Προς το περιεχόμενο

[PC Games] Humble Choice - 40% έκπτωση στη συνδρομή για πάντα για τις επόμενες ~36 ώρες


Otacon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Abudi είπε

Επειδή κι εγώ κάνω το παρακάτω και τα στέλνω όλα στον κάδο, δεν το πρόσεξα! Είχε έρθει κάτι αντίστοιχο πριν λίγες μέρες. Thanks! Άρα λοιπόν είμαι οκ εγώ ε;

Απλά στις 27 Δεκ , θα σε χρεώσει κανονικά $12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Otacon

    Otacon 11 αναρτήσεις

  • panoc

    panoc 10 αναρτήσεις

  • fou

    fou 8 αναρτήσεις

  • Abudi

    Abudi 7 αναρτήσεις

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, panoc είπε

Μπορω να πω τοτε και στρουμφοκαμηλισμος.
Μια χαρα τιτλους ειχε το monthly πριν μερικα χρονια με 9Ε. Οτι εχει ακουμπησει το IGN το εχει καταστρεψει (πχ RPS). Το οτι ανα 4-5 μηνες εχει και ενα καλο bundle μου ειναι αδιαφορο. Οπως ειπα ηδη εχει καταστρεψει τα random bundles εδω και καιρο οποτε αναμενομενη εξελιξη.

Πολύ καλύτερο το choice. Όχι, πες έναν λόγο που δεν είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

Πολύ καλύτερο το choice. Όχι, πες έναν λόγο που δεν είναι καλύτερο.

===>

7 ώρες πριν, naruto14 είπε

Εγώ που είχα κάνει cancel δηλαδή χρειάζομαι ξανά να βάλω συνδρομή και να κάνω Pause? Λίγο τραγικό το σύστημα και βασίζονται σε άτομα απλά να ξεχνάνε να κάνουν pause κάθε μήνα.

Βασιζεται στο να εχεις μονιμα συνδρομη για να σου ερχεται στα ιδια χρηματα με τωρα, και εαν για καποιο λογο, οποιοδηποτε λογο διακοψεις εχεις τιμωρια την επομενη φορα που το θες στα 15/20Ε.
Κοινως προσφερει οτι προσφερε μεχρι τωρα, αλλα με τετοιο συστημα ωστε να σε δενει, και εαν ξεχαστεις να στα παιρνει.
Μεχρι τωρα απλα εαν σε ενδιεφερε το bundle αγοραζες τη συνδρομη και την εκοβες το επομενο λεπτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panoc είπε

===>

Βασιζεται στο να εχεις μονιμα συνδρομη για να σου ερχεται στα ιδια χρηματα με τωρα, και εαν για καποιο λογο, οποιοδηποτε λογο διακοψεις εχεις τιμωρια την επομενη φορα που το θες στα 15/20Ε.
Κοινως προσφερει οτι προσφερε μεχρι τωρα, αλλα με τετοιο συστημα ωστε να σε δενει, και εαν ξεχαστεις να στα παιρνει.
Μεχρι τωρα απλα εαν σε ενδιεφερε το bundle αγοραζες τη συνδρομη και την εκοβες το επομενο λεπτο.

Συμφωνώ. Απλά τουλάχιστον τώρα δεν έχουν τα mystery games που συνήθως είναι για τον κάλαθο των απορριμάτων. Βλέπεις από πριν τι θα πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostasgpa είπε

Συμφωνώ. Απλά τουλάχιστον τώρα δεν έχουν τα mystery games που συνήθως είναι για τον κάλαθο των απορριμάτων. Βλέπεις από πριν τι θα πάρεις.

Ναι αυτο ειναι το μονο θετικο που υπαρχει και κακως ξεχασα να αναφερω, αλλα προσωπικα μου μοιαζει για τυρακι στη φακα 😛

Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης, εχω συνδρομη στο humble τα τελευταια 3+ χρονια με διαφορες παυσεις κλπ και με χαλαει η αναγκαστικη παυση και πιεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Υπαρχει καμια λιστα να δω τι τιτλους εχουν δωσει παλια ;

Πας στο site https://www.humblebundle.com/subscription
και κατεβαίνοντας προς τα κάτω θα βρεις τα προηγούμενα πακέτα

Spoiler

image.png.0166c5d1d2e31a7d24c1a5e802f8a6e6.png

Edit: βρηκα και αυτο το spreadsheet αν βολεύει

Επεξ/σία από spook
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, frozex είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

s6I2fkp.png

γτ λέει next billing date 27 Δεκεμβρίου και όχι αύριο, αφού σε 22 ώρες τελειώνει το monthly το Νοεμβρίου. 

γιατι τώρα αγορασαμε το Bundle του Δεκεμβρη. Αύριο θα μας δώσει και τα υπόλοιπα κρυφά παιχνίδια και μαζι με αυτά θα παρουσιάσει το επόμενο Bundle του Γενάρη , για το οποίο θα μας χρεώσει την τελευταία Παρασκευή του μήνα.
Η τακτική τους είναι την πρώτη Παρασκευή του μήνα παρουσιάζεται το Bundle και την τελευταία Παρασκευή γίνεται η χρέωση. Τουλάχιστον έτσι ίσχυε στο Monthly.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sotiris123 είπε

Καθε μηνα πρεπει να κανεις pause? Η αμα κανεις ενα μηνα μενει παγωμενο μεχρι να το ξεπαγωσεις;

θελω να ξερω αυτο, η τουλαχιστον αν μπορουμε να αφαιρεσουμε την credit card ωστε να μην μας τρωει αυτοματα καθε μηνα τα λευτα αλλα να ειναι σε pause

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ ότι καταλαβαίνω πρέπει να κάνεις pause κάθε μήνα. Σου αναφέρει όταν κάνεις pause πότε σταματάει να ισχύει κιόλας και για ποιο μήνα-bundle κάνεις παύση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάω τώρα στον λογαριασμό μου και λέει Active και για νέα πληρωμή 27/12. Κανονικά ήταν να πληρώσω 29/11 αλλά από paypal είχα ακυρώσει την συνδρομή. Το αφήνω ως έχει και περιμένω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...