Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιο καλό παιδάκι γιατί όλοι αυτοί οι άνθρωποι κάνουν κατάθεση σε λογαριασμό; Υπάρχει κάποιος λόγος;

Καταρχήν εξηγείστε μου το setting: Πηγαίνουν σε κατάστημα τράπεζας, στήνονται στην ουρά και δίνουν μετρητά στο ταμείο;

Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για αυτή τη συζήτηση τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Το ότι έχεις δίκιο δεν σημαίνει πως βοηθάς να λυθεί το ζήτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, dimlef75 είπε

Τα τηλέφωνα δεν τα σηκώνουν,  έχεις τον τηλεφωνικό αριθμό απ' όπου σε καλέσανε ?

Εσύ μάλλον θα παίρνεις και θα μου δείχνει ότι μιλάει συνεχώς!

Έχω πάρει 12 φορές και τη 1 έβγαλα γραμμή - φυσικά δε το σήκωσε κανείς. Μη δοκιμάζεις άλλο άδικα. Ένας άλλος πήγε από κοντά από το μαγαζί και δεν υπάρχει άνθρωπος εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαστε απεξω 5 άνθρωποι μας λενε να τους προωθησουμε με email το ιban για επιστροφη και τους λεμε αν δεν γινει τωρα δεν φευγουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, geva1990 είπε

Ειμαστε σε αναμονη. Η αστυνομία ειναι ενήμερη 

Ρε παιδια οσοι μπορειτε ελατε απο δω

Συμφωνώ ναι και μακαρι να μπορούσα να έρθω θα ερχόμουν 100% αλλά δυστυχώς είμαι από ροδο. Από εκεί και πέρα μακαρι να γίνει κάτι είτε με τα χρήματα μας, είτε με τις συσκευές είτε με την απάτη που φαίνεται ότι είναι κ αν είναι να πιαστουν γιατί την έχω πατήσει και εγώ, λάθος μου, κακή εκτίμηση του μαγαζιού την πάτησα όπως πολλοί, όλοι κάνουμε λαθοι, πιστεύω πάθαμε και μάθαμε για το μέλλον. Τώρα Με το ότι είναι δυο κοπέλες μέσα και έστω κάτι γίνεται έχεις-έχουν δώσει καποιες ελπίδες, απειροελάχιστες, αλλά προσωπικά τις έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...