Προς το περιεχόμενο

Galaxy S8 299e Cosmote/Germanos


basilis_k6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιος που το έχει, ας αναφέρει πόσο καιρό το έχει και να μιλήσει για την διάρκεια μπαταρίας με μέτρια ή κανονική χρήση. Νομίζω αυτοί που το θέλουν για βαριά χρήση πήραν την απάντηση τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, JimasGR είπε

Ποια η γνωμη σας για αγορα με τιμολογιο; (230ε) Σε σχεση και με mi 9 lite ας πουμε (νομιζω παντως σε καμερες κ μπαταρια χανει το σ8 ευκολα)

Μπαταρία 4030 mA vs 3000 mA !!!!!!!!!

Τι συζητάμε τώρα;

Screenshot-2019-12-10-14-30-51-303-com-m

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Μπαταρία 4030 mA vs 3000 mA !!!!!!!!!

 

η μπαταρια ειναι σαν τα megapixels, εκτος απο τους αριθμους παιζει πολυ μεγαλο ρολο και το software

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, whiteleaf είπε

η μπαταρια ειναι σαν τα megapixels, εκτος απο τους αριθμους παιζει πολυ μεγαλο ρολο και το software

Ναι αλλα οπως λενε οι αμερικανοι για τα αυτοκινητα,there is no replacement for displacement.

Ειναι σιγουρο οτι τα παραπανω mah θα εχουν μεγαλυτερη διαρκεια.Απλα ισως οχι οσο περιμενεις αναλογικα αλλα και παλι.

Αλλα εφοσον λενε οτι με 3000 ειναι χαλια η μπαταρια,τοτε και ενα μετρια optimized 4000 θα υπερτερει κατα πολυ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό επειδή το είχα αρκετό διάστημα πέραν της μπαταρίας που είναι χάλια, σε όλα τα τα υπόλοιπα σκίζει, ειδικά σε αυτό το μέγεθος δεν υπάρχουν πολλα μόνο κάτι α40 που είναι χάλια σε ολτα του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, giorgosmg είπε

Καμία καλή θήκη μπορείτε να προτείνετε;

Και tempered glass

Πολύ τίμιες οι spigen και οι πιο ακριβές uag, από προστασία οθόνης εάν δεν θες να πας σε πλαστική, τότε είναι μονόδρομος αυτές τύπου κόλλας loca glue (πχ whitestone dome), με τα υπόλοιπα tempered θα έχεις αλλόιωση χρωμάτων και screen glare. Υπάρχουν και απομιμήσεις στο aliexpress, τέτοια έχω βάλει και με έχει καλύψει.

Επεξ/σία από fotis017
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι εμένα η μπαταρία είναι σούπερ. 1.5 με 2 ημέρες με κανονική χρήση, όχι παιχνίδια. Είναι κινητάρα και εγώ δεν θα έπαιρνα ποτέ κινέζο πάρα μόνο τα ακριβά της Huawei.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panatha1369 είπε

Αξιζει να το παρω για αλλαγη απο nokia 8??

Όπως είπαν και οι άλλοι, στα 199€ το συζητούσαμε... Πήρα το Nokia 8 στην περσινή BF 199€, με τιμολόγιο 160€, και ακόμα και φέτος δεν μου έκατσε κάτι καλό να το αλλάξω σε αυτά τα λεφτά. Μιλάμε για κινητά του 2017, 15 μέρες πριν το 2020...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε με 200 ευρω δε θα επαιρνα κινητο 3 γενιες πισω που δεν θα παρει την επομενη αναβαθμιση android. Ποσο δε μαλλον οταν αυτο ειναι και samsung...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Ουτε με 200 ευρω δε θα επαιρνα κινητο 3 γενιες πισω που δεν θα παρει την επομενη αναβαθμιση android. Ποσο δε μαλλον οταν αυτο ειναι και samsung...

Με 300ευρώ που ζητάει ο Γερμανός για το τελειωμένο, παίρνεις 2 Mi a3 φίλε μου και κάνεις και στη γυναίκα σου Χριστουγεννιάτικο δωράκι να το ευχαριστηθεί.

Μη τα ξαναλέμε. Στα 150ευρω super amoled οθόνη, πολύ καλές κάμερες, αυτονομία σχεδόν 2 μέρες, Android one που θα παίρνει αναβαθμίσεις για 3 χρόνια ακόμη και 2ετή εγγύηση Infoquest. Αυτά.

Μην ασχολείστε με ξεστοκαρίσματα 3ετίας τελειωμένα από την ίδια τη Samsung.

 

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Ουτε με 200 ευρω δε θα επαιρνα κινητο 3 γενιες πισω που δεν θα παρει την επομενη αναβαθμιση android. Ποσο δε μαλλον οταν αυτο ειναι και samsung...

τι κόλλημα ειναι αυτο με τις αναβαθμίσεις? τις περισσότερες φορες δεν εχουν καμια αξια ή απλα σου χαλάνε το τηλέφωνο. 

 

29 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Με 300ευρώ που ζητάει ο Γερμανός για το τελειωμένο, παίρνεις 2 Mi a3 φίλε μου και κάνεις και στη γυναίκα σου Χριστουγεννιάτικο δωράκι να το ευχαριστηθεί.

Μη τα ξαναλέμε. Στα 150ευρω super amoled οθόνη, πολύ καλές κάμερες, αυτονομία σχεδόν 2 μέρες, Android one που θα παίρνει αναβαθμίσεις για 3 χρόνια ακόμη και 2ετή εγγύηση Infoquest. Αυτά.

Μην ασχολείστε με ξεστοκαρίσματα 3ετίας τελειωμένα από την ίδια τη Samsung.

και την οθονάρα 720π ξέχασες  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

τι κόλλημα ειναι αυτο με τις αναβαθμίσεις? τις περισσότερες φορες δεν εχουν καμια αξια ή απλα σου χαλάνε το τηλέφωνο. 

και την οθονάρα 720π ξέχασες  

Το οτι δε θα παρει αναβαθμισεις σημαινει πως προκειται για End of Life και End of Support μοντελο. Κοινως , πληρως απαξιωμενο και παρατημενο απο την ιδια την μαμα εταιρεια. Θες να σπρωξεις 300ρικο για τετοιο κινητο; Μεγεια σου με χαρα σου. Εγω ευχαριστω , αλλα οχι. Διοτι, ευτυχως, εχω ματια και βλεπω και τι προσφερει ο ανταγωνισμος σε αυτα τα λεφτα (ή και λιγοτερα).

Αν επαιζε μονο του, ναι δε θα ειχα κολλημα κανενα να δωσω 300 ευρα για EOL και EOS τηλεφωνο. Αλλα στην προκειμενη ισχυει το εχει κι αλλου πορτοκαλιες. Ξαναλεω, 300 ευρω. Με ακριβως τα μισα μπορει να το σκεφτομουν παντως. An και το στιγμα που φερει ειναι παντα αποθαρρυντικο για εμενα (οπου στιγμα=Samsung).

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...