Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, BladeRunner είπε

Νομικά δεν είναι κλειστό πάντως. 

δεν ξερω απο τετοιους ορους απλα ήθελα να μεταφρασω το κλειστο καταστημα 

Μόλις τώρα, valkon είπε

Αν δεν υπήρχε στο Σκρουτζ αυτό το μαγαζί, δεν θα την πατούσαν τόσοι πολλοί. Πρέπει να το δούμε καλύτερα αυτό και να αναλάβουν τις ευθύνες τους οι υπεύθυνοι. 

ε και το σρκουτζ να μην ηταν δν θα την πατουσανε 200 ατομα αλαλ 10.. δν αλλαζει κατι στην πραξη.. εννοω αρχικα θα επρεπε αλλο πραγμα να λειτουργει σωστα αλλα οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, valkon είπε

Αν δεν υπήρχε στο Σκρουτζ αυτό το μαγαζί, δεν θα την πατούσαν τόσοι πολλοί. Πρέπει να το δούμε καλύτερα αυτό και να αναλάβουν τις ευθύνες τους οι υπεύθυνοι. 

Καταρχήν πρέπει το Σκρουτζ να μην βάζει όποιο νεοσύστατο μαγαζάκι ανοίγει.

Να υπάρχει χρονικός περιορισμός κάποιων μηνών λειτουργίας για να μπαίνουν.

Διάβασα χθές τους όρους του Σκρουτζ και είναι καταγέλαστοι.

Φουλ καταχρηστικοί. Πλάκα θα είχε να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το σκρουτζ και τους όρους του.

Το σκρουτζ έχει ΔΕΣΠΟΖΟΥΣΑ ΘΕΣΗ στην αγορά. Αυτά...

Επεξ/σία από BladeRunner
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BladeRunner είπε

Καταρχήν πρέπει το Σκρουτζ να μην βάζει όποιο νεοσύστατο μαγαζάκι ανοίγει.

Να υπάρχει χρονικός περιορισμός κάποιων μηνών λειτουργίας για να μπαίνουν.

Διάβασα χθές τους όρους του Σκρουτζ και είναι καταγέλαστοι.

Φουλ καταχρηστικοί. Πλάκα θα είχε να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το σκρουτζ και τους όρους του.

κατι ασχετο ειδα οτι εχουν κ ενα αλλο site με εξοπλισμο υπολογιστη κλπ κλπ.. και εκει παρομοιο site και πολυ υποπτο.. δν ξερω εαν το καταστημα εκεινο λειτουργει , ειδα οτι ειναι σε αλλο μερος (παλι ελευσινα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BladeRunner είπε

Καταρχήν πρέπει το Σκρουτζ να μην βάζει όποιο νεοσύστατο μαγαζάκι ανοίγει.

Να υπάρχει χρονικός περιορισμός κάποιων μηνών λειτουργίας για να μπαίνουν.

Διάβασα χθές τους όρους του Σκρουτζ και είναι καταγέλαστοι.

Φουλ καταχρηστικοί. Πλάκα θα είχε να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το σκρουτζ και τους όρους του.

Καλα,σκατουλες θα του κανουν,νομιζα ειναι καλυμενο το σκρουτζ,και με τοσα λεφτα που εχει βγαλει η εταιρεια σκουτζ δεν το ακουμπαει κανεις 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BladeRunner είπε

Καταρχήν πρέπει το Σκρουτζ να μην βάζει όποιο νεοσύστατο μαγαζάκι ανοίγει.

Να υπάρχει χρονικός περιορισμός κάποιων μηνών λειτουργίας για να μπαίνουν.

Διάβασα χθές τους όρους του Σκρουτζ και είναι καταγέλαστοι.

Φουλ καταχρηστικοί. Πλάκα θα είχε να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το σκρουτζ και τους όρους του.

Θα ασχοληθούν όταν τους βάλει χέρι ο Συνήγορος του Καταναλωτή.
Όταν όλα τελειώσουν θα ετοιμάσω αναφορά την οποία και θα αναρτήσω εδώ.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ctct είπε

Ειμαι 3 ωρες μακρια τι να κανω.. Τι ωρα φευγουν αυτες? 

Χαχαχα,με τοσα ατομα εκει δεν νομιζω να πανε σπιτια τους για φαγητο,μαλλον σε καποιο ΑΤ θα πανε για καταθεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια παιδιά και εμείς θύματα του a-mobiles.gr κάναμε μια παραγγελία 1.826,14€ μας ενημέρωσαν πως θα παραλάβουμε αυτήν την εβδομάδα δηλ 16-20/12 πράγμα

που δεν νομίζω να γίνει γιατι απο την παρασκευη 13/12 εχουν γινει καπνός με τα τηλεφωνα εννοείτε να μην δουλεύουν. Οι ενέργειες που εχουμε κανει ειναι

α) καταγγελία στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος το Σαββατο που οπως μας ενημέρωσαν είμαστε οι 402 σε αριθμό των θυματων μεχρι στιγμης και προσωπικα πιστευω αν παρω τωρα ο αριθμος θα εχει περασει τα 700 ατομα-θυματα κα οπως στην συνεχεια μου ειπαν οι ενεργειες που πρέπει να ακολουθησω ειναι να τηλεφωνήσω στο αστυνομικο τμημα Ελευσίνας και καταγγλελια στο Α.Τ Ρεθυμνου οπου και μενω. Δεν ξερω τι να πω τα θυματα ειναι πολλα αυτα που διαβαζω απο το πρωι δεν ξερω τι ειναι αλληθεια και τι ψεματα και δεν ξερω αν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο περα απο αυτα που μου ειπαν στην διωξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manos.ks είπε

Γεια παιδιά και εμείς θύματα του a-mobiles.gr κάναμε μια παραγγελία 1.826,14€ μας ενημέρωσαν πως θα παραλάβουμε αυτήν την εβδομάδα δηλ 16-20/12 πράγμα

που δεν νομίζω να γίνει γιατι απο την παρασκευη 13/12 εχουν γινει καπνός με τα τηλεφωνα εννοείτε να μην δουλεύουν. Οι ενέργειες που εχουμε κανει ειναι

α) καταγγελία στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος το Σαββατο που οπως μας ενημέρωσαν είμαστε οι 402 σε αριθμό των θυματων μεχρι στιγμης και προσωπικα πιστευω αν παρω τωρα ο αριθμος θα εχει περασει τα 700 ατομα-θυματα κα οπως στην συνεχεια μου ειπαν οι ενεργειες που πρέπει να ακολουθησω ειναι να τηλεφωνήσω στο αστυνομικο τμημα Ελευσίνας και καταγγλελια στο Α.Τ Ρεθυμνου οπου και μενω. Δεν ξερω τι να πω τα θυματα ειναι πολλα αυτα που διαβαζω απο το πρωι δεν ξερω τι ειναι αλληθεια και τι ψεματα και δεν ξερω αν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο περα απο αυτα που μου ειπαν στην διωξη

Λιγη υπομονη να κανεις,οπως βλεπεις και στις προηγουμενες σελιδες ,εχουν παει στο μαγαζι με αστυνομια και εχουν βρει ατομα,οποτε θα λυθει πιστευω συντομα το ολο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manos.ks είπε

Γεια παιδιά και εμείς θύματα του a-mobiles.gr κάναμε μια παραγγελία 1.826,14€ μας ενημέρωσαν πως θα παραλάβουμε αυτήν την εβδομάδα δηλ 16-20/12 πράγμα

που δεν νομίζω να γίνει γιατι απο την παρασκευη 13/12 εχουν γινει καπνός με τα τηλεφωνα εννοείτε να μην δουλεύουν. Οι ενέργειες που εχουμε κανει ειναι

α) καταγγελία στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος το Σαββατο που οπως μας ενημέρωσαν είμαστε οι 402 σε αριθμό των θυματων μεχρι στιγμης και προσωπικα πιστευω αν παρω τωρα ο αριθμος θα εχει περασει τα 700 ατομα-θυματα κα οπως στην συνεχεια μου ειπαν οι ενεργειες που πρέπει να ακολουθησω ειναι να τηλεφωνήσω στο αστυνομικο τμημα Ελευσίνας και καταγγλελια στο Α.Τ Ρεθυμνου οπου και μενω. Δεν ξερω τι να πω τα θυματα ειναι πολλα αυτα που διαβαζω απο το πρωι δεν ξερω τι ειναι αλληθεια και τι ψεματα και δεν ξερω αν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο περα απο αυτα που μου ειπαν στην διωξη

700 ατομα * 700 μεσο ορο = 490.000 .. και ο τυπος ειναι αφανατος.. αρε ελλαδαρα

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Καλα,σκατουλες θα του κανουν,νομιζα ειναι καλυμενο το σκρουτζ,και με τοσα λεφτα που εχει βγαλει η εταιρεια σκουτζ δεν το ακουμπαει κανεις 

Μην το βλέπεις έτσι. Έχω κερδίσει πολλές υποθέσεις με αντίπαλο Τράπεζες για καταχρηστικούς όρους.

Αν ασχοληθείς σοβαρά, δεν νομίζω ότι το Σκρουτζ είναι πιο δυνατό από τα Τραπεζικά Ιδρύματα.

Σε κάθε περίπτωση η ΔΕΣΠΟΖΟΥΣΑ ΘΕΣΗ που έχει στην αγορά, ουσιαστικά το μονοπώλειο του εμπορικού μεσάζοντα, δεν το εξασφαλίζει το ιδιωτικό κειμενάκι του που έχεις ηλεκτρονικά υπογάραψει.

Να σοβαρευτούν!

Άκου βάζει ό,τι μαγαζί γίνεται σε μια μέρα στη λίστα του....

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BladeRunner είπε

Καταρχήν πρέπει το Σκρουτζ να μην βάζει όποιο νεοσύστατο μαγαζάκι ανοίγει.

Να υπάρχει χρονικός περιορισμός κάποιων μηνών λειτουργίας για να μπαίνουν.

Διάβασα χθές τους όρους του Σκρουτζ και είναι καταγέλαστοι.

Φουλ καταχρηστικοί. Πλάκα θα είχε να ασχοληθεί κάποιος σοβαρά με το σκρουτζ και τους όρους του.

το σκρουτζ ειναι ενα directory πολυ απλα. το οτι εσυ επιλεγεις να το χρησιμοποιησεις και να αγορασεις απο το πιο φθηνο μαγαζι που θα βρεις ειναι δικο σου θεμα. Μια κομπινα δεν στεινεται ενα μηνα πριν αλλα καιρο πριν. Σιγα να μην κανει κραταει και βιομετρικα στοιχεια. Οι οροι του σκρουτζ ειναι οτι και του ινσομνια αμα τους διαβασεις. Απλα μπορεις να χρησιμοποιεις το σκρουτζ και το καθε site συμβουλευτικα και οχι ως μονοδρομο, δηλαδη αμα κανω νημα εδω μεσα για τεχνικη εργασια και ακουσω την εξυπναδα που θα μου γραφει ο καθενας και παρω φωτια στο σπιτι θα φτιαει το ινσομνια? ΕΛΕΟΣ δηλαδη με τη λογικη οτι φταιει καποιος αλλος.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...