Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη βρε παιδια,αυτοι που παραγγειλατε σε ποσες εργασιμες μερες εγραφε πως θα εχει διαθεσιμοτητα?Η ηταν διαθεσιμο και απλα δεν το εστελνε??

Γνωστος μου εχει παρει iphone x περυσι απο καταστημα του σκρουτζ με τιμολογιο αλλα του ειπα παρε πρωτα στο καταστημα και ρωτα για διαθεσιμοτητα ,και περιμενε παρακαλω παραπανω απο 1 ολοκληρο μηνα για να του το φερουν αλλα το γνωριζε απο την αρχη και δεν ειχε το αυτο το αγχος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγαπητοί πελάτες,

Επισυνάπτουμε ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ την κατάσταση των παραγγελιών που έχουν εξυπηρετηθεί απο 17/12 μέχρι 20/12 και έχουνε αποσταλεί μέσω της ACS Courier. Στο σύστημα της ACS εμφανίζονται οι αριθμοί των voucher μετά τις 17:30. 

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ.jpg

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ (2).jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, insomnia.gr είπε

Συνεχίστε παρακαλώ με τον άλλο σας λογαριασμό, το @A-mobilesGR. Αν δημιουργήσετε κι' άλλο, θα αναγκαστούμε να τους αποκλείσουμε όλους.

Κλαίω απλα !!!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 αποστολές σε 3 μέρες χοντρικά. ο τελευταίος θα παραλάβει φλεβάρη. Ελπίζω μονο να μην πήρε κανα huawei γιατι μέχρι τοτε θα ειναι πιο φθηνο να το παρει απο γερμανο :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, insomnia.gr είπε

Συνεχίστε παρακαλώ με τον άλλο σας λογαριασμό, το @A-mobilesGR. Αν δημιουργήσετε κι' άλλο, θα αναγκαστούμε να τους αποκλείσουμε όλους.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Το ποστ της χρονιας!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, A-mobilesGR είπε

Αγαπητοί πελάτες,

Επισυνάπτουμε ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ την κατάσταση των παραγγελιών που έχουν εξυπηρετηθεί απο 17/12 μέχρι 20/12 και έχουνε αποσταλεί μέσω της ACS Courier. Στο σύστημα της ACS εμφανίζονται οι αριθμοί των voucher μετά τις 17:30. 

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ.jpg

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ (2).jpg

Ελπίζω να καταλαβαίνετε πως η εκ μέρους σας έλλειψη ενημέρωσης προκάλεσε όλη αυτή την αναστάτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θα σας πρότεινα να σοβαρευτείτε όλοι (από όλες τις πλευρές) ώστε να σώσετε ...ο,τι προλαβαίνετε. 
 

:) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kostpap είπε

Ελπίζω να καταλαβαίνετε πως η εκ μέρους σας έλλειψη ενημέρωσης προκάλεσε όλη αυτή την αναστάτωση.

Eλπίζουμε   επίσης  να   σεβαστείτε  και  όσους  δεν  επιθυμούν  πιά  μετά  από  τόσες  ημέρες   προϊόν  από  την  εταιρεία  σας  αλλά  επιζητούν  ΑΜΕΣΑ  την επιστροφή  των  χρημάτων  τους  ,,,ΜΕ  ΤΟΣΕΣ  ΗΜΕΡΕΣ  ΑΝΑΜΟΝΗ  ΠΗΡΑΝ  ΑΠΟ  ΑΛΛΟΥ  ΚΙΝΗΤΟ  ΝΑ  ΚΑΝΟΥΝ  ΤΗ  ΔΟΥΛΕΙΑ  ΤΟΥΣ ... EΠΙΣΤΡΕΨΤΕ  ΣΤΟΝ  ΚΟΣΜΟ  ΤΑ  ΧΡΗΜΑΤΑ  ΤΟΥ   ΑΝ  ΣΑΣ  ΤΑ  ΕΧΕΙ   ΖΗΤΗΣΕΙ  ΜΕΣΩ   Ε-MAIL .  KAI   OTAN   ΞΑΝΑΒΓΕΙΤΕ  ΣΤΗΝ  ΑΓΟΡΑ  ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ  ΟΡΓΑΝΩΣΗ  ΚΑΙ  ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ   ΓΙΑ  ΝΑ  ΦΤΙΑΞΕΤΕ  ΤΟ  ΟΝΟΜΑ  ΣΑΣ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, akatsim είπε

Υπαρχουν voucher με ALP... στην ACS? Δεν νομιζω...

Τι είναι αυτα που γράφετε ρε παιδιά; τι voucher με ΑΛΠ? Σιγά μην ανέβαιναν τα voucher online. Προφανώς το ΑΛΠ αναφέρεται σε απόδειξη λιανικής πώλησης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stathisfr είπε

το πιο πιθανον η κοπελα να παραιτηθει μετα τον τοσο μεγαλο θορυβο που προκαλεσε το μαγαζι.

Υπαρχει κανενας που να παρελαβε καποια συσκευη απο το a-mobile? 

εγω οπως και πολοι απο εδω μεσα δεν εχουμε παραλαβει τιποτα και εχουμε κανει αμφισβιτηση συναλαγης που το πιο πιθανον ειναι να παρουμε τα χρηματα μας πισω σε διαστημα 45-60 ημερων οπως με ενημερωσαν απο την τραπεζα

Ποια τράπεζα? Γιατί εμένα από την εθνική ικη δε μου είπαν κάτι σίγουρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την πάτησα αντίστοιχα και έχασα αρκετά λεφτά. Άργησα να ξυπνήσω γιατί σε κάθε mail που τους έστειλα μου απάντησαν σχετικά άμεσα. Ακόμα αρνούμαι να το πιστέψω αλλά πολύ πιθανό θα κάνω κι εγώ κάποια καταγγελία στους αρμόδιους φορείς που προαναφερθηκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vp17 είπε

Κι εγώ την πάτησα αντίστοιχα και έχασα αρκετά λεφτά. Άργησα να ξυπνήσω γιατί σε κάθε mail που τους έστειλα μου απάντησαν σχετικά άμεσα. Ακόμα αρνούμαι να το πιστέψω αλλά πολύ πιθανό θα κάνω κι εγώ κάποια καταγγελία στους αρμόδιους φορείς που προαναφερθηκαν. 

Εάν πλήρωσες μέσω κάρτας δεν θα χάσεις τίποτα.

Αλλά εάν έκανες έμβασμα ή κατάθεση, τότε δεν μπορεί να εμπλακεί η τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tolisgr80 είπε

Ποια τράπεζα? Γιατί εμένα από την εθνική ικη δε μου είπαν κάτι σίγουρο 

εμενα ετσι μου ειπαν απο την πειρεως.

και οτι εχουν πολλες καταγγελιες για  αμφισβιτηση συναλαγης απο τον παρλεπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...