Προς το περιεχόμενο

Στεγνωτήριο ρούχων Bosch WTM85268GR A++ 479 € [TEΛΟΣ]


pareisaktos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, page hamilton είπε

Σήμερα μου έστειλαν νέο μήνυμα πως θα καθυστερήσει και άλλο και πως αν θέλω αλλαγή προϊόντος, να επικοινωνήσω μαζί τους. Έλεος!! Θα τους πάρω αύριο το πρωί μπας και μου δώσουν ημερομηνία!! 

Μόλις μου ήρθε το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/1/2020 στις 10:03 ΠΜ, Ukforthemoment είπε

Εχω τύχει να χρησιμοποιήσω και τις δύο λύσεις.Το κακό με το ενσωματωμένο είναι ότι ,στο δικό μου, δεν είναι συνεχόμενο.Δηλαδή μόλις τελειωσει το πλύσιμο δεν ξεκινά αυτόματα το στέγνωμα.

Σημαντική η παρατήρηση σου και λυπάμαι για το γεγονός ότι δεν έχω δει κανένα σύστημα πλυντηρίου/στεγνωτηρίου να αναφέρεται σε αυτό, άρα και δεν ξέρω πως να εντοπίσω τις συσκευές.
Ίσως κατευθυνθώ σε κάποιο από τα πλυντήρια της LG που λένε στέγνωμα με ατμό και είναι και πολύ αθόρυβα με το Direct Drive. 
Χίλια συγνώμη για το off topic παιδιά, μάλλον κάνατε καλή αγορά, με το καλό η παραλαβή εύχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με ενημέρωσαν από τον κωτσοβολο ότι θα παραλάβω 14/1. Μεγάλη η αναμονή αλλά τουλάχιστον πετύχαμε πολύ καλή τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2020 στις 1:01 ΜΜ, Innersense είπε

Σημαντική η παρατήρηση σου και λυπάμαι για το γεγονός ότι δεν έχω δει κανένα σύστημα πλυντηρίου/στεγνωτηρίου να αναφέρεται σε αυτό, άρα και δεν ξέρω πως να εντοπίσω τις συσκευές.
Ίσως κατευθυνθώ σε κάποιο από τα πλυντήρια της LG που λένε στέγνωμα με ατμό και είναι και πολύ αθόρυβα με το Direct Drive. 
Χίλια συγνώμη για το off topic παιδιά, μάλλον κάνατε καλή αγορά, με το καλό η παραλαβή εύχομαι.

H αλήθεια είναι πρώτη φορά το ακούω αυτό και είχα κάνει μεγάλη έρευνα πριν καταλήξω και όλα έκαναν συνεχόμενο κύκλο, μήπως απλέ δε το έχεις βρει;

Εμένα το whirpool 2 σε 1 (προσφορά από e-shop κοντά στα 500€ πριν δυο χρόνια) συνεχόμενο κύκλο κάνει. Το βάζω βράδυ (λόγω νυχτερινού) και το πρωί είναι πλυμένα και στεγνά χωρίς καμία παρεμβολή από μένα. Και επειδή ανέφεραν πολλοί εμένα είναι 9 κιλά πλύσιμο 7 στέγνωμα αλλά δεν έχω καταλάβει ποτέ θέμα και πάνω από 7 να βάλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, page hamilton είπε

Και εγώ παραλαμβάνω αύριο, κάλλιο αργά....

 

1 ώρα πριν, pareisaktos είπε

Μόλις με ενημέρωσαν από τον κωτσοβολο ότι θα παραλάβω 14/1. Μεγάλη η αναμονή αλλά τουλάχιστον πετύχαμε πολύ καλή τιμή 

Πείτε λίγο πότε παραγγείλατε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παρέλαβα σήμερα αν θυμάμαι καλά δεν έλεγε στην παραγγελία ότι έπαιρνες και δωροεπιταγή 20 ευρώ ξέχασα να το ρωτήσω σε όσους παρέλαβαν έδωσαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν παρήγγειλα εγώ, όταν έτρεχε η προσφορά στα 480€, δεν θυμάμαι να είχε δωροεπιταγή.

Παρεπιμπτόντως, πήρα τηλ τον Κωτσόβολο και στο αυτόματο σύστημα που έχει για την ενημέρωση των παραγγελιών, η ρομποτική φωνή μου είπε ότι η παραγγελεία θα είναι έτοιμη για αποστολή στις 14/1

Παρόλα αυτά, ούτε SMS έχει έρθει, ούτε η κατάσταση της παραγγελίας στον λογαριασμό έχει αλλάξει.

Άντε να δούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hightmare είπε

Καλησπέρα παρέλαβα σήμερα αν θυμάμαι καλά δεν έλεγε στην παραγγελία ότι έπαιρνες και δωροεπιταγή 20 ευρώ ξέχασα να το ρωτήσω σε όσους παρέλαβαν έδωσαν;

Μήπως η δωροεπιταγή ήταν σε συνδυασμό με ανακύκλωση παλιάς λευκής συσκευής? Συνήθως έτσι δίνει ο Κωτσόβολος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμενα μου τι ανέβασαν στον 2ο από τις σκάλες, μην φοβάστε όμως και να μην το ανεβάσουν φώναξε ένα φίλο να το πάρετε μαζί, δεν έχει σχέση με πλυντήριο που είναι βαρύ, τα στεγνωτηρια είναι ελαφρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...