Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer για την ταινία Wonder Woman 1984


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1984; Του Όργουελ; 

Φυσικά η ΕΣΣΔ θα ήταν ο εχθρός, ποιος θα ήταν; 

Οι Αμερικανοί είναι η επιτομή της βαρεμάρας. Και της προπαγάνδας.

Οι χειρότεροι όμως είναι όλοι αυτοί που εξακολουθούν να τα βλέπουν. Κάποιος πρέπει να συντηρεί τους καπιτάλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, zx1234r είπε

Κανένας άντρας δεν είδε τις ταινίες για το σενάριο. Κανένας δεν τις είδε για τα εφέ. Όλοι μεταξύ μας ξέρουμε για ποιό λόγο την είδαμε....wink wink wink

Σιγα ρε φιλε τη γκομενα να πουμε που μας τα εχετε κανει τσουρεκια πως παει ο αντρικος πληθυσμός για αυτο. 
Πραγματικα οποιος παει να δει τη ταινια για να παρει ματι μια απλα ομορφη γυναικα ας δεσει μια πετρα στο λαιμο του και βουτια στη θαλασσα.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Φυσικά η ΕΣΣΔ θα ήταν ο εχθρός, ποιος θα ήταν; 

 

17 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Οι χειρότεροι όμως είναι όλοι αυτοί που εξακολουθούν να τα βλέπουν. Κάποιος πρέπει να συντηρεί τους καπιτάλες. 

Τουλάχιστον με τους καπιταλες βλέπουμε και τίποτα ποιοτικό πού και πού..... Αντίθετα με τας Κομμουνιστάς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Σιγα ρε φιλε τη γκομενα να πουμε που μας τα εχετε κανει τσουρεκια πως παει ο αντρικος πληθυσμός για αυτο. 
Πραγματικα οποιος παει να δει τη ταινια για να παρει ματι μια απλα ομορφη γυναικα ας δεσει μια πετρα στο λαιμο του και βουτια στη θαλασσα.

εγώ που τα βλέπω σε πειρατικό site τι να δέσω στον λαιμό μου? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, stryder είπε

Ρε παιδιά μόνο σε εμένα κάνει εντύπωση για το πως ο δικός της ΄΄αναστήθηκε'' μετά την έκρηξη στο αεροπλάνο του και με το γεγονός ότι για κάποιο ανεξήγητο λόγο η wonder woman ΔΕΝ ΠΕΤΑΕΙ ????

 😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛 

Έχει να κάνει κάτι με ευχές.

Έτσι θα έρθει πίσω αλλά θα είναι σε άλλου σώμα και μόνο εκείνη (κι εμείς) θα τον βλέπουμε με το παλιό του σώμα.

Εδώ δεν μπορεί να ξεχωρίσει τους σκουπιδοτενεκέδες, δεν είναι ο ακριβώς ο ίδιος.

Με ευχή νομίζω θα έχουμε και τη δημιουργία Cheetah, την φυλάνε για το δεύτερο trailer.

Από ότι λένε θα πετάξει στη ταινία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aypnia είπε

Έχει να κάνει κάτι με ευχές.

Έτσι θα έρθει πίσω αλλά θα είναι σε άλλου σώμα και μόνο εκείνη (κι εμείς) θα τον βλέπουμε με το παλιό του σώμα.

Εδώ δεν μπορεί να ξεχωρίσει τους σκουπιδοτενεκέδες, δεν είναι ο ακριβώς ο ίδιος.

Με ευχή νομίζω θα έχουμε και τη δημιουργία Cheetah, την φυλάνε για το δεύτερο trailer.

Από ότι λένε θα πετάξει στη ταινία.

θα μάζεψε όλες τις dragonball και θα έκανε ευχή στον δράκο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Τουλάχιστον με τους καπιταλες βλέπουμε και τίποτα ποιοτικό πού και πού..... Αντίθετα με τας Κομμουνιστάς.....

Ε όχι, μην το λες. Ποιότητα και καπιταλισμός δεν πάνε μαζί πάντα.  Μόνο το κέρδος έχει σημασία. 

Άσχετα αν παλιότερα υπήρχαν κάποιες ειδικές περιπτώσεις δημιουργών όπως ο Τζων Χιούστον, ο Χάουαρντ Χωκς ας πούμε ή ο Χίτσκοκ. 

Επεξ/σία από tolstoy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Σιγα ρε φιλε τη γκομενα να πουμε που μας τα εχετε κανει τσουρεκια πως παει ο αντρικος πληθυσμός για αυτο. 
Πραγματικα οποιος παει να δει τη ταινια για να παρει ματι μια απλα ομορφη γυναικα ας δεσει μια πετρα στο λαιμο του και βουτια στη θαλασσα.

Ρε τι έχετε πάθει όλοι και πλακωνεστε με το παραμικρό? Ηρεμηστε. Χριστούγεννα έρχονται. Φάτε κανένα μελομακάρονο . Αλλά χωρίς πολλή ζάχαρη μην σας πιάσουν τα νεύρα από το σάκχαρο 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε αλλα εγω που την διαβαζα σε κομικ μου αρεσε,ιδιαιτερα με το αεροπλανο της το διαφανο και η τελευταια ταινια πολυ καλη ητανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stryder είπε

Ρε παιδιά μόνο σε εμένα κάνει εντύπωση για το πως ο δικός της ΄΄αναστήθηκε'' μετά την έκρηξη στο αεροπλάνο του και με το γεγονός ότι για κάποιο ανεξήγητο λόγο η wonder woman ΔΕΝ ΠΕΤΑΕΙ ????

 😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛  😛 

Εξαρτάται για πιο σύμπαν μιλάμε,στα κόμιξ πολύ παλιά στήν λεγόμενη Χρυσή "εποχή"δεν είχε αυτήν την ικανότητα περίπου ως το 60 αρχές έκανε πάντα μεγάλα άλματα Ακα Hulk άρχισε σε κάποια φάση να γλυστρά στον αέρα όμως ούτε στίς τηλεοπτικές σειρές η ταινίες ως τότε πέταγε μόνο στά πιο πρόσφατα καρτούν Justice League and Justice League Unlimited πέταγε..  γιαυτό άλλωστε είχε το αόρατο αεροπλάνο να πηγαίνει βόλτες (το έχει για να βγαίνει απο την γήινη ατμόσφαιρα) είναι λίγο μπερδεμένο λοιπόν το θέμα,ως τώρα στίς τηλεοπτικές μεταφορές σε ταινίες δεν πέταγε δεν ξέρω αν αλλάξει αυτό στο τέλος της νέας ταινίας..🐲

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, okinakoto είπε

εγώ που τα βλέπω σε πειρατικό site τι να δέσω στον λαιμό μου? :)

Μια ταμπέλα να λέει.

Τρίτη Πέμπτη μακαρόνια, φάτε μάγκες βγάλτε χρόνια.

Όπα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...