Προς το περιεχόμενο

Hades


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι Rogue like και κυκλοφορεί κανα χρόνο σε Early Access στο Epic Games αλλα σήμερα που κυκλοφόρησε και στο Steam δεν γινόταν να μην δεν το πάρω , ακόμη ειναι σε Early Access αλλα εχει αρκετό content και λίγο που έπαιξα ειναι τρομερά optimized , αν το αγοράσετε τώρα παίρνεις μαζι και δώρο το Pyre φυσικά απο Supergiant Games

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ευχαριστη ειδηση ηταν αυτη ρε λεβεντες:lol:Ελεγα να το παρω στο epic store.Εχει αρκετο περιεχομενο?

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, gildo είπε

Τι ευχαριστη ειδηση ηταν αυτοι ρε λεβεντες:lol:Ελεγα να το παρω στο epic store.Εχει αρκετο περιεχομενο?

Σε "πίστες",  θα κοιτάς να τις κάνεις speedrun από ένα σημείο και μετά, αλλά έχει διάφορα builds με τα όπλα και πρέπει να γυρνάς (με τον έναν ή τον άλλο τρόπο) πίσω στο "σπίτι" για νέους διαλόγους με τους διαφόρους χαρακτήρες και διάφορα πράγματα που στην αρχή δεν είναι ξεκλείδωτα, ανοίγουν σιγά-σιγά. Οι διάλογοι για μένα είναι highlight γενικά, γιατί έχουν αρκετό χιούμορ πολλές φορές. Η μάχη είναι γρήγορη, δεν υπάρχει κάποιος εχθρός που να είναι cheap (νομίζω) και αν έχεις καλό build (είναι random μιας και δεν βρίσκεις τους ίδιους θεούς σε κάθε run για τα boons) μπορείς να κάνεις παπάδες.

Γενικά πάντως βάζουν πράγματα σε κάθε νέο μεγάλo update (και όπως φαίνεται από την σιλουέτα στο trailer, με τα στεφάνια και το κέρας της Αμαλθείας, η επόμενη θεά θα είναι η Δήμητρα), είναι αρχαία Ελληνική μυθολογία και μερικές φορές έχει κάποια ψαγμένα πράγματα μέσα, αν και έχει και ποιητικές αδείες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει η αναφορα στην ελληνικη μυθολογια.Το παιχνιδι δειχνει πολυ ομορφο απο αυτα που εχω δει.Ειναι η ιδια εταιρια που εχει φτιαξει και το bastion?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, gildo είπε

Μου αρεσει η αναφορα στην ελληνικη μυθολογια.Το παιχνιδι δειχνει πολυ ομορφο απο αυτα που εχω δει.Ειναι η ιδια εταιρια που εχει φτιαξει και το bastion?

Yep. ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 hours ago, SPANK said:

αν το αγοράσετε τώρα παίρνεις μαζι και δώρο το Pyre φυσικά απο Supergiant Games

Το πήρα εχθές την ώρα που βγήκε από το steam στα 16,79€ αλλά δεν έλεγε κάτι για το Pyre. 

Άκυρο :D

image.png.c3c772bda13b4c62feaeb69d5e783a61.png

Επεξ/σία από Xvipes
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Xvipes είπε

Το πήρα εχθές την ώρα που βγήκε από το steam στα 16,79€ αλλά δεν έλεγε κάτι για το Pyre. 

Αν μπείς στο inventory σου θα δείς οτι στο έχει δώσει και αυτο δώρο , το βάζεις στο library σου η το στέλνεις σαν gift

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μέχρι στιγμής, σαν in-game achievements είναι περίπου τα minor prophecies που θέλουν να κάνεις διάφορα πράγματα το καθένα (π.χ. αν ολοκληρώσεις το run με κάθε όπλο) και σου δίνουν και reward.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι δυσκολο πολυ,τις πρωτες ωρες τουλαχιστον αλλα ειναι διαμαντακι.

Μουσικη ωραια,πολλα buff να διαλεξεις,γενικα ειναι φτιαγμενο με αγαπη..

Δεν το εχω προχωρησει πολυ γιατι θελει να παιζεις με τσιτα τα γκαζια και δεν ειναι για ολες τις ωρες..

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...