Προς το περιεχόμενο

Στεγνωτήριο ρούχων Bosch WTM85268GR A++ 479 € [TEΛΟΣ]


pareisaktos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καποιος εδωσε παραγγελια και παραλαβη απο το καταστημα,(ετσι ωστε να το βαλω δοσεις στην καρτα μου),και δεν το θελει τελικα ας μου στειλει ενα π.μ.

Ο χαζος δεν βιαστηκα και εχασα την προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλακα μου κανουν οι τυποι, προσπαθησα ουτε καν θυμαμαι ποσες φορες να το αγορασω και κολουσε. Τους πετυχα μετα απο 8 ωρες στο τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το συστημα τους δεν βγαζει καποιο προβλημα και οτι δεχτηκαν πολλες παραγγελιες για το συγκεκριμενο κανονικα. Δυστυχως ομως για μενα σημερα η τιμη πλεον πηγε στα 699 οποτε ουπς.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά παρέλαβε κανένας από εσάς; Εμένα μου είπαν μεχρι τέλος του ετους , αντε να δουμε ,ελπιζω οχι του επομενου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου στείλανε Sms που λέει:

"AΓAΠHTE ΠEΛATH, H ΠAPAΔOΣH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ ΣAΣ 10099 ΧΧΧΧΧ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ EINAI ΔIAΘEΣIMA ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME."

Το θέμα είναι ότι αγόρασα και 5ετή εγγύηση και όχι 4ετων και 11 μηνών. Θα απαιτήσω να μου την αλλάξουν με ημερομηνία έναρξης την ημερομηνία παραλαβής. 

Τι λέτε, θα το κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aXer είπε

Εμένα μου στείλανε Sms που λέει:

"AΓAΠHTE ΠEΛATH, H ΠAPAΔOΣH THΣ ΠAPAΓΓEΛIAΣ ΣAΣ 10099 ΧΧΧΧΧ ΘA KAΘYΣTEPHΣEI. MOΛIΣ TA ΠPOIONTA ΣAΣ EINAI ΔIAΘEΣIMA ΘA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME."

Το θέμα είναι ότι αγόρασα και 5ετή εγγύηση και όχι 4ετων και 11 μηνών. Θα απαιτήσω να μου την αλλάξουν με ημερομηνία έναρξης την ημερομηνία παραλαβής. 

Τι λέτε, θα το κάνουν;

Κρίνοντας από άλλα καταστήματα, η εγγύηση θα ισχύει με το κόψιμο της απόδειξης μόλις πληρώσεις. Γιατί φαντάζομαι πρόσθεσες στο καλάθι την εγγύηση και δεν την πλήρωσες ακόμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσιμπησα απο τοπικο μαγαζι τη Βλακ φραιντει, το μηχανημα σκοτωνει. Βγαινουν πολυ μαλακα ολα, μυρωδατα, και αν διπλωσεις σωστα τα πουκαμισα δεν χρειαζονται ουτε σιδερωμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, parker είπε

Κρίνοντας από άλλα καταστήματα, η εγγύηση θα ισχύει με το κόψιμο της απόδειξης μόλις πληρώσεις. Γιατί φαντάζομαι πρόσθεσες στο καλάθι την εγγύηση και δεν την πλήρωσες ακόμη

Η εγγύηση μου έχει έρθει αυτόματα, 1 λεπτό αφότου πλήρωσα την ηλεκτρονική αγορά του στεγνωτηρίου+της εγγύησης, με πιστωτική, με καθορισμένες ήδη ημερομηνίες ισχύος....Οπότε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aXer είπε

Η εγγύηση μου έχει έρθει αυτόματα, 1 λεπτό αφότου πλήρωσα την ηλεκτρονική αγορά του στεγνωτηρίου+της εγγύησης, με πιστωτική, με καθορισμένες ήδη ημερομηνίες ισχύος....Οπότε....

Η απόδειξη πάντως εκδίδεται τη μέρα παράδοσης. Κι εγώ σε αγορά black friday τηλεόρασης μου έστειλαν μήνυμα ότι θα καθυστερήσει και τελικά ήρθε μια βδομάδα μετά με την απόδειξη να έχει την ημέρα που μου παραδόθηκε και όχι την ημέρα χρέωσης της κάρτας μου. Κάτι λογικό γιατί αν θέλω να την αλλάξω με DOA τι θα γινόταν θα μου έλεγαν ότι έληξε ενώ ακόμα ήταν στην αποθήκη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vectras είπε

Μόλις παρέλαβα....

Πότε έκανες παραγγελία; εμένα μου είπαν μάλλον την επόμενη βδομάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 Δεκεμβρίου αλλά πριν ανέβει εδώ η προσφορά....μου ήρθε ειδοποίηση στο mail από το Σκρουτζ μπήκα και το παραγγειλα δεν ξέρω αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο! περιμένω την γυναίκα να το ανεβάσουμε μαζί πάνω γιατί μόνος δεν μπορώ! Πάντως φαίνεται πολύ τούμπανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανείς; μου στείλανε σήμερα μήνυμα ότι η παράδοση θα καθυστερήσει. Μας βλέπω με το νέο έτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ενδιαφερομαι και εγω για το συγκεκριμενο, υπαρχει περιπτωση να ξαναβγει σε προσφορα αυτες τις μερες? Εχει εκπτωσεις τον Ιανουαριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...