Προς το περιεχόμενο

(LIve stream) F1 TV Pro -50% [TEΛΟΣ]


pavlaras13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφρορά για το F1 TV Pro σε συνδρομή ενός χρόνου από 50 ευρώ στα 25 με τον κωδικό  F150 

Έχει live stream ολους τους αγώνες και όλα τα seessions  με επιλογές ήχου σε διάφορες γλώσσες ΟΧΙ όμως Ελληνικά.( Εγώ προτιμώ τον αγγλικό ήχο που είναι από την μετάδοση του sky που πιστεύω είναι και η καλύτερη) Έχει επίσης και πολύ υλικό από παλαιότερους αγώνες.

Ισχύει μέχρι 22 Δεκέμβρη

καλή θέαση ☺️

 

https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html#en-GR

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πέρσι περνούσαν πολλοί εκπτωτικοί κωδικοί συνδυαστικά. Νομίζω στα 15€ πληρώσαμε. Αν βρεθεί καο φέτος τρόπος θα είναι ιδανικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Ιανουάριο/ Φεβρουάριο, με συνδυασμό εκπτωτικών κωδικών, η τιμή έφτανε έως και 12,50€. Επρόκειτο για glitch, φυσικά.

Ακόμη και στα 25€ παραμένει καλή προσφορά για τους λάτρεις του αθλήματος. Το περιεχόμενο είναι άφθονο. Οι επιλογές θέασης πραγματικά πολλές.

Μακάρι να βλέπαμε κάτι αντίστοιχο και από MotoGP (Video Pass). Αλλά δεν πρόκειται. 🤤

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

11.47€ ειχαμε πληρωσει τοτε πολλοι.

Για κοιταξτε, αν λεει και σε σας οτι επομενη πληρωμη θα γινει τον Φεβρουαριο του 20 ενω εχετε κανει ηδη διακοπη.

(κλειδωσα το παλιο τοπικ για να γινεται η κουβεντα σε ενα)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ανανέωση (μια χαρά ευχαριστήθηκα το περσινό) αλλά στο τέλος μου έβγαλε ότι πρέπει να κάνω cancel την 1η συνδρομή, στην οποία μου βγάζει μόνο το renew ως επιλογή (παρότι είχα κάνει cancel).

Είναι ακόμα βρεφικά τα στάδια του συστήματός τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 λεπτά πριν, majnun είπε

...αλλά στο τέλος μου έβγαλε ότι πρέπει να κάνω cancel την 1η συνδρομή, στην οποία μου βγάζει μόνο το renew ως επιλογή (παρότι είχα κάνει cancel).

Και πως εκανες κανσελ αφου ηδη το εχεις κανει και δεν υπαρχει επιπλεον κουμπακι; Εγω δεν το ευχαριστηθηκα καθολου το περσινό και θελω να ακυρωθει 100% το παλιο μην γινει κανενα ατυχημα και με ξαναχρεωσουν και τρεχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Και πως εκανες κανσελ αφου ηδη το εχεις κανει και δεν υπαρχει επιπλεον κουμπακι; Εγω δεν το ευχαριστηθηκα καθολου το περσινό και θελω να ακυρωθει 100% το παλιο μην γινει κανενα ατυχημα και με ξαναχρεωσουν και τρεχω.

Πέρυσι είχα κάνει cancel με την εγγραφή για να αποφύγω το auto-renew.

Και στην τωρινή έχει επιλογή για cancel ακόμη.

Το περίεργο είναι ότι ούτε την κάρτα μπορώ να βγάλω καθώς είναι "δεμένη" με items σύμφωνα με το site τους !

Τους έστειλα ένα μέηλ τα άνωθι και θα σας σημειώσω τι απάντησαν

Δια του λόγου το αληθές:

 

I3lqXIA.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, majnun είπε

Πέρυσι είχα κάνει cancel με την εγγραφή για να αποφύγω το auto-renew.

Και στην τωρινή έχει επιλογή για cancel ακόμη.

Το περίεργο είναι ότι ούτε την κάρτα μπορώ να βγάλω καθώς είναι "δεμένη" με items σύμφωνα με το site τους !

Τους έστειλα ένα μέηλ τα άνωθι και θα σας σημειώσω τι απάντησαν

Και εγω θυμαμαι να ειχα κανει ακυρωση απο τοτε, αλλα σημερα που μπηκα φαινοταν 100% ενεργη με επομενη χρεωση 15-2. Πατησα ξανα ακυρωση ψηλα, αλλα και μετα την ακυρωση παλι μιλαει για επομενη χρεωση 15-2-2020 και δεν εχει πλεον ουτε κατω δυνατοτητα ακυρωσης οπως βλεπω στην δικη σου φωτογραφια. (προσθηκη, η ακυρωση που σου δινει τωρα οπως γραφεις και εσυ ειναι για τη νεα συνδρομη που εκανες σημερα, οκ)

Περιμενουμε με ενδιαφερον την απαντηση που θα σου δωσουν. Ευχαριστουμε

 

2019-12-19_2134.png.25a30ba318f012c81eb467e5f24288b3.png

Επεξ/σία από matrixxx
προσθηκη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Και εγω θυμαμαι να ειχα κανει ακυρωση απο τοτε, αλλα σημερα που μπηκα φαινοταν 100% ενεργη με επομενη χρεωση 15-2. Πατησα ξανα ακυρωση ψηλα, αλλα και μετα την ακυρωση παλι μιλαει για επομενη χρεωση 15-2-2020 και δεν εχει πλεον ουτε κατω δυνατοτητα ακυρωσης οπως βλεπω στην δικη σου φωτογραφια. (προσθηκη, η ακυρωση που σου δινει τωρα οπως γραφεις και εσυ ειναι για τη νεα συνδρομη που εκανες σημερα, οκ)

Περιμενουμε με ενδιαφερον την απαντηση που θα σου δωσουν. Ευχαριστουμε

2019-12-19_2134.png.25a30ba318f012c81eb467e5f24288b3.png

ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο φίλε μου και σε εμένα και για αυτό έστειλα e-mail απαιτώντας την κατάργηση και έλαβα το παρακάτω...

image.png.ff101a3366d96b500f40391a8e5989ee.png

Επειδή λοιπόν  αυτά που λένε δεν τα βλέπω, και επειδή δεν θέλω να έχω στεναχώριες, τουλάχιστον το έλαβα γραπτά ότι ΔΕΝ θα ανανεώσουν, οπότε έτσι και κάνουν κανένα μαγικό να το έχω για να απαιτήσω επιστροφή και ακύρωση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο αρκουδεηδες


Thanks for contacting F1!

Due to security reasons, please provide me with the following details:


-date of birth


-last 4 digits of your creditcard


-email linked to your account


-zipcode\billing address


After receiving these 4 piece of information I will look into your request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεκ του 20, για ενα ημερολογιακο ετος ειναι. 19Δεκ την εκανε, 19 του επομενου Δεκ ληγει βλεπω και στην φωτογραφια του.

Αν και κανονικα, επειδη ειχε ηδη μια που τελειωνε 2-2020 θα επρεπε το ετος να προστεθει εκει, εχεις ενα δικιο. Απο την φωτο ομως φαινεται οτι δεν το πηγαν ως οφειλαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, matrixxx είπε

11.47€ ειχαμε πληρωσει τοτε πολλοι.

Για κοιταξτε, αν λεει και σε σας οτι επομενη πληρωμη θα γινει τον Φεβρουαριο του 20 ενω εχετε κανει ηδη διακοπη.

(κλειδωσα το παλιο τοπικ για να γινεται η κουβεντα σε ενα)

thanx matrixxx, το είχα ξεχάσει και ήταν ακόμη active η συνδρομή με ημερομηνία πληρωμής 15/02/2020 και ποσό €49,99!!

η πλάκα είναι ότι όταν πας να ακυρώσεις τη συνδρομή και σε ρωτάει να επιλέξεις το λόγο, η πρώτη επιλογή είναι deceased, λες και άμα είχα πεθάνει θα έμπαινα να ακυρώσω τη συνδρομή 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...