μια διαφορετική εμπειρία! Είναι σημαντικό για τον Κωτσοβολο να μας αντιμετωπίζει ως μοναδικούς και όχι ως μάζα😂

Όσον αφορά το θέμα, εμένα τα στοιχεία μου και το ιστορικό εξαφανίστηκαν από την εποχή που περίμενα την Samsung ηχομπαρα που ήταν σε προσφορά, δηλαδή τέλος Σεπτεμβρίου.

Επεξ/σία από Giw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα εχθες δεν μου συνδεοτανε ειχα ανοιξει και θεμα στο μπλα μπλα σημερα συνδεθηκε κανονικα αλλα λειπουν οι παραγγελιες που ειχα κανει την cyber monday αλλα μου ηρθε sms οτι η παραγγελια μου θα σταλει στις 7 του μηνος τωρα δεν ξερω γιατι δεν το δειχνει στο ιστορικο κατι θα παθανε λογικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...