Προς το περιεχόμενο

a-mobiles.gr


Valdazzar
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

Για να παραμείνει το νήμα ανοιχτό:

1. Γράφετε κόσμια, χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν. Προκύπτουν ευθύνες και για εσάς που τα γράφετε, και για το χώρο που τα αφήνει αναρτημένα.

2. Σε καμία απολύτως περίπτωση μην προτρέπετε (ούτε για "αστείο") σε παράνομες ενέργειες.

3. Μη δημοσιεύετε προσωπικά δεδομένα. 

4. Yπενθυμίζουμε ότι μπορείτε να προχωρήσετε αρχικά σε καταγγελία στη Γραμμή Καταναλωτή στο 1520 εφόσον υπάρχει πρόβλημα με την ολοκλήρωση της παραγγελίας σας. 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, godfather0991 είπε

Καταλαβαίνετε νομίζω γιατί υπάρχει καχυποψία με τα όσα έχουν γίνει με το συγκεκριμένο κατάστημα.

Αφού σας ήρθε μήνυμα και παραλάβετε το πιο σωστό θα ήταν να ανεβάσετε φωτογραφίες με το κινητό και την απόδειξη (εννοείται χωρίς τα προσωπικά σας στοιχεία) ώστε να δουν όλοι ότι όντως παραλάβετε αλλιώς δεν έχει νόημα να λέμε κάτι χωρίς να μπορούμε να το αποδείξουμε.

Είναι σημαντικό να δει ο κόσμος ότι όντως κάποιοι έχουν παραλάβει για να ηρεμήσουν.

Συμφωνώ και επαυξάνω, νισάφι με τους λογαριασμούς της μιας χρήσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης το κατάστημα της acs δεν είναι κοντά στο σπίτι μ είναι μια ώρα από εδώ Μόλις το πάρω θα αναιβενω φωτογραφία δεν έχω λόγο να σας πω κάνε ψέμα και πείτε μου τώρα Facebook

Επεξ/σία από giannisfatouros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manouss66 είπε

Γειά σας απο ομοιοπαθη και από τα ΧΑΝΙΑ ....απο παραγγελια που εκανα και πληρωμή με κατάθεση 2.024€ 26/11/19 - παραμονή Χριστουγέννων 11:00 έλαβα SMS ότι τα δύο iPhone 11pro max 64gb night green & silver στάλθηκαν στα ΧΑΝΙΑ και σημερα 27/12/19 10:30 τα παρέλαβα!!!!!!! Και σίγουρα δεν ήταν μελομακάρονα......ΣΊΓΟΥΡΑ ΑΓΟΡΑ ΜΕ ΤΈΤΟΙΟ ΠΟΣΌ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΕΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΆΝΩ...!!!!! Αλλά το ΔΕΛΕΑΡ ηταν 680€! με τις τιμές στα public.Απο το 2006 αγοράζω απο Ελλάδα και εξωτερικό διαδικτυακά...7/10 φορές με PayPal & 3/10 φορές με κάρτα...!!! Πότε δεν έχω  χάσει cent...να κάνετε υπομονή και θα παραλάβετε...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΊΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΆ  ΑΠΟ ΚΑΚΟΤΟΠΙΈΣ....ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ.....

Δηλαδη θες να μας πισεις οτι αγοραζεις 15 χρονια κοντα ιντερνετικα και ξαφνικα ειπες ας "δωσω μωρε αερα 2 χηνες μπας και γλιτωσω κατι" και θες να το πιστεψουμε λες και εβαλες 10ευρο για σουβλακια. Ελεος πες τουλαχιστον κατι πιο πιστικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους.....

Πάντως εγώ που έχω παμπάλαιο λογαριασμό δεν έχω παραλάβει κάτι ακόμη....

Τρίτη φορά  αγορά στη ζωή μου με έμβασμα μέσω web banking και όχι paypal..

Αν και όταν παραλάβω (και ελπίζω όχι replica) να είστε σίγουροι ότι θα ενημερώσω και θα σηκώσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, primeragt είπε

Δηλαδη θες να μας πισεις οτι αγοραζεις 15 χρονια κοντα ιντερνετικα και ξαφνικα ειπες ας "δωσω μωρε αερα 2 χηνες μπας και γλιτωσω κατι" και θες να το πιστεψουμε λες και εβαλες 10ευρο για σουβλακια. Ελεος πες τουλαχιστον κατι πιο πιστικο.

Χαχα

  • ΜΗΝΥΜΑΤΑ

    1
  • ΜΕΛΟΣ

    πριν 3 ώρες
  • ΤΕΛ. ΕΠΙΣΚΕΨΗ

    πριν 1 ώρα
  • ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ

    Μ/Δ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ακόμα έχετε ελπίδα ότι θα παραλάβετε το προιόν που έχετε παραγγείλει από το συγκεκριμένο κατάστημα οποιασδήποτε αξίας

και δεν έχετε προχωρήσει στα απαραίτητα βήματα που γράφονται στις πρώτες σελίδες

μην έχετε ελπίδα ότι θα πάρετε τα χρήματα σας πίσω

θα τα χαρεί το αφεντικό της επιχείρησης και θα πίνει σαμπάνιες στην υγεία σας

και ναι δεν φταίει το skroutz.gr / bestprice.gr αλλά εσείς και μόνο

να σας γίνει μάθημα το πάθημα και να προσέχετε την επόμενη φορά...που προσωπικά δεν το βλέπω εδώ θα είμαστε στην "επόμενη κηδεία/μνημόσυνο" επιχείρησης/καταστήματος...

1 ώρα πριν, kyriako888 είπε

Χρόνια πολλά σε όλους.....

Πάντως εγώ που έχω παμπάλαιο λογαριασμό δεν έχω παραλάβει κάτι ακόμη....

Τρίτη φορά  αγορά στη ζωή μου με έμβασμα μέσω web banking και όχι paypal..

Αν και όταν παραλάβω (και ελπίζω όχι replica) να είστε σίγουροι ότι θα ενημερώσω και θα σηκώσω.

δεν κάνεις τέτοια λάθη φίλε μου

πάντα ή PAYPAL ή ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ/ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ

ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ/ΕΜΒΑΣΜΑ/ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

ΠΟΤΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ

σε αμφιβόλου ποιότητας επιχειρήσεις/καταστήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

Πάντα στην αγορά θα υπάρχουν ΄΄ευκαιρίες΄΄ και ΄΄κοροϊδα΄΄ !

για μένα δεν υπάρχει δικαιολογία

το διαδίκτυο είναι ο καλύτερος φίλος για τέτοια θέματα

είσαι γραμμένος σε μια ελληνική (τεχνολογική) ιστοσελίδα/κοινότητα που επίσης έχει ενημερωμένα άτομα που γνωρίζουν περισσότερα από κάποιον άσχετο με το αντικείμενο

είναι απαράδεκτο να υπάρχουν άνθρωποι και να πέφτουν θύματα κάποιων "απατεώνων"

(στην εργασία μου υπάρχουν συνάδελφοι που δεν γνωρίζουν πράγματα έτσι ρωτάνε είτε εμένα είτε τους πληροφορικάριους πριν προβούν σε κάποια αγορά.)

δεν είναι κακό να ρωτήσεις κάτι γιατί δεν γνωρίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΙΠΌΝ:λόγω φόρτου εργασιας δεν μπορουσα νωρίτερα..Ειναι η 2 & τελευταία μου αναρτηση απο ΧΑΝΙΑ για ΤΣ'ΑΠΙΣΤΟΥΣ:αριθμός παραγγελίας:5737. Απο 16/12/19 που είχαν  συμπληρωθεί 15 εργάσιμες γκουγκλαρα και είδα πρώτη φορά  στο insomnia απο την πρώτη σελίδα τοις αναρτήσεις έως και σήμερα που έγραψα. Οσο για τα προσωπικά μου στοιχεία που αναφέρω ποσώς με απασχολεί,γιατί εδώ μισό αιώνα και βάλε δεν απασχόλησαν κανένα...! Και για να μη το κουράζω τελειώνω λέγοντάς ότι τα 2 iPhone παραδόθηκαν με την ζελατίνα τους στους 2 συνομηλίκους συναδέρφους μου cab driver's καρα τσεκαρισμενα original απο συνοικιακό κατάστημα και είναι very very very .....HAPPY όπως και εγώ πού τούς έκανα τη παραγγελία απο το τάμπλετ του ΤΑΧΙ γιατί  δεν το έχουν με το διαδίκτυο ...και ευτυχώς υπήρξε happy  and  !!! τελείωσα HAPPY new year ξανά,,στους δύσπιστους & μη......όποιος έρθει διακοπές ΧΑΝΙΆ κερνω τη  πρώτη κούρσα..........

20191227_144548.jpg

20191227_144442.jpg

20191227_145806.jpg

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό με τη μερσεντές και το ράδιο Ερμής τι σχέση έχουν με το θέμα; Τραγικές φωτό οι δυο, υπερτέλεια η τρίτη. Καραραδούλεμα μας ρίχνετε ακόμα.

Επεξ/σία από Vangelis_D9
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manouss66 είπε

ΛΟΙΠΌΝ:λόγω φόρτου εργασιας δεν μπορουσα νωρίτερα..Ειναι η 2 & τελευταία μου αναρτηση απο ΧΑΝΙΑ για ΤΣ'ΑΠΙΣΤΟΥΣ:αριθμός παραγγελίας:5737. Απο 16/12/19 που είχαν  συμπληρωθεί 15 εργάσιμες γκουγκλαρα και είδα πρώτη φορά  στο insomnia απο την πρώτη σελίδα τοις αναρτήσεις έως και σήμερα που έγραψα. Οσο για τα προσωπικά μου στοιχεία που αναφέρω ποσώς με απασχολεί,γιατί εδώ μισό αιώνα και βάλε δεν απασχόλησαν κανένα...! Και για να μη το κουράζω τελειώνω λέγοντάς ότι τα 2 iPhone παραδόθηκαν με την ζελατίνα τους στους 2 συνομηλίκους συναδέρφους μου cab driver's καρα τσεκαρισμενα original απο συνοικιακό κατάστημα και είναι very very very .....HAPPY όπως και εγώ πού τούς έκανα τη παραγγελία απο το τάμπλετ του ΤΑΧΙ γιατί  δεν το έχουν με το διαδίκτυο ...και ευτυχώς υπήρξε happy  and  !!! τελείωσα HAPPY new year ξανά,,στους δύσπιστους & μη......όποιος έρθει διακοπές ΧΑΝΙΆ κερνω τη  πρώτη κούρσα..........

20191227_144548.jpg

20191227_144442.jpg

20191227_145806.jpg

Εντωμεταξυ τα iphone δεν τα ειδαμε ακομη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tον κάλυψε τον π@π@ του...τα παρέλαβε, τα έδωσε με την μία :) :) :) Που καιρός για φωτό :) :) :)

Δύσκολο το μεροκάματο πίσω από το τιμόνι .........................και ότι χαρτζιλίκι και να βγαίνει είναι καλοδεχούμενο !!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Που να τα δεις και εσύ. Με το ένα έβγαλε την μία φωτό και με το άλλο την άλλη :P

Εντωμεταξυ η εικονα με το παραστατικο ειναι screenshot...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δώσουν μήπως και δείγμα DNA για να είστε σίγουροι οτι δεν είναι συγγενείς του Παρλέπου; Και όλα αυτά μέσα απο ένα φόρουμ. Να προσέχατε κύριοι. Κανείς δεν σας φταίει ούτε σας χρωστάει τίποτα. Και βρήκαμε και την καραμέλα με το κράτος. Ο χαϊδεμένος ελληνάρας δεν φταίει πουθενά. Η μπουρδολογία σε αυτό το θέμα έχει ξεπεράσει μέχρι και τα όρια του Insomnia. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...