Προς το περιεχόμενο

[PC Games] Humble Choice - 40% έκπτωση στη συνδρομή για πάντα για τις επόμενες ~36 ώρες


Otacon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Otacon

    Otacon 11 αναρτήσεις

  • panoc

    panoc 10 αναρτήσεις

  • fou

    fou 8 αναρτήσεις

  • Abudi

    Abudi 7 αναρτήσεις

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, naruto14 είπε

Δηλαδή δεν ήσουν συνδρομητής, γράφτηκες τώρα και πήρες τα soul calibur, yakuza κλπ και δεν σε χρέωσε αμέσως; 

Δεν πληρωσα τιποτα, και δεν πηρα τα παιχνιδια. Απλα ουσιαστικα ξαναενεργοποιησα το monthly plan. Moυ ηρθε και μειλ που λεει:

You've changed your Humble Monthly plan to Monthly

Thank you for being a loyal Humble Monthly subscriber.

You just changed your Humble Monthly plan to Monthly. On your next billing date of December 27, 2019, the change will take effect and you'll be charged $12.00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, ήταν παλιότερα συνδρομητής κι είχε κάνει ακύρωση. Τώρα ενεργοποίησε πάλι την συνδρομή χωρίς να πληρώσει άμεσα. Έχει επιλογή να πληρώσει άμεσα ακόμη. Έτσι έγινε και σ' εμένα πριν δυο μήνες, που ενεργοποίησα παλιά συνδρομή ανάμεσα στην ημερομηνία αυτόματης χρέωσης και την παρουσίαση του επόμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Μάλιστα. Για να καταλάβω σίγουρα, είχες κάνει ολική ακύρωση τη συνδρομή παλιότερα; Ή την είχες κάνει παύση; 

Λογικα την ειχα κανει cancel, γιατι μου ηρθε mail που ελεγε, τελευται ευκαιρια και τετοια. Αν ειχα pause καθε μηνα δεν θα επρεπε να κανω pause για να μην χρεωνομαι; Εγω δεν εκανα κατι και δεν χρωνομουν.

αυτη ειναι η καρτελα μου:

STATUS

Joined February 2, 2018

SUBSCRIBER PERKS 

No

CURRENT PLAN

Month-to-Month Plan

NEXT BILLING DATE

December 27, 2019

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλά συγχαρητήρια στον TS για τη δουλειά. Λέω να το κάνω κι εγώ αλλά είμαι βλάκας διότι έπρεπε να τον κάνω τον προηγούμενο μήνα για Spyro και Crash

Επεξ/σία από Abudi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris.ch είπε

Όχι, ήταν παλιότερα συνδρομητής κι είχε κάνει ακύρωση. Τώρα ενεργοποίησε πάλι την συνδρομή χωρίς να πληρώσει άμεσα. Έχει επιλογή να πληρώσει άμεσα ακόμη. Έτσι έγινε και σ' εμένα πριν δυο μήνες, που ενεργοποίησα παλιά συνδρομή ανάμεσα στην ημερομηνία αυτόματης χρέωσης και την παρουσίαση του επόμενου.

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι δε με αναγκαζει να πληρωσω τον τρεχων μηνα. Αρα μεχρι τωρα είτε cancel εισουν είτε pause, το ιδιο ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ένα κλικ ήταν το resubscribe όπως είπατε. Απλά ξαναμπήκα στο πλάνο. Οπότε λογικά αύριο βγαίνει το νέο bundle και ή το κανουμε pause, ή το πληρώνουμε για να πάρουμε τα games. Kudos to TS/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dimitris.ch είπε

Όχι, ήταν παλιότερα συνδρομητής κι είχε κάνει ακύρωση. Τώρα ενεργοποίησε πάλι την συνδρομή χωρίς να πληρώσει άμεσα. Έχει επιλογή να πληρώσει άμεσα ακόμη. Έτσι έγινε και σ' εμένα πριν δυο μήνες, που ενεργοποίησα παλιά συνδρομή ανάμεσα στην ημερομηνία αυτόματης χρέωσης και την παρουσίαση του επόμενου.

Πριν από έναν μήνα το είχα κάνει τελικά, κι επειδή μου φάνηκε παράξενο τότε βρήκα κι αυτό το θέμα στο reddit που το σχολίαζαν. 

Επίσης μάλλον αυτά είναι τα πρώτα παιχνίδια με το νέο σύστημα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια φαση γιατι δεν ηθελα το τωρινο (το προηγουμενο ηθελα και ακομη βριζω τον εαυτο μου που δεν το πηρα!). Ωραιο και το επομενο αν τελικα ειναι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Στο resubscribe μου ζητάει να πληρώσω για τον Δεκέμβριο. Υπάρχει τρόπος να το προσπεράσουμε?

Δεν ξερω τι γινεται, πριν μιση ωρα το εκανα και δεν ζητησε πληρωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, fou said:

Ωραια φαση γιατι δεν ηθελα το τωρινο (το προηγουμενο ηθελα και ακομη βριζω τον εαυτο μου που δεν το πηρα!). Ωραιο και το επομενο αν τελικα ειναι αυτο.

Εχω σταματήσει να αγοράζω παιχνίδια. Παιζω οτι μου δινει το humble. 10 ευρο το μηνα για τα παιχνίδια που σου δινει δεν θελει σκεψη! Τον αλλον μηνα θα πάρουμε το shadow of the tomb raider! Οταν βλέπεις crash και spyro δεν σκέφτεσαι βαρας! Σαν να βλεπεις γκομενα που σου αρεσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...