Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Βγηκε καπου αυτο?

Ένα παράδειγμα, αλλά το γράφουν και άλλα ειδησιογραφικά sites.

Ευτυχώς πάντως που παρ' όλη την κουλή μπαριέρα, ό,τι έπρεπε να πάει σωστά/καλά μετά, πήγε.
Halo, cockpit, το Safety Car που ήταν από πίσω. Το λέμε και το ξαναλέμε, αλλά ναι, μπορεί να θρηνούσαμε οδηγό σήμερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να μας πουν πως βγαλαν αυτη την μετρηση. Μεσα απο τους αισθητηρες του μονοθεσιου? Γιατι μπορει απλα τοτε να χαλασαν και να εφτασε και πολυ παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ένα παράδειγμα, αλλά το γράφουν και άλλα ειδησιογραφικά sites.

Ευτυχώς πάντως που παρ' όλη την κουλή μπαριέρα, ό,τι έπρεπε να πάει σωστά/καλά μετά, πήγε.
Halo, cockpit, το Safety Car που ήταν από πίσω. Το λέμε και το ξαναλέμε, αλλά ναι, μπορεί να θρηνούσαμε οδηγό σήμερα.

Οπως ειπαν και πιο πισω, ευτυχως που εγινε στον πρωτο γυρο, ακριβως επειδη ηταν το safety car και τον εσωσε. Αν ηταν σε αλλον γυρο, πολυ φοβαμαι οτι τα πραγματα θα ηταν αρκετα πιο σοβαρα μεχρι να φτασουν στο σημειο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ, με τίποτα, να σκεφτώ τον εαυτό μου χτυπημένο, σαν να έχει πέσει πάνω μου τραίνο, και για 30 δευτερόλεπτα εγκλωβισμένο σε φλόγες. Φρίκη.

 

Τύχη, όσο ποτέ άλλοτε. Παίζει να σταματούσα τους αγώνες στη θέση του.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ~mxls~ είπε

Δεν μπορώ, με τίποτα, να σκεφτώ τον εαυτό μου χτυπημένο, σαν να έχει πέσει πάνω μου τραίνο, και για 30 δευτερόλεπτα εγκλωβισμένο σε φλόγες. Φρίκη.

 

Τύχη, όσο ποτέ άλλοτε. Παίζει να σταματούσα τους αγώνες στη θέση του.

 

 

Για αρχη βλεπω θα κατσει κανα μηνα εξω αν εχει σπασει/ραγισει πλευρα. βασικα δεν βλεπω να τρεχει στους τελευταιους αγωνες της χρονιας

Οι αλλοι οδηγοι θα τα βρουν δυσκολα ψυχολογικα εχοντας δει αυτες τις εικονες (που παιζουν συνεχεια και στα Pits). πρπει να κλεισουν το μυαλο τους και να αφοσιωθουν παλι στην οδηγηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ευτυχώς πάντως που παρ' όλη την κουλή μπαριέρα, ό,τι έπρεπε να πάει σωστά/καλά μετά, πήγε.
Halo, cockpit, το Safety Car που ήταν από πίσω. Το λέμε και το ξαναλέμε, αλλά ναι, μπορεί να θρηνούσαμε οδηγό σήμερα.

Ακριβώς. Αυξημένα μέτρα ασφαλείας, εξαιρετικός χειρισμός από τους ανθρώπους του SC, η προπόνηση του ίδιου του οδηγού και το μερίδιο της τύχης. Η τύχη όμως λειτούργησε επειδή υπήρχαν όλα τα άλλα. Άνθρωπος που δεν είναι γυμνασμένος όπως αυτοί και ικανός να κρατήσει την ψυχραιμία του όσο αυτοί δε θα είχε σοβαρές ελπίδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...