Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο άνθρωπος ξεγελασε το θάνατο. Αν συνεχίσει να τρέχει μετά από αυτό θα είναι ήρωας.

 

Επίσης άραγε θα επανεκκινησει ο αγώνας;  δεν θα μου έκανε εντύπωση να έβγαζαν ακύρωση 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1 με την μπαριερα εγινε, τρομακτικο. Το halo τον εσωσε αλλιως δεν θα ηθελα να ξερω τι θα εβλεπαν εκει περα

Μόλις τώρα, Μάκαρος είπε

 

 

Επεξ/σία από Μάκαρος
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ξεκάθαρο πως τον έσωσε το halo. Τρύπησε τη μπαριέρα και βγήκε από την άλλη. Το άλλο μισό μονοθέσιο έμεινε πίσω.

Χωρίς Halo, θα είχε λιώσει το κεφάλι του.

'Όταν έχει βγει το σύστημα, μου είχε κακοφανεί αισθητικά. Σήμερα χρωστάμε μια ζωή σε αυτό.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το καλο βγηκξε απο το φλεγομενο σασι που ειχε καρφωθει αναμεσα στις μπαριερες. μπρρρρρρρρρρ εχω να δω τετοιο ατυχημα απο τις εικονες δεκαετιες 60-70. ουτε καν οταν ο berger καρφωθηκε στην Tamburello. και η μαλακια οτι φταιει ο ιδιος που χτυπησε πανω στον Kvyat

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς βγήκε άνθρωπος ζωντανός από κει μέσα...

Ευτυχώς είναι καλά το παλικάρι...

Κόπηκε στημ μέση το μονοθέσιο, πήρε φωτιά το κομμάτι που απέμεινε με τον οδηγό , πέρασε κάτω από τις μπαριέρες και όμως δε θρηνούμε θύμα. Κορυφαία παθητική ασφάλεια. Το halo απέδειξε την αξία του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε το ΜΙΣΟ αμάξι, ΜΕΣΑ απο την μπαριέρα, ΕΣΚΑΣΕ το αυτοκίνητο, και βγήκε αγρατζούνιστος μέσα απο ΦΩΤΙΑ απο καύσιμα. Δηλαδή 4 death flags μαζεμένα και τα πέρασε όλα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...