Προς το περιεχόμενο

Δεν αναβει η οθονη


Figantu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω κατατρομαξει. Εχω εναν acer aspire 7720g. Μεχρι στιγμης δουλευε ολα καλα και τον ανοιξα σημερα να το καθαρισω απο σκονες και τωρα δεν αναβει η οθονη. Δεν μπαινει στο bios και το dvd κανει εναν ηχο σαν να προσπαθει να παρει μπρος. Παρακαλω βοηθηστε με επειδη ειναι το μονο που εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι βαθμο το ανοιξες για να το καθαρισεις; Δες μηπως δε πατα καλα η καλωδιοταινια της οθονης, πατα καλυτερα τις μνημες σου και αν δε γινει κατι δοκιμασε με αλλο τροφοδοτικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, asmilon είπε

Σε τι βαθμο το ανοιξες για να το καθαρισεις; Δες μηπως δε πατα καλα η καλωδιοταινια της οθονης, πατα καλυτερα τις μνημες σου και αν δε γινει κατι δοκιμασε με αλλο τροφοδοτικο. 

Καταρχας για λαπτοπ μιλαμε και το ανοιξα απλα να το σκουπισω με ενα χαρτι. Και τωρα δεν μου αναβει. Παλαιοτερα το ειχα κανει χωρις προβλημα. Οσο για τον ηχο δεν ξερω πως προκαλειται αυτο

Αναψε ευτυχως. Χιλια συγγνωμη που σε ενοχλησα για ενα μικρο προβλημα. Απλα εβγαλα και ξαναεβαλα τις ραμ την μια μονο και τωρα δουλευει μια χαρα. Ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση. Καλες γιορτες!

Επεξ/σία από Figantu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...