Προς το περιεχόμενο

Accounts στον Κωτσοβολο - για ελεγξτε [ΑΚΟΜΑ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ-συνεχιζει το προβλημα]


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επικοινώνησε κανεις σημερα μαζι τους για το προβλημα ?, ειχα δει απο χθες οτι δεν μου δειχνει την παραγγελία, αλλα  τωρα ειδα οτι εχει σβηστεί και η διεύθυνση , νομιζω κανανε αλαγη στα μενου στο σαιτ(?) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ολόκληρη logitech έχει πρόβλημα με την βασική σελίδα της, λόγω κάποιου merge. Ο λογαριασμός με τα δηλωμένα προιόντα δεν υπάρχει καν, ούτε μπορώ να επαναφέρω τον κωδικό.

Οπότε ή κάποια αναβάθμιση κάνουν ή κάτι κλάταρε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το ίδιο.Πήρα και τηλέφωνο πρίν καμια ώρα και δε το σηκώνουν.Φοβάμαι μην έχουν θέμα στην βάση και χάσανε τις παραγγελίες, τα έχω πληρώσει κ όλας.Άντε να βγάλεις άκρη μετά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατώντας για να μπω παίρνω αυτο

 

  • 404 - Η Σελίδα δεν βρέθηκε
Κάτι δεν πήγε καλά! Ο σύνδεσμος αυτός δυστυχώς δεν λειτουργεί. Μπορείς να δοκιμάσεις ξανά κάνοντας πίσω ή να πλοηγηθείς από το βασικό μενού
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη Δευτέρα (νομίζω) παρατήρησα ότι άλλαξαν το όλο interface όταν μπαίνεις στο λογαριασμό σου και ταυτόχρονα είδα ότι είχαν χαθεί οι παραγγελίες αλλά δεν ανησύχησα γιατί λέω ότι θα είναι λόγω της αλλαγής. Για να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει συμβει ξανα στο παρελθον. Λογικα ισως κανουν καποιες εργασιες. 

Χαλαρωστε. Εδω στην alpha bank μπαινεις μεταμεσονυχτια και δεν φαινονται να εχουν υπολοιπο οι λογαριασμοι σου οποτε ανησυχεις για τα 30 ευρω πχ που αποταμιευες τους τελευταιους 200 μηνες με κοπο και ιδρωτα.

Επεξ/σία από CptBill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου συνέβαινε συχνά στο κάκιστο site του Κωτσόβολου. Κάντε clear cookies & cache και δοκιμάστε ξανά. Εμένα μετά από αυτό εμφάνιζε κανονικά τις παραγγελίες μου χωρίς πρόβλημα.

Spoiler

Μιλάμε για ένα site στο οποίο αν προσθέσεις στο καλάθι σου ένα προϊόν εφ'όσον έχει ακόμα έκπτωση και κάποια στιγμή αλλάξει η τιμή του (φύγει η έκπτωση), η τιμή του προϊόντος στο καλάθι σου δεν αλλάζει και παραμένει με την έκπτωση και μπορείς να προχωρήσεις κανονικά τη παραγγελία.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα την Παρασκευή ένα λάπτοπ, χωρίς account, το οποίο έδειχνε άμεσα διαθέσιμο( και για παράδοση στο χώρο μου). Το Σάββατο μου ρθε ένα sms που έλεγε ότι η παραγγελία μου είναι υπό επεξεργασία και σύντομα θα μου ρθει νέο sms με ακριβή ημερομηνία παραλαβής. Ακόμα τίποτα, έστειλα ένα μέιλ σήμερα, αλλά μου φαίνεται αύριο θα τους πάρω τηλέφωνο. Το καλό βέβαια είναι ότι είναι να πληρώσω με αντικαταβολή οπότε λεφτά δε θα χαθούν, αλλά φοβάμαι μη δε δω λάπτοπ και τζάμπα τελικά ξεροσταλιαζα μια βδομάδα στις προσφορές του insomnia κάνοντας refresh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Για να μην μπει μονο σε ενα απο τα πολλα θεματα προσφορων του Κωτσοβ. και της BF σαν ανατροφοδοτηση, ας γινει γενικο θεμα:

Για κοιταξτε αν ο λογαριασμος που εχετε στον Κωτσοβολο λειτουργει κανονικα.

Αν δηλαδη μπορειτε να συνδεθειτε και αν ναι, κοιταξτε την διευθυνση σας αν ειναι η δικη σας, κλπ. Εχω ενημερωση απο μελη για προβληματα. Κατι διαβασα  και σε τοπικ εδω σημερα οτι καποιος δεν βλεπει καθολου  παραγγελια του.

Ισχυουν;

Δεν είναι πρόβλημα από BF , είναι πρόβλημα που υπάρχει στην σελίδα εδώ και περίπου 1,5 μήνα (τουλάχιστον τότε το εντόπισα εγώ).

Επειδή είχα αρκετές συνομιλίες μαζί αυτές τις μέρες, λόγω επισκευών που χρειάστηκα σε ένα κλιματιστικό που είχα πάρει από αυτούς (και ήθελα τον κωδικό από την απόδειξη) , δεν υπήρχε το ιστορικό παραγγελιών από πριν 4-5 μήνες. Φυσικά μέχρι σήμερα δεν υπάρχουν αυτές οι παραγγελίες. 

Το πρόβλημα αυτό δεν λύθηκε, μου είπαν τάχα ότι θα φαίνονται όμως οι καινούριες παραγγελίες και σε μερικές βδομάδες τάχα θα αποκατασταθεί όλο το ιστορικό παραγγελιών. 


Φαινομενικά τώρα οι παραγγελίες από BF φαίνονται αλλά πάλι οι παλιότερες όχι, αύριο μπορεί να μην φαίνεται τίποτα πάλι :P :P 

Επεξ/σία από Billator
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...