Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, cupra20vt είπε

Αν δεν κανω λαθος απο τα λιγα που ξερω, πρεπει να ειναι η ενημερωση που τους παρεχει ο συνηγορος του καταναλωτη σχετικα με ολες τις αναφορες που εχουν γινει .

Και τι σημαίνει αυτό? Συγνώμη αλλά δε γνωρίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Tolisgr80 είπε

Και τι σημαίνει αυτό? Συγνώμη αλλά δε γνωρίζω 

Απανταω στο οτι δεν πρεπει να ειναι εξωση , τωρα γιατι δεν εχει ανοιξει το μαγαζι σημερα μονο αυτοι ξερουν, για εμενα το εχω πει και σε παλιοτερα μηνυματα μου ακολουθηστε την νομιμη οδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cupra20vt είπε

Απανταω στο οτι δεν πρεπει να ειναι εξωση , τωρα γιατι δεν εχει ανοιξει το μαγαζι σημερα μονο αυτοι ξερουν, για εμενα το εχω πει και σε παλιοτερα μηνυματα μου ακολουθηστε την νομιμη οδο.

Ανεφερει καποιος στο fb στην ομαδα πως εχουν ενημερωθει και για εξωση απο την Παρασκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cupra20vt είπε

Αν δεν κανω λαθος απο τα λιγα που ξερω, πρεπει να ειναι η ενημερωση που τους παρεχει ο συνηγορος του καταναλωτη σχετικα με ολες τις αναφορες που εχουν γινει .

H  κατάσταση  γελοιοποιήθηκε...μας  δουλεύουν  κανονικότατα  .Ίσως  (δεν   το  ξέρουμε  σίγουρα ,αλλά  έτσι  δείχνει )  έστειλαν  με  υπόδειξη  των  δικηγόρων  τους  κάποιες  αποστολές  και   σε  5-6  άτομα     επιστροφές  χρήματων    ...και  την   μάζα  την   έχουν  στο  περίμενε  και   τα   φράγκα  στο  παντελόνι -ζάχαρη .  Στην  επόμενη  ανακοίνωση  ...θα  τα  ρίξουν  στην  τηλεφωνήτρια  ...η  άλλη   εγκυμονούσα  και   θα  μας  στείλουν  νέες  λίστες ,για  να  κερδίσουν  χρόνο  ... Το   2021   μπορεί  και  να  παραδώσουν  με  νέες  τηλεφωνήτριες  .Όλοι  μήνυση  ,τα  όρια  μας   εξαντλήθηκαν  ...για  κλάματα και  για  γέλια  η  κατάσταση ,πρωτοφανής ...    εκθέτει   το  σύστημα  στησίματος  των  ιντερνετικών    μαγαζιών ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Bazaar είπε

H  κατάσταση  γελοιοποιήθηκε...μας  δουλεύουν  κανονικότατα  .Ίσως  (δεν   το  ξέρουμε  σίγουρα ,αλλά  έτσι  δείχνει )  έστειλαν  με  υπόδειξη  των  δικηγόρων  τους  κάποιες  αποστολές  και   σε  5-6  άτομα     επιστροφές  χρήματων    ...και  την   μάζα  την   έχουν  στο  περίμενε  και   τα   φράγκα  στο  παντελόνι -ζάχαρη .  Στην  επόμενη  ανακοίνωση  ...θα  τα  ρίξουν  στην  τηλεφωνήτρια  ...η  άλλη   εγκυμονούσα  και   θα  μας  στείλουν  νέες  λίστες ,για  να  κερδίσουν  χρόνο  ... Το   2021   μπορεί  και  να  παραδώσουν  με  νέες  τηλεφωνήτριες  .Όλοι  μήνυση  ,τα  όρια  μας   εξαντλήθηκαν  ...για  κλάματα και  για  γέλια  η  κατάσταση ,πρωτοφανής ...    εκθέτει   το  σύστημα  στησίματος  των  ιντερνετικών    μαγαζιών ...

Συμφωνω απολυτα μαζι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι πολύ σοβαρο. Δεν υπάρχει μηχανισμος για τετοιες περιπτωσεις για να κινητοποιηθει, αυτο ειναι το θέμα. Το site μαζευει λεφτα ακόμα και τώρα καθως γίνονται παραγγελίες τωρα που μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ctct είπε

Το θέμα είναι πολύ σοβαρο. Δεν υπάρχει μηχανισμος για τετοιες περιπτωσεις για να κινητοποιηθει, αυτο ειναι το θέμα. Το site μαζευει λεφτα ακόμα και τώρα καθως γίνονται παραγγελίες τωρα που μιλάμε.

Μετα απο τοσος ντορος που εχει γινει γινονται και παραγγελιες? Πως γνωριζεις εαν επιτρεπεται οτι γινονται παραγγελιες τωρα που μιλαμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cupra20vt είπε

Μετα απο τοσος ντορος που εχει γινει γινονται και παραγγελιες? Πως γνωριζεις εαν επιτρεπεται οτι γινονται παραγγελιες τωρα που μιλαμε?

Μπήκα και έκανα.
Το site δουλεύει ανεξάρτητα. Κάνεις παραγγελία-παιρνει λεφτα ο Παρλεπος.
Ρωτησα στο τμημα στην Ελευσινα γιατι δεν το ρίχνουν και μου απαντησαν οτι δεν μπορούν ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ctct είπε

Μπήκα και έκανα.
Το site δουλεύει ανεξάρτητα. Κάνεις παραγγελία-παιρνει λεφτα ο Παρλεπος.
Ρωτησα στο τμημα στην Ελευσινα γιατι δεν το ρίχνουν και μου απαντησαν οτι δεν μπορούν ακόμα

Μηπως λεω μηπως να παρει μεγαλυτερη εκταση το θεμα , να γινει γνωστο και σε καποια καναλια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπωσ να κάνετε παραγγελίες με αντικαταβολή και να τον βάλετε να στέλνει δεξιά αριστερά συσκευές ( αν έχει ) και να χρεωθεί μεταφορικά αποστολής κ επιστροφής ;;; Χαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cupra20vt είπε

Μηπως λεω μηπως να παρει μεγαλυτερη εκταση το θεμα , να γινει γνωστο και σε καποια καναλια? 

 

2 λεπτά πριν, cupra20vt είπε

Μηπως λεω μηπως να παρει μεγαλυτερη εκταση το θεμα , να γινει γνωστο και σε καποια καναλια? 

Οποιος έχει κάποιον γνωστο σε καποιο μεσο ας πράξει τα δέοντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panosk0 είπε

Μηπωσ να κάνετε παραγγελίες με αντικαταβολή και να τον βάλετε να στέλνει δεξιά αριστερά συσκευές ( αν έχει ) και να χρεωθεί μεταφορικά αποστολής κ επιστροφής ;;; Χαχαχα 

Δεν πρεπει να δεχεται αντικαταβολη εαν δεν κανω λαθος..σαν τροπο πληρωμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cupra20vt είπε

Μηπως λεω μηπως να παρει μεγαλυτερη εκταση το θεμα , να γινει γνωστο και σε καποια καναλια? 

τα ΜΜΕ θα μπορούσαν να ασχοληθούν αν ήταν πιο μεγάλη υπόθεση όπως τότε με το Deal...

δεν έχει νόημα να ασχοληθούν με ένα τοπικό/συνοικιακό κατάστημα και κάμποσους δυσαρεστημένους πελάτες

ίσως να ερχόντουσαν τα ΜΜΕ αν ο κόσμος που ήταν έξω από το μαγαζί έκανε επεισόδια (αλλά πρώτα από όλα δεν είναι σωστό και το κυριότερο εκεί θα βρείτε τους υπαλλήλους αν υπάρχουν ακόμα και δεν έχουν παραιτηθεί) οι ιδιοκτήτες αποκλείεται να είναι στην Ελευσίνα θα πίνουν τον καφέ τους στην περιοχή του Κολωνακίου

4 λεπτά πριν, panosk0 είπε

Μηπωσ να κάνετε παραγγελίες με αντικαταβολή και να τον βάλετε να στέλνει δεξιά αριστερά συσκευές ( αν έχει ) και να χρεωθεί μεταφορικά αποστολής κ επιστροφής ;;; Χαχαχα 

ναι κάντε παραγγελίες με αντικαταβολή θα στείλει σίγουρα...

αν δείτε να στείλει κανένα δέμα που να έχει κάτι αξίας εκτός από πέτρες/τούβλα ή σημείωμα που να σας ευχαριστεί

μπορείτε να παίξετε ένα τζόκερ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκανα την πληρωμή μέσω της χρεωστικής μου MasterCard της εθνικής εχω κάνει μήνυση στην αστυνομία και αμφισβήτηση συναλλαγής.οπως διάβασα εδω θα αποζημιωθω απο την τράπεζα.στην τράπεζα όμως που ρωταω δεν ξέρουν να μου πουν με σιγουριά.εχει κάποιος γραπτώς τους όρους της χρεωστικής MasterCard ;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Drakosofi είπε

Εγω έκανα την πληρωμή μέσω της χρεωστικής μου MasterCard της εθνικής εχω κάνει μήνυση στην αστυνομία και αμφισβήτηση συναλλαγής.οπως διάβασα εδω θα αποζημιωθω απο την τράπεζα.στην τράπεζα όμως που ρωταω δεν ξέρουν να μου πουν με σιγουριά.εχει κάποιος γραπτώς τους όρους της χρεωστικής MasterCard ;

Και εγώ  έκανα ακριβώς τις ίδιες ενέργειες και μου λένε πως δν είναι σίγουρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...