Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Η Mercedes πάνω κάτω ηξερε πώς θα στεκόταν σήμερα ο Γιωργης!

Εννοείται.. Το ήθελε κιόλας... Αλλιώς θα είχε βρει το τρόπο να μην έχει αυτή την εμφάνιση ο Russel 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, ~mxls~ είπε

.......

Βάλτερι μετά το λάθος και την προσπέραση του Ράσελ έπρεπε να μπει στα πιτ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΕΜΆΣΕΙ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ. ΜΕΤΆ ΤΟ ΚΡΆΝΟΣ. ΤΙΣ ΜΠΟΤΕΣ. ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΔΊΠΛΩΜΑ. Ήρεμα το λέω.

Μην είστε υπερβολικοί, καλό θα ήταν να του δοθεί ακόμα μία ευκαιρία.  Προτείνω στο τελευταίο GP να πάρει τη θέση του Χάμιλτον ο Λατίφι, ώστε να έχουμε ένα ασφαλέστερο δείγμα των ικανοτήτων του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτι μπορεί να βοηθήσει το άθλημα, είναι ο Verstappen(ο κανονικός, όχι αυτός ο φλώρος που πάτησε φρένο σημερα) και ο Leclerc teammates σε ΤΑΧΥΤΑΤΟ μονοθέσιο αλλα ΟΧΙ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ, και με Licence to crash ενεργό, να γίνεται Last man standing το κάθε GP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, idefixius είπε

Εκκρεμεί και η ποινή του Ράσελ βέβαια, απόρροια της ιδιοφυούς στρατηγικής της Μερτσέντες.

Λέγανε ότι δεν θα έχει ποινή για τον Russel.. Αυτό επειδή, όταν κάνεις λάθος στα λάστιχα, έχεις περιθώριο 3 γύρους για να τα αλλάξεις. Η Mercedes το έκανε στο πρώτο γύρο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, idefixius είπε

Μην είστε υπερβολικοί, καλό θα ήταν να του δοθεί ακόμα μία ευκαιρία.  Προτείνω στο τελευταίο GP να πάρει τη θέση του Χάμιλτον ο Λατίφι, ώστε να έχουμε ένα ασφαλέστερο δείγμα των ικανοτήτων του.

Αν έχει χιουμορ η Redbull θα στείλει τον Albon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μια φράση μπορεί να περιγράψει τι έγινε σήμερα "Εε σε πιάνει μια αηδία".

Παίζει να ήταν ο μοναδικός αγώνας που η πλειοψηφία ήθελε να κερδίσει η Μερσέντες με τον Γιώργη και τα έκαναν όλα ρδελομπου... τι να πει κανείς.

Υπάρχει περίπτωση να ξανά δούμε Γιώργη στη Μερσέντες στον τελευταίο αγώνα ; 

Για τον Μπόττας τι να σχολιάσεις. Ο καλύτερος 2ος οδηγός, ξεπέρασε και τον Μπαρικέλο.

Στην έξοδο του Φερστάπεν, δεν ξέρω αλλά φαίνεται σαν να μην προσπαθεί να φρενάρει αρκετά όταν φτάνει στην αμμοπαγίδα. Επειδή άσφαλτος και άμμοπαγίδα είχαν παραπλήσιο χρώμα + τη νύχτα + την ένταση να αποφύγει τους άλλους, ίσως να νόμιζε ότι είναι όλο εκεί άσφαλτος και δεν χρειάζεται να μειώσει αρκετά ταχύτητα. Δεν ξέρω άλλα έτσι φάνηκε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tommy^ είπε

Θες να πάθει εγκεφαλικό ο Βολφ ετσι;;;;;

Ε δεν του αξίζει λίγο;

Ο Bottas πάντως είναι διχασμένη προσωπικότητα. Μπορεί να είναι ο Ο Valteri The Wall Bottas, και να κρατάει πίσω τον Verstappen με Soft λάστιχα 50 γύρους, ή να τον περάσει σε μισή στροφή το μισό Grid, το Safety car, ο σκύλος απο το περασμένο GP και ο Maldonado με κολοφτιαγμένο πατίνι.

Αβυσσος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, volleyball είπε

Μόνο μια φράση μπορεί να περιγράψει τι έγινε σήμερα "Εε σε πιάνει μια αηδία".

Παίζει να ήταν ο μοναδικός αγώνας που η πλειοψηφία ήθελε να κερδίσει η Μερσέντες με τον Γιώργη και τα έκαναν όλα ρδελομπου... τι να πει κανείς.

Υπάρχει περίπτωση να ξανά δούμε Γιώργη στη Μερσέντες στον τελευταίο αγώνα ; 

Για τον Μπόττας τι να σχολιάσεις. Ο καλύτερος 2ος οδηγός, ξεπέρασε και τον Μπαρικέλο.

Στην έξοδο του Φερστάπεν, δεν ξέρω αλλά φαίνεται σαν να μην προσπαθεί να φρενάρει αρκετά όταν φτάνει στην αμμοπαγίδα. Επειδή άσφαλτος και άμμοπαγίδα είχαν παραπλήσιο χρώμα + τη νύχτα + την ένταση να αποφύγει τους άλλους, ίσως να νόμιζε ότι είναι όλο εκεί άσφαλτος και δεν χρειάζεται να μειώσει αρκετά ταχύτητα. Δεν ξέρω άλλα έτσι φάνηκε. 

Η πιθανότητα να μην δούμε τον Hamilton στο επόμενο gp είναι μεγάλη. Κανονικά, λέγανε ότι δεν πρέπει να μπει στην χώρα.. Τώρα αν θα κλείσουν ένα μάτι και θα βρούνε ένα παράθυρο δεν το ξερό.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eri77 είπε

Η πιθανότητα να μην δούμε τον Hamilton στο επόμενο gp είναι μεγάλη. Κανονικά, λέγανε ότι δεν πρέπει να μπει στην χώρα.. Τώρα αν θα κλείσουν ένα μάτι και θα βρούνε ένα παράθυρο δεν το ξερό.. 

ειναι πολλα τα λεφτα αρη .. εξαλλου μοναρχιες ειναι εκει.. αρκει ενα διαταγμα για να στρωθουν τα κοκκινα χαλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, ghostrider είπε

3 θεσεις ποινη για το επομενο GP στο εκλερακη και 2 ποντους ποινης στο point system

Μωρε μπραβο, συμβαινουν κι αυτα.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα όλο αυτό μου φάνηκε στημένο από Μερκ. Είναι τόσο τεχνοκρατες και ψυχροί στην ομάδα αυτή που δεν θα ήθελαν σε καμία περίπτωση να γκρεμίσουν όλο αυτό τον μύθο που έχει χτιστεί γύρω από το όνομα Χάμιλτον. Που παίρνει νίκες με τελειωμένα λάστιχα, που βγάζει μισό αγώνα με τα λάστιχα να έχουν τελειώσει από τον 10 γύρο κλπ κλπ. Επιπλέον, θα φαινόταν πόσο κακός οδηγός είναι ο Bottas εν τέλη, καθώς και ότι η Merc κάνει τον Χάμιλτον και όχι το αντίθετο. Κρίμα για τον George που τα έκανε όλα σωστά αλλά έπεσε στην μασονία Χάμιλτον.

  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, turbakiasss είπε

Πάντως εμένα όλο αυτό μου φάνηκε στημένο από Μερκ. Είναι τόσο τεχνοκρατες και ψυχροί στην ομάδα αυτή που δεν θα ήθελαν σε καμία περίπτωση να γκρεμίσουν όλο αυτό τον μύθο που έχει χτιστεί γύρω από το όνομα Χάμιλτον. Που παίρνει νίκες με τελειωμένα λάστιχα, που βγάζει μισό αγώνα με τα λάστιχα να έχουν τελειώσει από τον 10 γύρο κλπ κλπ. Επιπλέον, θα φαινόταν πόσο κακός οδηγός είναι ο Bottas εν τέλη, καθώς και ότι η Merc κάνει τον Χάμιλτον και όχι το αντίθετο. Κρίμα για τον George που τα έκανε όλα σωστά αλλά έπεσε στην μασονία Χάμιλτον.

Δεν ξέρεις αν είναι στημένο η όχι. Προσωπικά θα έλεγα όχι.. Το επεισόδιο αυτό όμως σε καμία περίπτωση δεν έκρυψε αυτά πού αναφέρεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...