Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Ρε παιδιά μπαίνω στο ertflix από την τηλεόραση αλλά μένει κολλημένη στην αρχική οθόνη χωρίς να μπορώ να πατήσω το ERTSPORTS LIVE.

Το κάνει και σε σας τώρα;

Και εμένα το ίδιο.Μπαίνω ertflix μου έχει τρία κανάλια στο sports δεν φορτώνει κανένα. Χτες μου έβγαζε μόνο ένα κανάλι στο sports αλλά ούτε αυτό φόρτωνε. Στα υπόλοιπα όλα μια χαρά.

Το βλέπω στο pc . Μήπως είναι πρόβλημα παρόχου αφού σε άλλους παίζει ;;; fortent έχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, maarinos είπε

Με forthnet  σε εμένα παίζει αλλά αργεί να φορτώσει το ertflix και σέρνεται, αλλά παίζει χωρίς κολλήματα το ερτ sports

Εμένα δεν φορτώνει το sports στα υπόλοιπα σειρές - ταινίες κλπ πάει σφαίρα φορτώνει σε 2-3 δευτερόλεπτα. Έχω 50άρα και πιάνω 50. Τι να πω.Πάντως είδα και αλλαγή στο sports . Χτες είχε ένα κανάλι σήμερα έβγαλε τρία. Θα περιμενω 1-2 μέρες και θα δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή τη πίστα στις κατατακτήριες, που θα βγαίνουν όλοι στο τέλος του κάθε Q, πιο πιθανό είναι να παίξουν συγκρουόμενα παρά να ολοκληρώσουν σωστά το γρήγορο γύρο τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαγη κινητηρα σε vettel πριν το qualify. δεν τα βλεπω καλα τα μονοθεσια που εχουν κοκκινα γαιδουρακια :)

με 60% το γκαζι τερμα θα εχουμε γενικα ενα δυο μπαμ η ταπεινη μου αποψη (και απο honda-renault)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Croft στον Brundle:

"Everybody can win in a Merc. You could win, i would struggle"!

Μα και οι Βρετανοί; 🤔

Ξέρω,  Ferrari και αυτοί.. 😅

Νομίζω είναι ξεκάθαρο πλέον για όλους. Επίσης ο Russell δεν οδηγάει μονοθέσιο στα μέτρα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, greenfan20 είπε

Τρομερός Λεκλερ! Το ότι πήρε απόφαση να μην ξαναβγεί το κάνει ακόμα πιο εμφατικό αυτό που πέτυχε σήμερα.

Δεν είχε άλλο σετ ελαστικών διαθέσιμο αλλιώς θα έβγαινε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...