Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Fivos76 είπε

Ρε φίλε όλοι εσείς με τον αρνητισμό σας εάν δε προτείνετε κάτι καλύτερα να μην μιλάτε. Μην νομίζετε ότι είσαστε πιο έξυπνοι επειδή δεν τη πατήσατε.

Το λοιπόν άλλους λέκτορες σα και σας δε θελουμε να μας τα χώνουν εάν δεν έχουν να πουν κάτι παραπάνω από εξυπνάδες.

Ακουσε να δεις,ορισμενοι απο μας που συμμετεχουμε στο Forum τα εχουμε πει αυτα απειρες φορες,αρα να λειπουν τα σχολια περι λεκτορες οταν ειστε λαθος.

Και για να δεις ποσο λαθος εισαι,ειχε αναφερθει στις προσφορες κοντα στο Black Friday το εν λογω καταστημα και το ειχαμε τονισει τοτε να μεινουν μακρια οσοι ειναι να αγορασουν και το θεμα μαλιστα εσβησε για να μην την πατησει κανεις.

Υπηρχε κοσμος που ειχε ρωτησει και στο προηγουμενο θεμα που ανοιξε αν αξιζει να αγορασει απο το εν λογω καταστημα και τους ειχαμε πει να μην ψωνισει. Εμεις οι αρνητικοι ε,οταν εσεις οι υπολοιποι ησασταν αφαντοι τοτε ολως τυχαιως.

Ιδια φυσικα ενημερωση προσφερουμε και σε αλλα ατομα που ρωτανε για το απο ποια καταστηματα να αγορασουν πχ απο skroutz,ειδικα για Xiaomi κινητα που υπαρχει και θεμα με την εγγυηση.

Σε αντιθεση με εσας που θυμηθηκατε να φτιαξετε λογαριασμο,μονο τωρα που την πατησατε για αυτο το συγκεκριμενο θεμα και βεβαια μολις βγει ακρη ουτε που θα ξανασυμμετεχετε/ξαναασχοληθειτε με το forum. Αρα να λειπουν οι υποδειξεις απο μερους σας.

Περαν τουτου το insomnia ειναι τεχνολογικο forum και οχι δικηγορικο,και εχει ηδη αναφερθει σε ποιους φορεις/αρχες να παει οποιος την πατησε και τι πρεπει να κανει.

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 15
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, loukaspv είπε

Δηλαδή από την τράπεζα του κυρίου αυτού δεν γίνεται να του κλείσουν τον λογαριασμό και να επιστραφούν τα χρήματα μας πισω;  Κάπως πρέπει να δράσουμε. Θα πάει κανένας αύριο από εκει;

400 ευρώ έχω χάσει,  εντάξει βλέπω και αλλά πόσα από εδώ που ξεπερνούν τα 1000 ευρώ αλλά φοιτητής είμαι τα λεφτά αυτά τα μάζευα κάνα 2μηνο δουλειάς για να αγοράσω κινητό. Για να μην σχολιάσω και αυτήν την αγενή κοπέλα κατά την διάρκεια της παραγγελίας μου που μου μίλαγε λες και ήμουν η φιλενάδα της 

Λες να έκανε όλο αυτό και να έχει αφήσει τα λεφτά εκεί;

 

31 λεπτά πριν, alexnen2019 είπε

AYTOI POY EXOYNE ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΜΕΤΡΗΤΑ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ Η ΤΡΑΠΕΣΙΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ???????

ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ?????? ΤΙ ΖΗΤΑΜΕ????

Μονο μήνυση μπορείς να κάνεις.Με κατάθεση δεν προστατευεσαι απο κάποια υπηρεσία.

24 λεπτά πριν, JayAsk2 είπε

Με 2/3 εκατομμυριάκια που είχε αυτός στην τράπεζα και η τράπεζα έλεγε ότι είναι φουλ και να κάνω άλλου κατάθεση ,όχι μόνο στις Μπαχαμες πας ,στον παράδεισο πας και ξαναγυρνας,!!!

Φουλάρουν οι τραπεζικοί λογαριασμοί;🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Περαν τουτου το insomnia ειναι τεχνολογικο forum και οχι δικηγορικο,και εχει ηδη αναφερθει σε ποιους φορεις/αρχες να παει οποιος την πατησε και τι πρεπει να κανει.

Εννοείται πως το συγκεκριμένο site ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ.

Οπότε δεν έχουν κανένα νόημα χλευασμοί σε post σαν το δικό μου όπου ανέφερα για καταγγελία του skroutz και της Εθνικής τράπεζας στον συνήγορο του καταναλωτή καθώς οι εν λόγω εταιρίες έβγαλαν λεφτά από τον απατεώνα. 

Η skroutz του πλάσαρε πελάτες με τις θετικές ψήφους, οπότε πρέπει να ερευνηθεί εάν με τι κριτήρια ελέγχονται οι θετικές ψήφοι.
Η εθνική τράπεζα του παρείχε POS και θα διερευνηθεί κατά πόσο έπρεπε να έχει εγγυητικές επιστολές ή ασφάλεια για ένα τέτοιο ενδεχόμενο. 

Οπότε μιας και το site ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ, όλοι εσείς που ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ το θέμα θα σας είμαστε ευγνώμονες εάν μπορείτε να βοηθήσετε λέγοντας την γνώση σας ή την εμπειρία σας σε παρόμοιες περιπτώσεις που πιθανόν έχετε ακούσει.

ΌΧΙ ΟΜΩΣ ΕΙΡΩΝΕΙΑ για το πόσο έξυπνοι είστε. 

Επεξ/σία από kostpap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kostpap είπε

Εννοείται πως το συγκεκριμένο site ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ.

Οπότε δεν έχουν κανένα νόημα χλευασμοί σε post σαν το δικό μου όπου ανέφερα για καταγγελία του skroutz και της Εθνικής τράπεζας στον συνήγορο του καταναλωτή καθώς οι εν λόγω εταιρίες έβγαλαν λεφτά από τον απατεώνα. 

Η skroutz του πλάσαρε πελάτες με τις θετικές ψήφους, οπότε πρέπει να ερευνηθεί εάν με τι κριτήρια ελέγχονται οι θετικές ψήφοι.
Η εθνική τράπεζα του παρείχε POS και θα διερευνηθεί κατά πόσο έπρεπε να έχει εγγυητικές επιστολές ή ασφάλεια για ένα τέτοιο ενδεχόμενο. 

Οπότε μιας και το site ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ, όλοι εσείς που ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ το θέμα θα σας είμαστε ευγνώμονες εάν μπορείτε να βοηθήσετε λέγοντας την γνώση σας ή την εμπειρία σας σε παρόμοιες περιπτώσεις που πιθανόν έχετε ακούσει.

ΌΧΙ ΟΜΩΣ ΕΙΡΩΝΕΙΑ για το πόσο έξυπνοι είστε. 

Συγνώμη αλλά έχετε χάσει τον μπούσουλα.Απο που και ως που η όποια τράπεζα ζητάει εγγυητικές επιστολές για να σου δώσει  pos? https://www.nbg.gr/el/business/pliromes-me-kartes/pos/i-bank-pos

Με την ίδια λογική να κυνηγήσετε και την ΔΟΥ που του έκανε έναρξη .Το ΤΕΒΕ ή οπως λέγεται τώρα που τον ασφαλίζει,το επιμελητίριο που ανήκει.Τον ιδιοκτήτη που του νοίκιασε το μαγαζί ,την ΔΕΗ που του έδινε ρευμα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ακουσε να δεις,ορισμενοι απο μας που συμμετεχουμε στο Forum τα εχουμε πει αυτα απειρες φορες,αρα να λειπουν τα σχολια περι λεκτορες οταν ειστε λαθος.

Και για να δεις ποσο λαθος εισαι,ειχε αναφερθει στις προσφορες κοντα στο Black Friday το εν λογω καταστημα και το ειχαμε τονισει τοτε να μεινουν μακρια οσοι ειναι να αγορασουν και το θεμα μαλιστα εσβησε για να μην την πατησει κανεις.

Υπηρχε κοσμος που ειχε ρωτησει και στο προηγουμενο θεμα που ανοιξε αν αξιζει να αγορασει απο το εν λογω καταστημα και τους ειχαμε πει να μην ψωνισει. Εμεις οι αρνητικοι ε,οταν εσεις οι υπολοιποι ησασταν αφαντοι τοτε ολως τυχαιως.

 


Επιβεβαιώνω. Εγώ είχα εντοπίσει το iPhone 11 στο Σκρουτζ στα 639 από το εν λόγω κατάστημα. Επειδή επρόκειτο για σκρουτζ, πρώτα άνοιξα το θέμα στις προσφορές για να ενημερώσω για την προσφορά και μετά και με τις γνώμες των παιδιών που σχολίασαν και με λίγο προσωπική επιφυλακτηκότητα παρόλο που το ήθελα πολύ εκείνη την περίοδο, αποφάσισα να μην παραγγείλω.
Τελικά το θέμα διαγράφηκε φυσικά και από ότι φαίνεται ευτυχώς που διαγράφηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Συγνώμη αλλά έχετε χάσει τον μπούσουλα.Απο που και ως που η όποια τράπεζα ζητάει εγγυητικές επιστολές για να σου δώσει  pos? https://www.nbg.gr/el/business/pliromes-me-kartes/pos/i-bank-pos

Με την ίδια λογική να κυνηγήσετε και την ΔΟΥ που του έκανε έναρξη .Το ΤΕΒΕ ή οπως λέγεται τώρα που τον ασφαλίζει,το επιμελητίριο που ανήκει.Τον ιδιοκτήτη που του νοίκιασε το μαγαζί ,την ΔΕΗ που του έδινε ρευμα.

Δεν είμαι δικηγόρος. Εγώ έκανα αίτηση αμφισβήτησης και θα περιμένω την τράπεζα.
Τα υπόλοιπα θα τα βρει ο Συνήγορος του Καταναλωτή.
https://www.eccgreece.gr/el/one-solution-to-get-your-money-back-when-the-supplier-does-not-respect-your-consumer-rights/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επικοινωνήσε η τράπεζα μαζί μου και έγινε η αμφισβήτηση της συναλλαγής.  Λόγω του ότι πληρώνω και κάθε χρόνο μια ασφάλεια στην τράπεζα μου  (να που έπιασε τοπο) μου είπαν πως το θέμα μου θα διευθετηθεί  άμεσα και θα υπάρχει μια πιθανότητα  να πάρω κάποια αποζημίωση  εάν όχι όλο το  πόσο.  Ελπίζω για το καλύτερο...

Επεξ/σία από loukaspv
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ακουσε να δεις,ορισμενοι απο μας που συμμετεχουμε στο Forum τα εχουμε πει αυτα απειρες φορες,αρα να λειπουν τα σχολια περι λεκτορες οταν ειστε λαθος.

Και για να δεις ποσο λαθος εισαι,ειχε αναφερθει στις προσφορες κοντα στο Black Friday το εν λογω καταστημα και το ειχαμε τονισει τοτε να μεινουν μακρια οσοι ειναι να αγορασουν και το θεμα μαλιστα εσβησε για να μην την πατησει κανεις.

Υπηρχε κοσμος που ειχε ρωτησει και στο προηγουμενο θεμα που ανοιξε αν αξιζει να αγορασει απο το εν λογω καταστημα και τους ειχαμε πει να μην ψωνισει. Εμεις οι αρνητικοι ε,οταν εσεις οι υπολοιποι ησασταν αφαντοι τοτε ολως τυχαιως.

Ιδια φυσικα ενημερωση προσφερουμε και σε αλλα ατομα που ρωτανε για το απο ποια καταστηματα να αγορασουν πχ απο skroutz,ειδικα για Xiaomi κινητα που υπαρχει και θεμα με την εγγυηση.

Σε αντιθεση με εσας που θυμηθηκατε να φτιαξετε λογαριασμο,μονο τωρα που την πατησατε για αυτο το συγκεκριμενο θεμα και βεβαια μολις βγει ακρη ουτε που θα ξανασυμμετεχετε/ξαναασχοληθειτε με το forum. Αρα να λειπουν οι υποδειξεις απο μερους σας.

Περαν τουτου το insomnia ειναι τεχνολογικο forum και οχι δικηγορικο,και εχει ηδη αναφερθει σε ποιους φορεις/αρχες να παει οποιος την πατησε και τι πρεπει να κανει.

Κάποιοι εδω μεσα μπορει να μην ήξεραν καν ότι υπάρχει το συγκεκριμένο φορουμ, δλδ πριν παραγγείλει κάποιος θα πρεπει πρώτα να μπει στο insomnia ?  Θα μας δείρετε που κάναμε λογαριασμό τώρα ? Τι πάει να πει τώρα το θυμηθήκαμε; Εσείς μπορει να τα είπατε αυτο δεν σημαίνει ότι τα είδαν όλοι. Λες και θέλαμε να την πατήσουμε . Γίνεστε επιθετικοι χωρις λόγο! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχαμε διαβασει το φορουμ ή είχαμε έστω και μια αμφιβολία δε θα παραγγέλναμε.

Προσωπικά δεν είχα ακούσει τιποτα ποτε για το skroutz. 

Ξέρω οτι τα μαγαζιά θεωρητικα ελέγχονται και δε μπορει να λεει ο καθενας οτι πουλαει κινητα και να εξαφανιζεται.

Αλλιως γιατι να μην το κανουν κι αλλοι;

Το μονο που φοβομαστε ισως ειναι απο εξωτερικο..

Αν φοβομαστε και το εσωτερικο και δεν ισχυουν οι νομοι, να σταματησουμε τις αγορες απο εδω..

Οι περισσοτεροι δε διαβαζαμε το φορουμ και πηγαμε να πεσουμε με τα μουτρα.

Απλα αφου περασαν οι 15 εργασιμες και εξαφανιστηκαν οι πωλητες ψαξαμε στο google τι γινεται με την εταιρια a-mobiles.gr και πεσαμε πανω στη συζητηση...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, Valdazzar είπε

Αν ειχαμε διαβασει το φορουμ ή είχαμε έστω και μια αμφιβολία δε θα παραγγέλναμε.

Προσωπικά δεν είχα ακούσει τιποτα ποτε για το skroutz. 

Ξέρω οτι τα μαγαζιά θεωρητικα ελέγχονται και δε μπορει να λεει ο καθενας οτι πουλαει κινητα και να εξαφανιζεται.

Αλλιως γιατι να μην το κανουν κι αλλοι;

Το μονο που φοβομαστε ισως ειναι απο εξωτερικο..

Αν φοβομαστε και το εσωτερικο και δεν ισχυουν οι νομοι, να σταματησουμε τις αγορες απο εδω..

Οι περισσοτεροι δε διαβαζαμε το φορουμ και πηγαμε να πεσουμε με τα μουτρα.

Απλα αφου περασαν οι 15 εργασιμες και εξαφανιστηκαν οι πωλητες ψαξαμε στο google τι γινεται με την εταιρια a-mobiles.gr και πεσαμε πανω στη συζητηση...

Ακριβώς έτσι και εγώ. Στην αρχή θεώρησα ότι ειμαι υπερβολικός και θα έπρεπε να κάνω λίγη υπομονή μιας και είναι η μέρες τέτοιες.  Αλλά μόλις είδα ότι δεν υπάρχει πια στο skroutz  λέω κάτι παίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, loukaspv είπε

Επικοινωνήστε η τράπεζα μαζί μου και έγινε η αμφισβήτηση της συναλλαγής.  Λόγω του ότι πληρώνω και κάθε χρόνο μια ασφάλεια στην τράπεζα μου  (να που έπιασε τοπο) μου είπαν πως το θέμα μου θα διευθετηθεί  άμεσα και θα υπάρχει μια πιθανότητα  να πάρω κάποια αποζημίωση  εάν όχι όλο το  πόσο.  Ελπίζω για το καλύτερο...

Ποια τράπεζα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SOCRATIS1000 είπε

Κατι πρεπει να γινεται,για αυτο δινει διασφαλιση το σκρυτζ.Για να μπεις στο σκρουτζ πρεπει να εχεις πιχειρηση με ταμειακη ,αφμ,νομιμο προσωπο υπαρκτο,δεν μπαινεις ετσι τυχαια ,και μετα αφου τα δωσεις αυτα περναει ελεγχο ο σκουρζ εφοριακα οτι οντως υπαρχει αυτο το ονομα και ειναι επιχειρηση

  Τωρα πως αυτος ο μαγκας  απλα ενω εχει δωσει σωστα στοιχεια και τα παντα του ,.δεν φοβαται την αστυνομια  και την περιπτωση φυλακης δεν ξερω.Αν παει δικαστικα δηλαδη το θεμα [που θα παει με τοσες μηνυσεις] θα βγει ενταλμα συλληψης,τι διαολο,στις μπαχαμες θα παει με 15 χιλλιαρικα?Πολυ περιεργο το τι εχει συμβει

Φυσικα και θα το παγωσουν,αλλα θελει μερες ,και το μονο σιγουρο οτι ο μαστορας αυτος το πολυ πολυ να εχει αφησει μεσα στον λογαριασμο του αντε το πολυ 50 ευρω.

1) βρίσκεις ένα πρεζάκι ή κάποιον αγαθό και με φωτοτυπία της ταυτότητας του ανοίγεις μαγαζί 

2) μόνο με τα ποσά που ακούμε εδώ από μερικά άτομα έχει βγάλει κοντά στα 100.000 φαντάσου πόσο είναι το τελικό ποσό... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karaLRS είπε

1) βρίσκεις ένα πρεζάκι ή κάποιον αγαθό και με φωτοτυπία της ταυτότητας του ανοίγεις μαγαζί 

2) μόνο με τα ποσά που ακούμε εδώ από μερικά άτομα έχει βγάλει κοντά στα 100.000 φαντάσου πόσο είναι το τελικό ποσό... 

Μακάρι να έφαγε τόσα τότε γιατι στην Ελλάδα μονο αν κάποιος φάει πάνω απο 100 χιλιάρικα θεωρείται αδίκημα . Αν έφαγε 50 χιλιάρικα θα την γλιτώσει το καθίκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, kostpap είπε

Εννοείται πως το συγκεκριμένο site ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ.

Οπότε δεν έχουν κανένα νόημα χλευασμοί σε post σαν το δικό μου όπου ανέφερα για καταγγελία του skroutz και της Εθνικής τράπεζας στον συνήγορο του καταναλωτή καθώς οι εν λόγω εταιρίες έβγαλαν λεφτά από τον απατεώνα. 

Η skroutz του πλάσαρε πελάτες με τις θετικές ψήφους, οπότε πρέπει να ερευνηθεί εάν με τι κριτήρια ελέγχονται οι θετικές ψήφοι.
Η εθνική τράπεζα του παρείχε POS και θα διερευνηθεί κατά πόσο έπρεπε να έχει εγγυητικές επιστολές ή ασφάλεια για ένα τέτοιο ενδεχόμενο. 

Οπότε μιας και το site ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ, όλοι εσείς που ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ το θέμα θα σας είμαστε ευγνώμονες εάν μπορείτε να βοηθήσετε λέγοντας την γνώση σας ή την εμπειρία σας σε παρόμοιες περιπτώσεις που πιθανόν έχετε ακούσει.

ΌΧΙ ΟΜΩΣ ΕΙΡΩΝΕΙΑ για το πόσο έξυπνοι είστε. 

Σου απαντάμε γιατί λες χαζομάρες. 

Και η Apple έβγαλε λεφτά από τον απατεώνα αφού πούλαγε iPhone. 

Επίσης η Apple του πασαρε αρκετά θύματα γιατί η ανάγκη του Έλληνα για iPhone 11 και prestige τον τύφλωσε και τον έβαλε να καταθέτει χιλιάρικα σε ένα μαγαζάκι στην Ελευσίνα. 

Στην Apple θα κάνεις καταγγελία; 

3 λεπτά πριν, PopiAlba είπε

Μακάρι να έφαγε τόσα τότε γιατι στην Ελλάδα μονο αν κάποιος φάει πάνω απο 100 χιλιάρικα θεωρείται αδίκημα . Αν έφαγε 50 χιλιάρικα θα την γλιτώσει το καθίκι 

ΔΕΝ καταλαβαίνεις μάλλον. Πήγαινε εσύ στο πρεζάκι να πάρεις τα λεφτά σου αν δεν ειναι ήδη νεκρός εδώ και εννιά μήνες και του πήραν την ταυτότητα. Αυτός που το έστησε το όνομα του δεν θα φαίνεται πουθενά. 

26 λεπτά πριν, Valdazzar είπε

Αν ειχαμε διαβασει το φορουμ ή είχαμε έστω και μια αμφιβολία δε θα παραγγέλναμε.

Προσωπικά δεν είχα ακούσει τιποτα ποτε για το skroutz. 

Ξέρω οτι τα μαγαζιά θεωρητικα ελέγχονται και δε μπορει να λεει ο καθενας οτι πουλαει κινητα και να εξαφανιζεται.

Αλλιως γιατι να μην το κανουν κι αλλοι;

Το μονο που φοβομαστε ισως ειναι απο εξωτερικο..

Αν φοβομαστε και το εσωτερικο και δεν ισχυουν οι νομοι, να σταματησουμε τις αγορες απο εδω..

Οι περισσοτεροι δε διαβαζαμε το φορουμ και πηγαμε να πεσουμε με τα μουτρα.

Απλα αφου περασαν οι 15 εργασιμες και εξαφανιστηκαν οι πωλητες ψαξαμε στο google τι γινεται με την εταιρια a-mobiles.gr και πεσαμε πανω στη συζητηση...

Θεωρητικά ελέγχονται από ποιον; το κράτος; το skroutz; την εθνική τράπεζα; 

Ζούμε στην χώρα της λαμογιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...