Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση περί καρεκλών gaming


Dpoup47

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα δεν συγνώμη αν είναι off topic το θέμα αλλά είπα να το γράψω στο hardware section.

Επειδή ακούω πολλά για τις Gaming καρέκλες και δεν είναι ένα στοιχείο που θα μπορώ να είμαι σίγουρος θα ήθελα γνώμες αν έχει κάποιος στην κατοχή του μια τέτοια ως προς το τι να κοιτάξω πχ τιμη κατασκευή memory foam η οχι. Η χρήση της θα είναι για γραφείο διάβασμα και gaming φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και gaming και διευθυντή.

Δεν ξέρω τι θα πούνε οι φίλοι αλλά του διευθυντή είναι απείρως πιο άνετη. Έχει και ανάκληση όλη η καρέκλα και όχι μόνο η πλάτη + τα υπόλοιπα.

Ότι και να πάρεις βάλε και μια πετσετουλα και θα ζήσει για πάντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εγω παντως στις gaming καρεκλες προτιμω τυπου bucket. Λιγο σκληρο δεν λεω αλλα σε πολυωρο gaming  δεν με ενοχλει η μεση μου.

Eχω την https://www.skroutz.gr/s/19339006/Anda-Seat-AD12XL-V2-Black-Blue.html

ακριβη ναι αλλα σε θεμα να μην με ενοχλει η μεση μου δεν κανω συμβιβασμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στης gaming κλειδώνεις με το που κάθεσαι είσαι μάχιμος για κάψιμο αλλά δεν είναι για να αράξεις να δεις ταινία πχ εκεί θες διευθυντή που είναι πιο άνετη και χαλαρή ,εγώ είμαι 120kg και 184 έχω gaming γιατί υποστηρίζει καλύτερα την πλάτη για την ακρίβεια αυτή

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω και εγώ gaming καρέκλα και μπερδεύτηκα όλοι προτείνουν anda είδα και μια στον Κωτσόβολο με το παζαρεψετο adx. λένε είναι καλή μετά είδα την κούγκαρ να έχει καλές κριτικές και μου άρεσε η genesis 950 1.77 ύψος 95 κιλά είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας,

ψαχνω μια καρέκλα για το pc κυρίως για gaming,όχι στα 250-300€ που έχουν η anda 100-120 θα ήταν ιδανικά για 1,85 90 κιλά περίπου..έχω δει μερικές στο Σκρουτζ κ από housemarket κλπ Κίνας μεριά απ ότι κατάλαβα. Έχουμε καμία δοκιμασμένη λύση;

σας ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/1/2020 στις 10:26 ΠΜ, sotiris diamantopou είπε

για 130 κιλα χρηστη και 1.80 υψος τι προτεινετε???

Ελα φιλε στα ιδια κυβικα ειμαστε εγω εχω την genesis 330 εδω και κανα χρονο την εχει βγαλει και προσφορα το eshop στα 96 ευρω ριχτης μια ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Σε genesis nitro 330 μετά από 1 χρόνο και κάτι χρήσης μου έχουν σκίσει τα μαξιλαράκια στα μπράτσα. Έχω ακούσει και από άλλους κατόχους το ίδιο. Τι κάνουμε? Τα πάμε σε ταπετσέρη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, notist είπε

Καλημέρα. Σε genesis nitro 330 μετά από 1 χρόνο και κάτι χρήσης μου έχουν σκίσει τα μαξιλαράκια στα μπράτσα. Έχω ακούσει και από άλλους κατόχους το ίδιο. Τι κάνουμε? Τα πάμε σε ταπετσέρη? 

Φίλε καλησπέρα σου αρέσει σαν καρέκλα; Έχει καλή τιμή και όχι πολύ όγκο σαν άλλες..είναι βολική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είναι πολύ καλή με μόνο ελάττωμα τα μαξιλαράκια στα μπράτσα που έγραψα και κάποιους θορύβους που κάνει. Για το θόρυβο το έχουν γράψει και άλλοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, για να μην ανοίγω καινούργιο thread..
Σκέφτομαι να πάρω την anda seat AD12XL, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν χωράνε τα μπράτσα κάτω απ' το γραφείο μου, και οι μόνες διαστάσεις που δεν έχει στο ιντερνετ είναι το ύψος μέχρι τα μπράτσα.

Μπορεί κάποιος που την έχει να μου μετρήσει από το πάτωμα, έως και τα μπράτσα (προφανώς στις χαμηλότερες θέσεις κάθισμα και μπράτσα)
Αναφέρομαι σ' αυτήν: https://www.skroutz.gr/s/19863636/Anda-Seat-AD12XL-V2-Black.html

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...