Προς το περιεχόμενο

Nova launcher prime (0.59€)


chios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Τόσο καλός πια ρε παιδιά;

Μπορείς να δοκιμάσεις και τον free. Είναι επίσης πολύ καλός, οι λεπτομέρειες λείπουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, ekkli είπε

Πρόσφατα άλλαξα κινητό και μετέφερα τις ρυθμίσεις του ενός στο άλλο με 2 κλικ.
Μέχρι και του φακέλους έφτιαξε βάζοντας μέσα και τις εφαρμογές που δεν είχα εγκαταστήσει ακόμα. Όχι ότι τις εγκατέστησε, απλά τις έδειχνε γκριζαρισμένες.

Αυτό φαντάζομαι το κάνει και η free εκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Τόσο καλός πια ρε παιδιά;

Ο καλύτερος με διαφορά, και ο poco, Microsoft καλοί είναι αλλά σαν τον nova κανένας.

Το έβαλα στις προσφορές γιατί δεν είδα να υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε γαμώτο και πριν 2 βδομάδες τον αγόρασα 4.5€ για το Mi A3 μου..
Θεωρώ ότι και στα 4.5 αξίζει, οπότε για 0.6€ είναι κλεψιά κατά την άποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα τον nova για να υπάρχει.Μου κατέβασε ένα εικονίδιο και επειδή δεν ήθελα να τον φόρτωσω αυτή τη στιγμή έκανα απεγκατασταση.Μου στείλανε mail ότι έχει εγκριθεί η επιστροφή χρημάτων. Ξέρει κανείς τι παίζει?Θέλω απλά να τον έχω κάνα για μελλοντική χρηση στο gmail μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, 1.3power είπε

Αγόρασα τον nova για να υπάρχει.Μου κατέβασε ένα εικονίδιο και επειδή δεν ήθελα να τον φόρτωσω αυτή τη στιγμή έκανα απεγκατασταση.Μου στείλανε mail ότι έχει εγκριθεί η επιστροφή χρημάτων. Ξέρει κανείς τι παίζει?Θέλω απλά να τον έχω κάνα για μελλοντική χρηση στο gmail μου.

Το google play αν αγοράσεις μια εφαρμογή και την κάνεις απεγκατασταση σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα (νομίζω 2 ώρες δεν είμαι σίγουρος), σου επιστρέφει τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, petran91 είπε

Το google play αν αγοράσεις μια εφαρμογή και την κάνεις απεγκατασταση σε συγκεκριμένο χρονικό διάστημα (νομίζω 2 ώρες δεν είμαι σίγουρος), σου επιστρέφει τα χρήματα.

Σε ευχαριστω πολυ δεν το ηξερα .

Thank you TS.

Καλες γιορτες και χρονια πολλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 1.3power είπε

Αγόρασα τον nova για να υπάρχει.Μου κατέβασε ένα εικονίδιο και επειδή δεν ήθελα να τον φόρτωσω αυτή τη στιγμή έκανα απεγκατασταση.Μου στείλανε mail ότι έχει εγκριθεί η επιστροφή χρημάτων. Ξέρει κανείς τι παίζει?Θέλω απλά να τον έχω κάνα για μελλοντική χρηση στο gmail μου.

Ξανακατεβασε τον και πάτα το "Διακοπή" πριν ολοκληρωθεί η λήψη. Έτσι θα μείνει η αγορά χωρίς να τον εγκαταστήσει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...