Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τι λέμε τώρα, είμαστε σοβαροί? Δηλαδή πρέπει να πάει κάποιος από εκεί για να γίνει η επιστροφή των χρημάτων? Για ποιο λόγο δεν απαντάνε δηλαδή στα τηλέφωνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα. Δεν ξερω για τι επιστροφες μιλαει ο κυριος, εγω μολις εκλεισα το τηλεφωνο απο την γραμμη καταναλωτη (1520) οπου μου ειπαν οτι εχει κλεισει το καταστημα και οτι ηταν απατη. Αυτα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pasxaliskar είπε

καλα το οτι κανανε ντου σε κλειστο μαγαζι με αστυνομους για να παρουν τα λεφτα τους πισω δν το λες και μη τραγικο :P .. σιγουρα ομως γλιτωσαν πολυ χειροτερα..μπραβο παλι στα παιδια που δν μεινανε εδω στο φορουμ του στυλ ''παθων και εγω και τι κοανουμε κλπ'' αλλα τρεξανε 

Πολυ τραγικο ειναι βασικα. Δεν ξερουμε ακομα αν απλα τον προλάβανε, αν θα ασχοληθει η δικαιοσύνη, αν θα παρουν ολοι λεφτα κτλ. Κοσμος απο επαρχια περιμενει πανω απο χιλιαρικο και δεν μπορει να παει εκει να τον ψαχνει. Είναι πολυ χοντρο αυτο που εχει γινει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dsxls είπε

Παιδιά τι λέμε τώρα, είμαστε σοβαροί? Δηλαδή πρέπει να πάει κάποιος από εκεί για να γίνει η επιστροφή των χρημάτων? Για ποιο λόγο δεν απαντάνε δηλαδή στα τηλέφωνα? 

καλα σοβαροι δν ειμαστε (σαν κρατος) αλλιως εαν ηταν κλειστο καταστημα οπως λεει παρακατω τοτε θα επρεπε να μην αφηνει να εχει ουτε σελιδα ουτε αγορες ν κανεις ..

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

Πολυ τραγικο ειναι βασικα. Δεν ξερουμε ακομα αν απλα τον προλάβανε, αν θα ασχοληθει η δικαιοσύνη, αν θα παρουν ολοι λεφτα κτλ. Κοσμος απο επαρχια περιμενει πανω απο χιλιαρικο και δεν μπορει να παει εκει να τον ψαχνει. Είναι πολυ χοντρο αυτο που εχει γινει. 

αυτο λεω και γω , ειναι χοντρο γενικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gothakos είπε

Καλησπερα. Δεν ξερω για τι επιστροφες μιλαει ο κυριος, εγω μολις εκλεισα το τηλεφωνο απο την γραμμη καταναλωτη (1520) οπου μου ειπαν οτι εχει κλεισει το καταστημα και οτι ηταν απατη. Αυτα

Μα εστειλε φωτογραφίες και συν τις αλλης είναι και άτομα στην σελίδα στο φβ που είπαν ότι μίλησαν σήμερα με το σαιτ της a-mobiles 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Panagiwths_v είπε

Μα εστειλε φωτογραφίες και συν τις αλλης είναι και άτομα στην σελίδα στο φβ που είπαν ότι μίλησαν σήμερα με το σαιτ της a-mobiles 

μακαρι, μπορεις να παρεις και εσυ ο ιδιος στο 1520 να δεις τι θα σου πουν. Εγω σου λεω μιλησα πριν απο 5 λεπτα μαζι τους και μου ειπαν αυτο το πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gothakos είπε

Καλησπερα. Δεν ξερω για τι επιστροφες μιλαει ο κυριος, εγω μολις εκλεισα το τηλεφωνο απο την γραμμη καταναλωτη (1520) οπου μου ειπαν οτι εχει κλεισει το καταστημα και οτι ηταν απατη. Αυτα

Εγώ δεν πιστεύω τιποτα περί επιστροφών κλπ. Ο άνθρωπος από τη στιγμή που αφήνει 100αδες πελάτες μια εβδομάδα χώρος την παραμικρή ενημέρωση δεν είναι αξιόπιστος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 σελιδες για την καταντια του ελληνα που πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμενος, αντε την επομενη τρεξτε παλι αμα βρειτε κανενα μαγαζι να τα δεινει 21ευρω πιο φθηνα απο τα υπολοιπα.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Panagiwths_v είπε

Μα εστειλε φωτογραφίες και συν τις αλλης είναι και άτομα στην σελίδα στο φβ που είπαν ότι μίλησαν σήμερα με το σαιτ της a-mobiles 

μπορει νομικα να ειναι ''κλειστο'' το καταστημα αλλα να δουλευει κανονικα ανεπισημα ..για αυτο ολες οι δυσκολιες με τις επιστροφες η με τα προιοντα.. ποιος ξερει .. πιστευω ομως οτι αργα η γρηγορα ολα θα πανε καλα 

Μόλις τώρα, dancer είπε

34 σελιδες για την καταντια του ελληνα που πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμενος, αντε την επομενη τρεξτε παλι αμα βρειτε κανενα μαγαζι να τα δεινει 21ευρω πιο φθηνα απο τα υπολοιπα.

πιστευω ολοι θελουνε το vfm τους .. το οτι την πατησανε ποιος φταιει ειναι μεγαλη ερωτηση.. φτιαει ο καταναλωτης? φταει το μαγαζι? φταιει το σκρουτζ? φταινε οι μεγαλες αλυσιδες που βαρανε τις τιμες ? φταινε οι πολιτικοι που μας εχουν σκισει και ψαχνουμε το πιο οικονομικο ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

μπορει νομικα να ειναι ''κλειστο'' το καταστημα αλλα να δουλευει κανονικα ανεπισημα ..για αυτο ολες οι δυσκολιες με τις επιστροφες η με τα προιοντα.. ποιος ξερει .. πιστευω ομως οτι αργα η γρηγορα ολα θα πανε καλα 

πιστευω ολοι θελουνε το vfm τους .. το οτι την πατησανε ποιος φταιει ειναι μεγαλη ερωτηση.. φτιαει ο καταναλωτης? φταει το μαγαζι? φταιει το σκρουτζ? φταινε οι μεγαλες αλυσιδες που βαρανε τις τιμες ? φταινε οι πολιτικοι που μας εχουν σκισει και ψαχνουμε το πιο οικονομικο ? 

το οτι εχουμε μεγαλο μεριοδιο ευθυνης εχουμε. Αυτο ομως δεν επιτρεπει στον καθε παρλεπο να παιρνει τα χρηματα μας που εχουμε δουλεψει με τον ιδρωτα μας και το αιμα μας για να τα βγαλουμε και να εξαφανιζεται. Επισης οι φιλοι της σελιδας που ειναι σε φαση "καλα να παθετε" το ξερουμε δεν χρειαζεται να μας το χτυπανε απο πανω. Το μαθημα μας το πηραμε ολοι μας νομιζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

μπορει νομικα να ειναι ''κλειστο'' το καταστημα αλλα να δουλευει κανονικα ανεπισημα ..για αυτο ολες οι δυσκολιες με τις επιστροφες η με τα προιοντα.. ποιος ξερει .. πιστευω ομως οτι αργα η γρηγορα ολα θα πανε καλα 

πιστευω ολοι θελουνε το vfm τους .. το οτι την πατησανε ποιος φταιει ειναι μεγαλη ερωτηση.. φτιαει ο καταναλωτης? φταει το μαγαζι? φταιει το σκρουτζ? φταινε οι μεγαλες αλυσιδες που βαρανε τις τιμες ? φταινε οι πολιτικοι που μας εχουν σκισει και ψαχνουμε το πιο οικονομικο ? 

Νομικά δεν είναι κλειστό πάντως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BladeRunner είπε

Νομικά δεν είναι κλειστό πάντως. 

τοτε φιλε για αλλη μια φορα οι αρμοδιοι φορεις βαριουνται να κανουν την δουλεια τους. Στην διωξη μου ειπαν να παρω την γραμμη καταναλωτη στην γραμμη καταναλωτη μου ειπαν γιατι δεν το ανεφερα στην διωξη και οτι το μαγαζι εχει κλεισει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gothakos είπε

το οτι εχουμε μεγαλο μεριοδιο ευθυνης εχουμε. Αυτο ομως δεν επιτρεπει στον καθε παρλεπο να παιρνει τα χρηματα μας που εχουμε δουλεψει με τον ιδρωτα μας και το αιμα μας για να τα βγαλουμε και να εξαφανιζεται. Επισης οι φιλοι της σελιδας που ειναι σε φαση "καλα να παθετε" το ξερουμε δεν χρειαζεται να μας το χτυπανε απο πανω. Το μαθημα μας το πηραμε ολοι μας νομιζω.

συμφωνω αλλα θελω να πω οτι οσο και να προσεχεις παντα , αργα η γρηγορα θα την παθεις, θα σε εξαπατησουν καποια στιγμη .. ειναι στον ανθρωπο , οπως ειναι η εξυπναδα , η πονηρια η καλοσυνη κλπ ειναι μεσα στον ανθρωπο .. το οτι σε εξαπατουν για 1 ευρω η 1000 ευρω εαν βγαλει την αξια του χρηματος το ιδιο πραγμα ειναι .. οποτε μην λεμε ''καταντια του ελληνα που πηγε για μαλλι και βγηκε κουρεμενος, '' δν υπαρχει ανθρωπος να μην εχει πατησει ποτε οσο και να προσέχει.. τεσπα ξεφυγαμε απο το θεμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπήρχε στο Σκρουτζ αυτό το μαγαζί, δεν θα την πατούσαν τόσοι πολλοί. Πρέπει να το δούμε καλύτερα αυτό και να αναλάβουν τις ευθύνες τους οι υπεύθυνοι. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gothakos είπε

τοτε φιλε για αλλη μια φορα οι αρμοδιοι φορεις βαριουνται να κανουν την δουλεια τους. Στην διωξη μου ειπαν να παρω την γραμμη καταναλωτη στην γραμμη καταναλωτη μου ειπαν γιατι δεν το ανεφερα στην διωξη και οτι το μαγαζι εχει κλεισει

Ναι δεν φταις εσυ σε κάτι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...