Προς το περιεχόμενο

Lesson: Hometown Official Trailer


KouMasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους και Χρονια πολλα! Να σας ευχηθώ αρχικά να έχετε καλές γιορτές και το νέο έτος που θα έρθει να σας γεμίσει με υγεία και χαρά! Εδώ σας δίνω το πρώτο official trailer του παιχνιδιού που ετοιμάζω και θα κυκλοφορήσει στις 18.01.2020. Σας ευχαριστώ για την όποια υποστήριξη!

https://www.youtube.com/watch?v=a2u7jxyz2Zw&feature=youtu.be

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To look του και τα assets ειδικά στις indoors areas μου θυμίζει πολύ αυτό το game που έπαιζα (και τρόλαρα μαζί με έναν φίλο 😂 παλαιότερα).

Το οποίο ήταν ένα python script, ούτε καν κανονικό executable.😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε,

Δεν εχω καταλαβει αν ειρωνευεσαι ή οχι. Τελος παντων. Το παιχνιδι ειναι αυτο που βλεπεις βγαζεις συμπερασμα οταν και ΑΝ το παιξεις. Επισης ειναι κανονικο .exe αρχειο. Ερασιτεχνης ειμαι ακομα οχι επαγγελματιας, απλα προσπαθω να το κανω οσο πιο επαγγελματικα γινεται. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, KouMasGR είπε

Καλησπερα φιλε,

Δεν εχω καταλαβει αν ειρωνευεσαι ή οχι. Τελος παντων. Το παιχνιδι ειναι αυτο που βλεπεις βγαζεις συμπερασμα οταν και ΑΝ το παιξεις. Επισης ειναι κανονικο .exe αρχειο. Ερασιτεχνης ειμαι ακομα οχι επαγγελματιας, απλα προσπαθω να το κανω οσο πιο επαγγελματικα γινεται. 😉

Γιατί να σε ειρωνευτώ? Ούτε το damned ειρωνεύομαι.😁

Απλά λέω ότι τα assets μου το θύμισαν. Δεν είναι ούτε θετικό ούτε αρνητικό. Καλή συνέχεια όπως και να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...