Προς το περιεχόμενο

Στεγνωτήριο ρούχων Bosch WTM85268GR A++ 479 € [TEΛΟΣ]


pareisaktos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mihanikos1 είπε

Ρίχνεις παραγγελία να έχεις την τιμή και αν βρεις κάτι καλύτερο τα Χριστούγεννα την ακυρώνεις εφόσον έχει αργήσει τόσο. 

Άσε που τα Χριστούγεννα δεν είναι δεδομένο ότι θα υπάρξει προσφορά στο προϊόν που μας ενδιαφέρει. Γενικά έτσι είναι η αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, corvidophile είπε

Εγώ ρωτησα και μου ειπαν οτι αναμενουν απο 2/20 , υποπτο μου φαινεται, θα περιμενω τις εκπτωσεις των Χριστουγεννων 

Είχα παραγγείλει το ίδιο στεγνωτηριο την bf στα 559. Μου είχαν πει παραλαβή στις 15/12. Έκανα ακύρωση και παρήγγειλα ξανά με τη μειωμένη τιμή. Από ότι μου είπαν στην εξυπηρέτηση του κωτσωβολου αναμένεται παραλαβή σε 10 ημέρες περίπου. Θα ξαναπάρω τηλ από Δευτέρα να ρωτήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Looter είπε

Σαν συσκευή βέβαια ακόμα δεν έχει γράψει κανείς αν αξίζει σε αυτά τα λεφτά ή σε σχέση με κάτι ανταγωνιστικό 😂😂

Το παρηγγειλα κι εγώ και ναι αξιζει εννοειται, πιστεψε με ενα χρονο κανω ερευνα αγορας για στεγνωτηριο ηθελα τουλαχιστον Α++ και αυτοκαθαριζομενο συμπυκνωτη. Επίσης χτυπα ξυλο οτι bosch έχω αγορασει μεχρι τωρα μου βγηκαν πολυ γερα οποτε εχω μια εμπιστοσυνη στη μαρκα, οχι στο κωτσο βεβαια χαχαχαχα αλλα καλη μας τυχη και καλες γιορτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά sorry για το offtopic αλλά όσοι έχετε εμπειρία τι προτείνετε από πλυντήριο μαζί με στεγνωτήριο;

Επεξ/σία από Innersense
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Innersense είπε

Ρε παιδιά sorry για το offtopic αλλά όσοι έχετε εμπειρία τι προτείνετε από πλυντήριο μαζί με στεγνωτήριο;

δεν αξιζει μαζι οσοι παιρνουν μια συσκευη το μετανιωνουν, αν δεν εχεις χωρο παρε αφυγραντηρα για στεγνωμα, δεν ειναι το ιδιο αλλα χρησιμο εργαλειο ετσι κι αλλιως. Με συνδετικο το βαζεις το ενα πανω στο αλλο και λυνεις προβλημα χωρου παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω εδώ, ξέρετε αν όλα τα πλυντήρια δέχονται το επιπλέον βάρος ενός τέτοιου στεγνωτηρίου ή πρέπει να ρωτήσω την εταιρεία;

Έχω ενα LG 2 ετών, διάβασα το manual αλλά δεν υπήρχε καμία αναφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/12/2019 στις 7:47 ΠΜ, aXer είπε

Να ρωτήσω εδώ, ξέρετε αν όλα τα πλυντήρια δέχονται το επιπλέον βάρος ενός τέτοιου στεγνωτηρίου ή πρέπει να ρωτήσω την εταιρεία;

Έχω ενα LG 2 ετών, διάβασα το manual αλλά δεν υπήρχε καμία αναφορά.

Και γιατι δεν του βάζεις μια βαση και να το βαλεις πανω σε αυτη και οχι πανω στο πλυντήριο ?

Επεξ/σία από nebtios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Innersense είπε

Ρε παιδιά sorry για το offtopic αλλά όσοι έχετε εμπειρία τι προτείνετε από πλυντήριο μαζί με στεγνωτήριο;

Εμείς έχουμε πλυντήριο-στεγνωτηριο μαζί λόγω έλλειψης χώρου.Το αγοράσαμε με γνώμονα την χρήση 80% πλυντηρίου και 20% στεγνωτηρίου για τις μέρες που βρέχει ή αν θέλουμε γρήγορα στεγνά ρούχα.Δεν το έχουμε μετανιώσει.Η κατανάλωση στεγνωτηρίου ειναι υψηλή σε πλυντήριο-στεγνωτηριο μαζί (και είναι το δικό μας Α+). Θα έλεγα αν θέλει κάποιος παρόμοια χρήση και πλυντηρίου και στεγνωτηρίου να πάει σε 2 συσκευές χωριστές.

8 ώρες πριν, tasanton είπε

Ερώτηση: τα στεγνωτήρια χρειάζονται παροχή απορροής νερού;η μόνο πρίζα και ειναι έτοιμα;

Έχουν ένα πλαστικό κουτάκι που το βγάζεις και αδειάζεις το νερό και το καθαρίζεις από τα χνούδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tasanton είπε

Ερώτηση: τα στεγνωτήρια χρειάζονται παροχή απορροής νερού;η μόνο πρίζα και ειναι έτοιμα;

τα στεγνωτηρια εχουν ειδικο συρταρι που μαζευει το νερο. αν θες ομως στα περισσοτερα μπορεις να τα συνδεσεις απευθειας σε αποχετευση .

χρειάζεται μόνο ρευμα.

1 ώρα πριν, aXer είπε

Να ρωτήσω εδώ, ξέρετε αν όλα τα πλυντήρια δέχονται το επιπλέον βάρος ενός τέτοιου στεγνωτηρίου ή πρέπει να ρωτήσω την εταιρεία;

Έχω ενα LG 2 ετών, διάβασα το manual αλλά δεν υπήρχε καμία αναφορά.

ναι δεν εχουν θεμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, aXer είπε

Να ρωτήσω εδώ, ξέρετε αν όλα τα πλυντήρια δέχονται το επιπλέον βάρος ενός τέτοιου στεγνωτηρίου ή πρέπει να ρωτήσω την εταιρεία;

Έχω ενα LG 2 ετών, διάβασα το manual αλλά δεν υπήρχε καμία αναφορά.

ειδικα με το δικο σου που ειναι direct drive moter αρα 0 κραδασμοι δεν εχεις απολύτως κανενα θεμα,ουτε καν συνδετικο χρειάζεσαι αρκει βεβαια να εχεις αλφαδιασει και το πλυντηριο σου ε? μην γερνει ή δεν πατανε και τα 4 ποδαρακια Flat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...