Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια φορά ρε φεράρι, μια φορά να αφήσεις τον Vettel να αγιάσει.

Θέλουν και Slick, εδώ με τα intermediate και κάνουν διπλά τολουπ.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αριστουργηματική οδήγηση από τον έναν-μοναδικό-αριστοκρατικό Λιούις Χάμιλτον που άφησε πίσω μεξικανούς Γάλλους Πορτογάλους και άλλους συμμάχους για να κατακτήσει την πρώτη θέση ενός γκραν πρι που φαινόταν χαμένο, στο δρόμο προς το 7ο παγκόσμιο πρωτάθλημα μία ονειρικής καριέρας , που θα τον φέρει πιο κοντά στον στόχο της παγκόσμιας πρωτοπορίας σε κάθε επίπεδο, ατομικό και ομαδικό. 

Ξέρω οτι ειναι λίγο νωρίς, αλλα μπορεί να λείπω οταν τελειώσει, και πρέπει να τα πω.

Στρολ δεν πειράζει, οποιος χάνει στην F1 κερδίζει στο στυλ. Δες πως ντύνεται ο Μεγάλος Χαμιλτον.

Verstappen, και εγώ αν είχα φάει τόσο ξύλο απο τη Mercedes, νεύρα θα είχα. Δε πειράζει ούτε για σένα.

Albon, Το παγκόσμιο πρωτάθλημα τουρισμού δεν ειναι ντροπή. Όύτε το Indycars . Είχε κάνει τη μετάβαση και ο Τακούμα Σάτο.

ΕΔΩ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΦΑΝ ΤΟΥ ΤΡΟΜΕΡΟΥ ΛΙΟΥΙΣ ΧΑΜΙΛΤΟΝ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΟΠΑΔΟΣ ΤΗΣ ΜΑΚΛΑΡΕΝ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καλος θεουλης θα κανει τον perez και τον ham να βλουν slick και μετα θα βρεξει την πιστα για να εχουμε max,seb,ekler.

μετα θα φαει ποινη ο max και θα κανει το 1-2 η κοκκινη φοραδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...