Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, gothakos είπε

Ε ναι ρε φίλε πως γίνεται αυτό δηλαδή . Οι μισοί να λένε ότι πήραν χρήματα πίσω ότι τους πήραν τηλέφωνο κλπ κλπ και οι μισοί ότι πρόκειται για απάτη . 

Σίγουρα κάποιοι πήραν τα λεφτά πίσω απλα προφανώς πρεπει να κατεβεις εκει κάτω κ να ασκήσεις πίεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είμαι αυτός που με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι θα παραλάβω καθώς εχθές έστειλαν το κινητό που έχω αγοράσει. Μόλις πριν λίγο μίλησα με τη τράπεζα στην οποία ανήκει η πιστωτική που χρησιμοποίησα για την αγορά και μου είπαν πως αίτηση αμφισβήτησης μπορώ να κάνω και να πάρω πίσω τα χρήματα μου ακόμα και αν παραλάβω το αντικείμενο και δεν είναι αυτό που πρέπει μέσα στη συσκευασία. Όποτε θα περιμενω μέχρι αύριο μήπως και παραλάβω. Να σημειώσω ότι η τράπεζα μου κάνει δυο εργάσιμες για να στείλει την αίτηση αμφισβήτησης. Όποτε μέχρι αύριο θα την έχω λογικά. 

Επεξ/σία από jzago
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τιμες παντως στο site πλεον ανεβηκαν στα νορμαλ... (οσο δλδ και στο φθηνοτερο στο σκουρτζ και οχι 10-30% κατω)

το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι βρηκανε αλλον πωλητη για νας εξυπηρετησει οσους μπορει (οπους μου ετυχε πριν κανα 10-15 μερες απο αλλο καταστημα για μια gpu) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

οι τιμες παντως στο site πλεον ανεβηκαν στα νορμαλ... (οσο δλδ και στο φθηνοτερο στο σκουρτζ και οχι 10-30% κατω)

το δικο μου συμπερασμα ειναι οτι βρηκανε αλλον πωλητη για νας εξυπηρετησει οσους μπορει (οπους μου ετυχε πριν κανα 10-15 μερες απο αλλο καταστημα για μια gpu) 

Στο τηλέφωνο που παρήγγειλα εγώ (Huawei mate 20 pro) η τιμή είναι ίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, GRIFOS87 είπε

Δηλαδή μου λέτε, οτι ύστερα από όλα αυτά που έχετε διαβάσει εσείς οι 2 πάραπάνω, πήγατε και παραγγείλατε σήμερα/χτες ας πούμε?

δεν υπάρχει σωτηρία, γιαυτό ευδοκιμούν εταιρίες - απάτες εδώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GRIFOS87 είπε

Δηλαδή μου λέτε, οτι ύστερα από όλα αυτά που έχετε διαβάσει εσείς οι 2 πάραπάνω, πήγατε και παραγγείλατε σήμερα/χτες ας πούμε?

Λέμε πόσο το παραγγειλαμε και πόσο έχει αυτή τη στιγμή που μιλάμε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, GRIFOS87 είπε

Δηλαδή μου λέτε, οτι ύστερα από όλα αυτά που έχετε διαβάσει εσείς οι 2 πάραπάνω, πήγατε και παραγγείλατε σήμερα/χτες ας πούμε?

που το εβγαλες αυτο το συμπερασμα δλδ φιλε μου? δν ειπανε ποτε παραγγειλανε.. ειπανε οτι παραγγειλανε.. τωρα πως απο γενικο αοριστο καταλαβες ακριβως ποτε ..ωραιο skill :P

Επεξ/σία από pasxaliskar
λολ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συμπεράσματα και σχόλια δικά σας

Εγώ δεν θα εκφέρω άποψη/σχόλιο γιατί σίγουρα δεν θα αρέσει.

Καλή συνέχεια

Ελπίζω στο επόμενο θέμα που θα ανοίξει κάποιος για κάποιο μαγαζί/εταιρεία (γιατί σίγουρα θα υπάρξει...) να μην γίνουν τα ίδια λάθη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, haris013 είπε

δεν υπάρχει σωτηρία, γιαυτό ευδοκιμούν εταιρίες - απάτες εδώ.

Ότι ναναι. Οι παραπάνω όπως και όλοι μέχρι τώρα δεν έγραψαν ότι αγόρασαν τώρα ρε φίλε. Εννοείται ότι οι αγορές έχουν ήδη γίνει πριν σκάσει όλο ετούτο. Ήμαρτον δλδ ούτε σε άλλη γλώσσα να μιλάγαμε. 

Τελικά κάποιος που πήγε σήμερα εκεί δεν υπάρχει ;;; Να μας ενημερώσει για νεότερα;

εγώ μόνο από το Σάββατο μπορώ να πάω δυστυχώς. 

Επεξ/σία από jzago
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GRIFOS87 είπε

Δηλαδή μου λέτε, οτι ύστερα από όλα αυτά που έχετε διαβάσει εσείς οι 2 πάραπάνω, πήγατε και παραγγείλατε σήμερα/χτες ας πούμε?

Εσύ αυτό κατάλαβες;
Απλώς τσέκαρα την τιμή του προϊόντος που είχα αγοράσει. 

Για να στο κάνω πιο απλό, έχω παραγγείλει το mate 20 pro την 22 Νοεμβρίου.
Η τιμή από την 22 Νοεμβρίου που το έχω παραγγείλει μέχρι και τώρα, είναι ίδια. 

Έκανα τον έλεγχο γιατί διάβασα πως ανέβηκαν οι τιμές.

Τώρα εσύ πως έβγαλες το συμπέρασμα πως κάναμε την παραγγελία αυτές τις μέρες, καλό είναι να μας το πεις. 
Εκτός και εάν ήθελες να πεις κάτι οπότε είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...