Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Δε με νοιάζει ποιος θα είναι 2-3. θέλω να δω αυτό την Κυριακή το βράδυ image.png.83447663e7b953be8796dd605815bd6a.png

Πρώτη φορά που θέλω να κερδίσει η Mercedes 🏆 . Ο Μπομπότας βλέπω να τρώει γύρω από τον Russel στον αγώνα από το άγχος του ( με το ζόρι έκανε 1-2 γύρους "σωστούς").

7 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Ρε παιδιά γιατί στο ΕΡΤflix δεν μου ανοίγει το SPORTS.

Μου το βγάζει κανονικά πάνω πάνω στην πλατφόρμα πατάω να ανοίξει δείχνει ότι φορτώνει για πολύ ώρα αλλά δεν ανοίγει. Τι κάνω λάθος ρε γαμώτο να μην  κάθομαι υπολογιστή να το βλέπω;;;

Εμένα δουλεύει οκ. Επιλέγω ΕΡΤSPORTS Live και μετα οκ (enter) για να ξεκινήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας μη βιαστουμε να βγαλουμε τον Ρασελ πρωτο, γιατι ο αγωνας ειναι λιγο διαφορετικη ιστορια σε σχεση με τα Practice sessions! 

Σιγουρα ολοι θελουμε τον Γιωργη νικητη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παταω γκαζι, φατε τη σκονη μου θα ειπε ο george ... 

σημειωση οι χρονοι στο FP1 κατω του λεπτου ανα γυρο οταν ενα μεσο pitstop ειναι 20-22sec

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, specre είπε

Πρώτη φορά που θέλω να κερδίσει η Mercedes 🏆 . Ο Μπομπότας βλέπω να τρώει γύρω από τον Russel στον αγώνα από το άγχος του ( με το ζόρι έκανε 1-2 γύρους "σωστούς").

Εμένα δουλεύει οκ. Επιλέγω ΕΡΤSPORTS Live και μετα οκ (enter) για να ξεκινήσει.

Την ίδια διαδικασία ακολουθώ αλλά μου βγάζει το διαολάκι ότι φορτώνει αλλά δεν. 50άρι ίντερνετ έχω. Λέτε να φταίει η fortnet.

Βιντεάκι που ανέβασα:D Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει τον παππού να μην στραβώνεται στο pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Την ίδια διαδικασία ακολουθώ αλλά μου βγάζει το διαολάκι ότι φορτώνει αλλά δεν. 50άρι ίντερνετ έχω. Λέτε να φταίει η fortnet.

Βιντεάκι που ανέβασα:D Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει τον παππού να μην στραβώνεται στο pc.

Εγώ σε Samsung smart tv (με app) και 4g wind ειμαι οκ. Το δοκίμασα και σε Hisense με το "κόκκινο" κουμπάκι, έκανε το ίδιο με το δικό σου. Ακουγόταν μόνο ήχος. Με έξοδο και ξανα το red button μπήκε κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, specre είπε

Εγώ σε Samsung smart tv (με app) και 4g wind ειμαι οκ. Το δοκίμασα και σε Hisense με το "κόκκινο" κουμπάκι, έκανε το ίδιο με το δικό σου. Ακουγόταν μόνο ήχος. Με έξοδο και ξανα το red button μπήκε κανονικά.

Και εμένα με κόκκινο κουμπί μπαίνει δεν έχει ούτε φωνή. Μήπως φταίει ότι είναι turbo x  και δεν υποστηρίζει. 😁 Πάντως ταινίες - σειρές μια χαρά βλέπω. Θα πάρω κανένα τηλέφωνο αύριο πλαίσιο να δω τι θα πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν βλέπεις ταινίες και σειρές, δεν βλέπω το λόγο να μη παίζει το live. 🙁

Δοκίμασε να τη βγάλεις από το ρεύμα για κανένα λεπτό (μπορεί να έχει φάει κανένα σκάλωμα)

Επεξ/σία από specre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

ρε παιδια που το δειχνει?

στο ερτφλιξ δειχνει τεννις...κατι κανω λαθος προφανως

19:30 ΕΡΤflix ( EΡΤSports live)

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, specre είπε

19:30 ΕΡΤflix ( EΡΤSports live)

Εννοω τα Practises που γινονται τωρα

 

Τωρα ειδα οτ ιειναι countdown στο f1.com νομιζα ειναι χρονος που απομενει να τελειωσουν xD 

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Εννοω τα Practises που γινονται τωρα

https://program.ert.gr/ERTSportsHD/

19:30 είναι η σωστή ώρα. Είχαν πει στα πρώτα ότι θα τα δείξουν στις 19:00, αλλά προφανώς δεν ξέρανε τι λέγανε 🤪

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι δεν έχουμε τέτοια συστήματα, που θα το δούμε την Κυριακή που το βλέπαμε στο ερτ σπορτ;

Επεξ/σία από liakjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...