Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, geva1990 είπε

 Το 2105562463 στις 11 παρα 20.και δεν κοροιδευω κανεναν. Εχω γραψει απειρες φορες στο φορούν 

Φορουμ*

Ειμαι καθοφον γισ το μαγαζι μ ζητησανε το iban γισ την επιστροφη τοθς εχω ξανακαλεσει και τωρα δεν το σηκωνουν παλι

Ο αριυμος παραγγελιας π. Κολλαει? 

να δουμε αν ξεκινησαν απο τις πρωτες παραγγελιες και τις παιρνουν με τη σειρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, geva1990 είπε

 Το 2105562463 στις 11 παρα 20.και δεν κοροιδευω κανεναν. Εχω γραψει απειρες φορες στο φορούν 

Φορουμ*

Ειμαι καθοφον γισ το μαγαζι μ ζητησανε το iban γισ την επιστροφη τοθς εχω ξανακαλεσει και τωρα δεν το σηκωνουν παλι

Ο αριυμος παραγγελιας π. Κολλαει? 

Προφανώς για να δει εάν ακολουθείται κάποια χρονική σειρά στα τηλεφωνήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τίποτα δεν έχει σαν οικονομικά στοιχεία στον Τειρεσία.
Το ΑΦΜ της εταιρίας δεν υπαρχει καν σαν εικόνα στον Τειρεσία, ενώ το προσωπικό  ΑΦΜ του Παρλεπού είναι μεν στον Τειρεσια αλλά μηδενικό. Ούτε με την ταυτότητα υπάρχει καταχωρημενος.

Στον Τειρεσία εμφανίζεται ως ανενεργή η ταυτότητα του Παρλεπού. Που σημαίνει ότι την έχει αλλάξει γιατί εμφανίζεται ΜΕ ΑΛΛΗ ταυτότητα στο σύστημα. Είναι πολύ πιθανό να άνοιξαν την εταιρία με κλεμμένη ή χαμένη ταυτότητα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geva1990 είπε

 Το 2105562463 στις 11 παρα 20.και δεν κοροιδευω κανεναν. Εχω γραψει απειρες φορες στο φορούν 

Φορουμ*

Ειμαι καθοφον γισ το μαγαζι μ ζητησανε το iban γισ την επιστροφη τοθς εχω ξανακαλεσει και τωρα δεν το σηκωνουν παλι

Ο αριυμος παραγγελιας π. Κολλαει? 

μαλλον για την σειρα της παραγγελιας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, geva1990 είπε

3813 αρ. Παραγγελίας 

Απο 20-11

Εγώ πλήρωσα με πιστωτική κάρτα Πειραιώς την 22 Νοεμβρίου με αριθμό παραγγελίας 4550
Έχω κάνει αίτηση αμφισβήτησης της συναλλαγής στην τράπεζα Πειραιώς.

Εσύ πως είχες πληρώσει; 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostpap είπε

Εγώ πλήρωσα με πιστωτική κάρτα Πειραιώς την 22 Νοεμβρίου με αριθμό παραγγελίας 4550
Έχω κάνει αίτηση αμφισβήτησης της συναλλαγής στην τράπεζα Πειραιώς.

Εσύ πως είχες πληρώσει; 
 

Με κατάθεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Με κατάθεση 

Μακάρι να σου επιστρέψουν πίσω τα χρήματα σου γιατί με κατάθεση χρημάτων δεν ξέρω εάν μπορεί να γίνει κάτι από πλευρά τράπεζας. 

Έχεις κάνει μήνυση; 
Ρωτάω για να δούμε εάν παίρνουν τηλέφωνα σε όλους, σε όσους κάνανε κατάθεση, σε όσους κάνανε μήνυση ή τυχαία.  

Επεξ/σία από kostpap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το google καπου εβγαλε οτι αυτο το τηλεφωνο ανηκει σε καποια Ζωή.  (24) https://www.locatefamily.com/S/SYM/SYMEONIDOY-13.html

Λέτε να έχει καμιά σχέση ή το site είναι της πλάκας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mourouzis2005 είπε

Θεωρω μεγιστο αισχος καποιοι να μπαίνουν με υφακι χιλιων καρδιναλιων και να κραζουν ατομα που χρησιμοποιησαν τη μεθοδο του τραπεζικου εμβασματος. Ειμαι σιγουρος οτι και εσεις οι "εξυπνοι" θα την παθετε στο μελλον γιατι πολυ απλα τα λαμογια ειναι πολλα κι οσο κι αν φυλαγεσαι, η πιθανοτητα υπαρχει παντα! 

Γιαυτο υπαρχει το internet,για να ρωτας για κατι αν δεν γνωριζεις.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, BladeRunner είπε

Λοιπόν τίποτα δεν έχει σαν οικονομικά στοιχεία στον Τειρεσία.
Το ΑΦΜ της εταιρίας δεν υπαρχει καν σαν εικόνα στον Τειρεσία, ενώ το προσωπικό  ΑΦΜ του Παρλεπού είναι μεν στον Τειρεσια αλλά μηδενικό. Ούτε με την ταυτότητα υπάρχει καταχωρημενος.

Στον Τειρεσία εμφανίζεται ως ανενεργή η ταυτότητα του Παρλεπού. Που σημαίνει ότι την έχει αλλάξει γιατί εμφανίζεται ΜΕ ΑΛΛΗ ταυτότητα στο σύστημα. Είναι πολύ πιθανό να άνοιξαν την εταιρία με κλεμμένη ή χαμένη ταυτότητα....

Mήπως να μένεις στα γεγονότα και όχι στις εικασίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν μιλησα για καταθεσεις κλπ ουτε για τροπο πληρωμης εχω γραψει απο την αρχη να πάτε ολοι να κανετε μηνυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...