Προς το περιεχόμενο

GPS st-901 & planetsim eurosim


mouse112

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω σχεδόν ένα χρόνο gps & Sim και δεν το έβαλα ποτέ. 

Ο λόγος είναι ότι με είχε μπερδέψει πολύ η αποστολή τον SMS... Και κάθε SMS που έστελνα ήταν θυμάμαι 50 cents.. Έκανα αρκετά λάθοι .. Τελείωσε η κάρτα που είχα στο προσωπικό μου τηλέφωνο... Και κάπως έτσι έμεινε στην άκρη... 

Το είχα φτάσει στο να του στέλνω κάποιο μήνυμα.. Μου απαντούσε με συντεταγμένες...δεν ξέρω αν έχει ολοκληρωθεί η εγκατάσταση ή αν χρειάζεται κάτι άλλο πχ για το κραδασμικο που χρειάζομαι 

Για να δουλέψει στην εφαρμογή της sinotrack ή 99gps ή οποιαδήποτε άλλη ξέρετε , χρειάζεται απαραίτητα δεδομένα ή και με SMS λειτουργεί? 

Γιατί νομίζω ότι η κάρτα που έχω είναι μόνο για SMS... 

Κάποιος να βοηθήσει.. Μην μείνει κάνα χρόνο πάλι στο συρτάρι 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεσαι δεδομένα φίλε μου, η λειτουργία gprs χρειάζεται δεδομένα και αυτή η λειτουργία είναι που θα σου δείχνει την θέση του tracker σου ανα πάσα στιγμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.. 

Πήρα τηλέφωνο στην εταιρεία για να το κάνω 3g-4g 

Λοιπόν (για να ξέρετε και οι υπόλοιποι) 

Έχει 1,24€ η ενεργοποίηση (για ένα χρόνο) + 0,019€/mb (από 0,24)

Πιστεύω ότι είναι πολύ καλή προσφορά, υπάρχει κάποια ποιο φθηνή? 

Δίκτυο χρησιμοποιεί της cosmote 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω πουθενά να αναγράφεις την εταιρία της sim, εγώ χρησιμοποιουσα sim της intertelecom αλλά μόνο με SMS το δούλευα, δεν ασχολήθηκα με χρεώσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georgegoum είπε

Δεν βλέπω πουθενά να αναγράφεις την εταιρία της sim, εγώ χρησιμοποιουσα sim της intertelecom αλλά μόνο με SMS το δούλευα, δεν ασχολήθηκα με χρεώσεις 

Γράψε άκυρο, είδα καλύτερα τον τίτλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Georgegoum είπε

Δεν βλέπω πουθενά να αναγράφεις την εταιρία της sim, εγώ χρησιμοποιουσα sim της intertelecom αλλά μόνο με SMS το δούλευα, δεν ασχολήθηκα με χρεώσεις 

Planetsim eurosim.. Αυτή είναι η εταιρία, με νούμερο Εσθονίας.. Τελικά το έκανα 3g-4g και έχω στίγμα, μένει να βρω το κραδασμικο 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

θελω λιγο να επαναφερω το θεμα και να ρωτησω αν δουλευει ακομα η συσκευη ειδικα μετα την καταργηση του 3g ; Εμενα απο τα χριστουγεννα που καταπιε την μπαταρια σε μια μερα δεν την ξανα σεταρα και την επιασα αυτες τις μερες οπου βλεπω οτι τραβαει πολυ ρευμα μαλλον επειδη προσπαθει να συνδεθει σε 3g δικτυο ενω πλεον δεν υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...