Προς το περιεχόμενο

Μειώνεται η διαφορά μεταξύ των Samsung και Huawei για τον τίτλο του κορυφαίου κατασκευαστή smartphones


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Επειδή δουλεύω πολύ στην δουλεια μεταφορά αρχείων απο κινητό σε υπολογιστή και το αντίθετο όταν ενα διάστημα είχα κινητά της huaway μου έσπαγαν τα νεύρα το ποσο πολύ χρόνο ήθελα να μεταφέρω τα αρχεία.καταβασε το suite κανε δείξε. Με τα samsung κανένα πρόβλημα. Με το που συνδέω το κινητο στον υπολογιστή όλα ειναι απλά.άντε απο εδώ με τα χάβαι .

Βλέπω Σκρουτζ τιμές.s10+ με p30 pro μονο 4 ευρω διάφορα. Φυσικα samsung και παλι samsung.

φυσικα samsung γιατι ; αν δεν ξερεις να κανεις μεταφορα αρχειων δεν νομιζω να φταιει καμια εταιρια !
ειχα s10 με το που βγηκε αλλα η καμερα με αφηνε αδιαφορο σε συγκριση με το p30 pro που ειχα δοκιμασει οποτε πηρα αυτο !
και γενικα ειχα ολα τα samsung απο σ3 - σ10
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tsoubas είπε

Κατοχος mi9 και p30 pro ναι φυσικα και το huawei εχει την καλυτερη καμερα στην αγορα αλλα το χιαομι ειχε και 300 ευρω πιο κατω. Οσο για τα samsung αν εξαιρεσεις την amoled ειναι πολυ δευτερα 😃 σε ολα τα αλλα

Δες το τελευταίο note και το τελευταίο s που έβγαλε η samsung και μιλάμε !!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pcos είπε

νομιζα η xiaomi θαχε ανεβει εφοσον φτιαχνει πολυ ποιοτικα προιοντα σε ολες τις κατηγοριες.

Τα xiaomi είναι καλά κινητά αλλά δεν έχουν καλή κάμερα εκτός από το mi mix 2s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, tsoubas είπε

Εχουν δοθεί ειδικές άδειες σε όλες της εταιρίες μετα την ανακοινώνει επιπρόσθετου φορου για τις εισαγωγές αμερικανικών προϊόντων στην Κίνα και την πιθανή απαγόρευση διαφόρων προϊόντων

έκανα μια μικρή έρευνα και δεν βρήκα "ασφαλείς" πληροφορίες ότι πχ το P40 θα έχει Google Services ή ότι το τελευταίο mate θα πάρει services. Μα δεν θα γινόταν "χαμός" αν είχε βγει τέτοια ανακοίνωση. Εγώ μόνο "ευχολόγια" βλέπω.

Έχεις κάποια πηγή να δω τι γίνεται. Με ενδιαφέρει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, life is music είπε

Δες το τελευταίο note και το τελευταίο s που έβγαλε η samsung και μιλάμε !!!

s10 εννοεις και σου ξανα λεω ειμαι κατοχος p30 pro και το samsung s10 το πουλησα για να παρω p30 pro :)
για το τελευταιο SAMSUNG NOTE δεν εχω αποψει γιατι δεν το ειχα στην κατοχη μου αλλα ουτε καποιος φιλος το εχει !

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, malmsteen1984 είπε

Και γιατι χαιρονται τοσο πολυ καποια fanboys? Εχουν μηπως μετοχες; Θα αλλαξει κατι στη ζωη τους οταν βγει πρωτη η huawei η οποιαδηποτε αλλη εταιρια;

Εσυ γιατι να χαιρεσαι που μειωνετε ο ανταγωνισμος με το ετσι θελω? μηπως ανεβηκαν η δικες σου μετοχες απο την αγαπημενη σου εταιρεια? ποιος ειναι το funboy δεν εχεις καταλαβει "μαλλον".. 

Επεξ/σία από manolinio11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsoubas είπε

φυσικα samsung γιατι ; αν δεν ξερεις να κανεις μεταφορα αρχειων δεν νομιζω να φταιει καμια εταιρια !
ειχα s10 με το που βγηκε αλλα η καμερα με αφηνε αδιαφορο σε συγκριση με το p30 pro που ειχα δοκιμασει οποτε πηρα αυτο !
και γενικα ειχα ολα τα samsung απο σ3 - σ10
 

Με τα huaway πρέπει να κατεβάσεις το suite αλλιώς δεν κάνεις τίποτα.με τα samsung στο ανοίγει χωρίς προγράμματα και αηδίες.αυτο λέμε.δοξα τον Θεό ξέρουμε απο υπολογιστές.απι το 2002 που πηρα τον πρώτο μου IBM.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mp123 είπε

Με τα huaway πρέπει να κατεβάσεις το suite αλλιώς δεν κάνεις τίποτα.με τα samsung στο ανοίγει χωρίς προγράμματα και αηδίες.αυτο λέμε.δοξα τον Θεό ξέρουμε απο υπολογιστές.απι το 2002 που πηρα τον πρώτο μου IBM.

ποιος τα λεει αυτα ; εμανα με windows 10 βαζω καλωδιο στο Pc και συνδεεται απευθειας ! ουτε προγραμμα θελει ουτε τιποτα !

και προφανως δεν ξερεις απο υπολογιστες και κινητα για να ισχυριζεσαι κατι τετοιο ! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπραβο στην Huawei αλλά και στη Samsung. Ο καθένας έχει την αγορά του. Τρίτη xiaomi λογικά αναμένουμε να δούμε τα αναλυτικά στατιστικά. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tsoubas είπε

ποιος τα λεει αυτα ; εμανα με windows 10 βαζω καλωδιο στο Pc και συνδεεται απευθειας ! ουτε προγραμμα θελει ουτε τιποτα !

και προφανως δεν ξερεις απο υπολογιστες και κινητα για να ισχυριζεσαι κατι τετοιο ! :)

Με τα honor 7x , 8x που ειχα για δευτερα έπρεπε να κατέβαζα το suite.στο laptop μου windows 10 και της δουλειάς με xp με τίποτα δεν άνοιγε χωρίς το suite.

Τωρα αν ξερω η δεν ξερω οτι πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιμένω στο οτι δεν χρειάζεται suite η οποιοδιποτε άλλο πρόγραμμα. Και δεν το συνεχίζω παραπάνω διότι σπαμμαρουμε και άλλο κόσμο που ίσως να ενοχλείται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, vassilis018 είπε

ενώ τα update στην Huawei πάνε σφαίρα. δεν προλαβαίνεις το ένα update πίσω από το άλλο. καλά για την xiaomi που προσπαθεί να γίνει μηλόφωνο με το εμετικό miui δεν το συζητάω κάν. και αν θέλεις update πηγαίνεις σε Android One. 

άντε με τον κάθε πικραμένο που μπαίνει και γράφει κάθε μήνα.

Έχω Android 10 στο p30 pro μου κάνα διμηνο παραπάνω από ότι στο s10 μου , τα νευρακια σου αλλού αδερφέ , όταν μιλάμε με facts τα προσωπικά σου αισθήματα δεν χωράνε ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...