Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

νομιζω οχι... οντως εχουνε ακομα ενα αλλο αλλα οταν ειχα μπει διαφορετικο σαιτ ηταν απο του νετμομπαιλ.. δεν θυμαμαι ονομα 

χαλια κατασταση ? δηλαδη ?

εκλαιγε & ηταν πολυ ταλαιπωρημενη απο την κατασταση που επικρατει.
εγω παντως ακομα ξεκαθαρα δεν μπορω να καταλαβω τι εχει γινει. πολυ μυστηρια πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, grgoofy2002 είπε

εκλαιγε & ηταν πολυ ταλαιπωρημενη απο την κατασταση που επικρατει.
εγω παντως ακομα ξεκαθαρα δεν μπορω να καταλαβω τι εχει γινει. πολυ μυστηρια πραγματα...

κριμα και για αυτην... η τυπισα για να μην φευγει θα χει αναγκη.. αστα να πανε ...υπομονη παιδια , πιστευω ολοι θα παρετε πισω τα λεφτα σας η τις παραγγελιες σας ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο εμενα.

θα ηθελα  να σας ρωτησω κατι βρε παιδια.

και εγω ενας απο εσας που βρεθηκε κρεμασμενος απο το μαγαζι αυτο.

επειδη δεν μπορω να παω απο το μαγαζι να παρω τα χρηματα μου πισω αφου δεν ειμαι απο αθηνα.θα ηθελα να μαθω εαν της σειλω το IBAN της τραπεζας για να μου δωσει τα χρηματα μου πισω υπαρχει περιπτωση εφοσον εχει αυτος το ΙΒΑΝ μου να μου παρει λεφτα μεσα απο τον λογαριασμο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, stathisfr είπε

καλησπερα και απο εμενα.

θα ηθελα  να σας ρωτησω κατι βρε παιδια.

και εγω ενας απο εσας που βρεθηκε κρεμασμενος απο το μαγαζι αυτο.

επειδη δεν μπορω να παω απο το μαγαζι να παρω τα χρηματα μου πισω αφου δεν ειμαι απο αθηνα.θα ηθελα να μαθω εαν της σειλω το IBAN της τραπεζας για να μου δωσει τα χρηματα μου πισω υπαρχει περιπτωση εφοσον εχει αυτος το ΙΒΑΝ μου να μου παρει λεφτα μεσα απο τον λογαριασμο?

Οταν κάποιος εχει το iban σου δεν μπορει με τίποτα να σου παρει λεφτά. Μονο αν δωσεις στοιχεία κάρτας μπορει να σε κλέψει. 

49 λεπτά πριν, Panagiotis1255 είπε

Καλημέρα σε όλους

Θα ήθελα να μου πείτε(μη με κράξετε) εάν το συγκεκριμένο κατάστημα είναι το ίδιο με το netmobile όπου έχω κάνει δική μου παραγγελία για ένα τηλέφωνο εδω και 8 μέρες και περιμένω και εάν όντως πρόκειται για απάτη. Και πάλι συγνώμη απλά διάβασα για όλο αυτό που γίνεται τώρα τις τελευταίες μέρες και είμαι πολύ ανήσυχος(βλέπεις είναι αρκετά τα χρήματα). 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Χωρις να θυμάμαι ακριβώς στις πρώτες σελίδες είχε πει κάποιος πως η net mobile μεταβίβασε τις μετοχές της στην bsk η οποία μάλλον ειναι εταιρία του ίδιου .. αν θες λίγο ψαξτο στις σελίδες σε περίπτωση π κανω λάθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, PopiAlba είπε

Οταν κάποιος εχει το iban σου δεν μπορει με τίποτα να σου παρει λεφτά. Μονο αν δωσεις στοιχεία κάρτας μπορει να σε κλέψει. 

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου.

Εσεις βγαλατε καμια ακρη με το θεμα του μαγαζιου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι μαλλον βρηκε λυση και αρχισε να αποκαθισταται η φασαρια. 

 

Ο λογος που πιστευω πως δεν απανταει στα τηλεφωνα και στα emails ίσως να είναι οτι οι περισσοτεροι θα ζητησουν ακυρωση παραγγελιας και χρηματα. Και οταν θα εχει παραγγειλει τις μεγαλες ποσοτητες θα του μεινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, stathisfr είπε

καλησπερα και απο εμενα.

θα ηθελα  να σας ρωτησω κατι βρε παιδια.

και εγω ενας απο εσας που βρεθηκε κρεμασμενος απο το μαγαζι αυτο.

επειδη δεν μπορω να παω απο το μαγαζι να παρω τα χρηματα μου πισω αφου δεν ειμαι απο αθηνα.θα ηθελα να μαθω εαν της σειλω το IBAN της τραπεζας για να μου δωσει τα χρηματα μου πισω υπαρχει περιπτωση εφοσον εχει αυτος το ΙΒΑΝ μου να μου παρει λεφτα μεσα απο τον λογαριασμο?

οχι...το iban για αυτο το λογο ειναι να σου στελνουν λεφτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Panagiotis1255 είπε

Καλημέρα σε όλους

Θα ήθελα να μου πείτε(μη με κράξετε) εάν το συγκεκριμένο κατάστημα είναι το ίδιο με το netmobile όπου έχω κάνει δική μου παραγγελία για ένα τηλέφωνο εδω και 8 μέρες και περιμένω και εάν όντως πρόκειται για απάτη. Και πάλι συγνώμη απλά διάβασα για όλο αυτό που γίνεται τώρα τις τελευταίες μέρες και είμαι πολύ ανήσυχος(βλέπεις είναι αρκετά τα χρήματα). 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

αν εννοείς αυτό εδώ https://www.netmobile.gr

θεωρώ ότι δεν θα έχεις πρόβλημα?

το βρήκες μέσω skroutz.gr ή bestprice.gr?

είναι εντελώς διαφορετικό με το θέμα της συζήτησης εδώ πέρα https://www.a-mobiles.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Ioanna9666 είπε

μπραβο σε οποιον το καταφερε αυτο!

Capture.PNG

Κατι περιεργο συμβαινει παντως. Ακομα δεν ξερει κανενας ποιανου είναι τελικα αυτο το μαγαζι και γιατι δεν εμφανιζεται. Μια κοπέλα μονη της παει εκει και αμφιβάλω αν το κανει λογω αναγκης. Τραγικες καταστασεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

Κατι περιεργο συμβαινει παντως. Ακομα δεν ξερει κανενας ποιανου είναι τελικα αυτο το μαγαζι και γιατι δεν εμφανιζεται. Μια κοπέλα μονη της παει εκει και αμφιβάλω αν το κανει λογω αναγκης. Τραγικες καταστασεις. 

οχι το κανει γιατι της αρεσει να τρωει κραξιμο ετσι και να την τρεχουν στην αστυνομια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

Κατι περιεργο συμβαινει παντως. Ακομα δεν ξερει κανενας ποιανου είναι τελικα αυτο το μαγαζι και γιατι δεν εμφανιζεται. Μια κοπέλα μονη της παει εκει και αμφιβάλω αν το κανει λογω αναγκης. Τραγικες καταστασεις. 

Σιγουρα γουστάρει να νίωθει  ότι θα την λιντσάρουν απο στιγμή σε στιγμη!!

Σίγουρα.

Και μην πει κανείς ότι δεν συμβαίνει γιατί είδαμε και εδώ την συμπεριφορά πολλών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να εννοει αραγε η υπαλληλος με το "τελευταια μερα"?
(θα παραιτηθει?, θα κλεισει το καταστημα για διακοπες?, θα κλεισει το καταστημα γενικοτερα? ... )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MpampisN είπε

τι να εννοει αραγε η υπαλληλος με το "τελευταια μερα"?
(θα παραιτηθει?, θα κλεισει το καταστημα για διακοπες?, θα κλεισει το καταστημα γενικοτερα? ... )

για να λεει φοβαται μαλλον θα παραιτηθει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...