Προς το περιεχόμενο

EA Origin Access - One Month Free Basic Trial Key Giveaway (ΤΕΛΟΣ)


okinakoto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, argi73 είπε

Προσωπικά δεν το ξέρω αν θα ισχύουν οι κωδικοί μετά.. αφού τους μάζεψες γιατί δεν τους ενεργοποιεις?

Σωστό και αυτό απλά το σκέφτηκα μήπως δουν μαζικές μηνιαίες ενεργοποιήσεις σε ένα account και γίνει καμία μαλακία και πέσουν τίποτα ban;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Nerazzurri είπε

Σωστό και αυτό απλά το σκέφτηκα μήπως δουν μαζικές μηνιαίες ενεργοποιήσεις σε ένα account και γίνει καμία μαλακία και πέσουν τίποτα ban;

Ban λίγο δύσκολο, ισχυρίζεσαι ότι τους βρήκες χύμα τους κωδικούς σε διάφορα sites, δε μπορούν να το αποδείξουν. Στη χειρότερη να σου τους ακυρώσουν απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Ban λίγο δύσκολο, ισχυρίζεσαι ότι τους βρήκες χύμα τους κωδικούς σε διάφορα sites, δε μπορούν να το αποδείξουν. Στη χειρότερη να σου τους ακυρώσουν απλά.

εμενα μου βγαζει Ερορ στο μαρκετ παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ασε να το εχουμε ανοιχτο σε περιπτωση που αρχισουν τα ban σε κανα που πηγε να βαλει 24 μηνες μαζι :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Ασε να το εχουμε ανοιχτο σε περιπτωση που αρχισουν τα ban σε κανα που πηγε να βαλει 24 μηνες μαζι :P

Εμένα μάλλον μου έκαναν που έβαλα 3 μηνες. 

Δεν ανοίγει το store 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χα πει μη βαζετε συνεχομενους κωδικους μαζι ... κρατηστε τους σε ενα .txt και δοκιμαστε δημιουργια νεου . Μη γινει καμια στραβη με main ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ έβαλα 2-3 κωδικούς και μια χαρά μπαίνω. Δεν μπορούν να μπανάρουν κόσμο για χρήση κωδικών, δεν είναι ούτε αγορές με πιστωτικές, ούτε χρήση vpn στο store, ούτε τίποτα. Μου τους χάρισαν και τους έβαλα πως θα αποδείξουν το αντίθετο; Το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να τους ακυρώσουν.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alfaeffe είπε

Και εγώ μπαίνω κανονικά και μου βγάζει ότι το Origin Access μου λήγει το Δεκέμβριο του 2021... Μακάρι να κρατήσει μέχρι τότε!

12 κωδικούς πήρες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...