Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παίδες μου ρθε μήνυμα από την ACS πώς το δέμα μου είναι στο κατάστημα Μόλις το παραλάβω και το ανοίξω με το καλό θα σας στήλω φότο (αν δεν έχει μέσα μελομακάρονα😂)οποτε δώστε τους λίγο χρόνο και αφήστε τις καταγγελίες και τις μυνισεις.Καλη τύχη σε όλους και Χρόνια πολλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Tolisgr80 είπε

 

Όταν είσαι έξω από το χορό όλα είναι πιο εύκολα. Μιλάμε για 10.000 παραγγελίες κοντά. 

και βεβαια δεν λέω οτι εγω δεν την εχω πατησει ποτε ή οτι ειμαι ο αλαθητος αλλα αλλο το να προσπαθεις να βρεις λυση και αλλο να σου φταιει απτο σκρουτζ μεχρι  η γγκ. . ο αριθμος τον παραγγελιων δεν λεει κατι . 

 

και κατι αλλο γιατι να παραλαβει καποιος απο αυτο το  μαγαζι ρε παιδια? τι support θα σο προσφερει ενα μαγαζι που εχει φερθει ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, giannisfatouros είπε

Λοιπόν παίδες μου ρθε μήνυμα από την ACS πώς το δέμα μου είναι στο κατάστημα Μόλις το παραλάβω και το ανοίξω με το καλό θα σας στήλω φότο (αν δεν έχει μέσα μελομακάρονα😂)οποτε δώστε τους λίγο χρόνο και αφήστε τις καταγγελίες και τις μυνισεις.Καλη τύχη σε όλους και Χρόνια πολλα!!!

Λογαριασμος 3 ημερων 2 μηνυματα και user name ενα τυχαιο ονοματεπωνυμο. Γινε λιγο πιο δημιουργικος κυριε παρλεπε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, giannisfatouros είπε

Λοιπόν παίδες μου ρθε μήνυμα από την ACS πώς το δέμα μου είναι στο κατάστημα Μόλις το παραλάβω και το ανοίξω με το καλό θα σας στήλω φότο (αν δεν έχει μέσα μελομακάρονα😂)οποτε δώστε τους λίγο χρόνο και αφήστε τις καταγγελίες και τις μυνισεις.Καλη τύχη σε όλους και Χρόνια πολλα!!!

Aν εχει μελομακαρονα στειλε να φαμε.

Χρονια πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας απο ομοιοπαθη και από τα ΧΑΝΙΑ ....απο παραγγελια που εκανα και πληρωμή με κατάθεση 2.024€ 26/11/19 - παραμονή Χριστουγέννων 11:00 έλαβα SMS ότι τα δύο iPhone 11pro max 64gb night green & silver στάλθηκαν στα ΧΑΝΙΑ και σημερα 27/12/19 10:30 τα παρέλαβα!!!!!!! Και σίγουρα δεν ήταν μελομακάρονα......ΣΊΓΟΥΡΑ ΑΓΟΡΑ ΜΕ ΤΈΤΟΙΟ ΠΟΣΌ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΆΝΩ...!!!!! Αλλά το ΔΕΛΕΑΡ ηταν 680€! με τις τιμές στα public.Απο το 2006 αγοράζω απο Ελλάδα και εξωτερικό διαδικτυακά...7/10 φορές με PayPal & 3/10 φορές με κάρτα...!!! Πότε δεν έχω  χάσει cent...να κάνετε υπομονή και θα παραλάβετε...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΊΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΆ  ΑΠΟ ΚΑΚΟΤΟΠΙΈΣ....ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κρατηθεί και δεν έχω σχολιάσει μέχρι τώρα αλλά δεν μπορώ να βλέπω να κοροϊδεύουν τον κόσμο έτσι...

Φτάνει πια με τα ψεύτικα προφιλ του στυλ παρέλαβα κτλ. Είστε αληθινά προφίλ στείλτε στο forum φωτογραφίες των κινητών που παραλάβατε και όλα τα αποδεικτικά για να μας πείσετε και αφήστε τα: "Θα έρθουν", "Όχι καταγγελίες" κτλ.

Και να έρθουν τα κινητά στον κόσμο πάλι πρέπει να γίνουν καταγγελίες μόνο και μόνο για την περιπέτεια που περάσανε αυτοί οι άνθρωποι. Πρέπει σε αυτή την χώρα να σταματήσουμε να συγχωρούμε τον οποιοδήποτε και να διεκδικούμε το δίκιο μας και σιγά σιγά να βάζουμε στην μαύρη λίστα όσους δεν ξέρουν να κάνουν καλά την δουλειά τους ή κοροϊδεύουν τον κόσμο.

 

  • Like 8
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, godfather0991 είπε

Έχω κρατηθεί και δεν έχω σχολιάσει μέχρι τώρα αλλά δεν μπορώ να βλέπω να κοροϊδεύουν τον κόσμο έτσι...

Φτάνει πια με τα ψεύτικα προφιλ του στυλ παρέλαβα κτλ. Είστε αληθινά προφίλ στείλτε στο forum φωτογραφίες των κινητών που παραλάβατε και όλα τα αποδεικτικά για να μας πείσετε και αφήστε τα: "Θα έρθουν", "Όχι καταγγελίες" κτλ.

Και να έρθουν τα κινητά στον κόσμο πάλι πρέπει να γίνουν καταγγελίες μόνο και μόνο για την περιπέτεια που περάσανε αυτοί οι άνθρωποι. Πρέπει σε αυτή την χώρα να σταματήσουμε να συγχωρούμε τον οποιοδήποτε και να διεκδικούμε το δίκιο μας και σιγά σιγά να βάζουμε στην μαύρη λίστα όσους δεν ξέρουν να κάνουν καλά την δουλειά τους ή κοροϊδεύουν τον κόσμο.

Πραγματικά κι εγώ απορώ με τόσα πολλά "φρέσκα προφίλ", είναι κρίμα να κλειδώσει το νήμα καθώς είναι πολύ σοβαρή η ιστορία και την παρακολουθώ από την αρχή της.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Vasiliki1982 είπε

Παιδιά απίστευτο...παρελαβα σήμερα...s10+   απο 22/11

  • ΜΗΝΥΜΑΤΑ

    2
  • ΜΕΛΟΣ

    20 Δεκεμβρίου
  • ΤΕΛ. ΕΠΙΣΚΕΨΗ

     πριν 9 λεπτά
  • ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

    Μ/Δ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, akatsim είπε

Λογαριασμος 3 ημερων 2 μηνυματα και user name ενα τυχαιο ονοματεπωνυμο. Γινε λιγο πιο δημιουργικος κυριε παρλεπε. 

Τι κύριε Περλεπέ μωρέ βοιδι Γιάννης Φατούρος είναι το φβ μου κάνε με αντ άμα θες και κόψε τα πολλά πολλά εγώ απλά θέλω να σας ενημερώσω Όχι να με πεις και παρλεπω😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα λενε τα παιδιά .

Μια φωτό με κατι οπως απόδειξη με συσκευασία θα ειναι μια χαρά.

Αλλιως καλά κάνουν και ειναι καχύποπτοι.

Κατι που να φαίνεται οτι ειναι απο αυτο το μαγαζί.

Εδώ ανεβάζει ολο το σύμπαν τις μασχάλες του στο ίντερνετ , τωρα που πρέπει δε ξέρετε που ειναι το κουμπι του κλείστρου και δεν έχετε φαντασία στο τι πρέπει να ειναι μεσα στην φωτογραφία;

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παραλαμβάνουν και θέλουν να βοηθήσουν, ας ανεβάσουν και φωτογραφία του τηλεφώνου μαζί με την απόδειξη του καταστήματος, αφού καλύψουν τα προσωπικά τους δεδομένα. 

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, giannisfatouros είπε

Τι κύριε Περλεπέ μωρέ βοιδι Γιάννης Φατούρος είναι το φβ μου κάνε με αντ άμα θες και κόψε τα πολλά πολλά εγώ απλά θέλω να σας ενημερώσω Όχι να με πεις και παρλεπω😂

Καταλαβαίνετε νομίζω γιατί υπάρχει καχυποψία με τα όσα έχουν γίνει με το συγκεκριμένο κατάστημα.

Αφού σας ήρθε μήνυμα και παραλάβετε το πιο σωστό θα ήταν να ανεβάσετε φωτογραφίες με το κινητό και την απόδειξη (εννοείται χωρίς τα προσωπικά σας στοιχεία) ώστε να δουν όλοι ότι όντως παραλάβετε αλλιώς δεν έχει νόημα να λέμε κάτι χωρίς να μπορούμε να το αποδείξουμε.

Είναι σημαντικό να δει ο κόσμος ότι όντως κάποιοι έχουν παραλάβει για να ηρεμήσουν.

  • Like 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...