Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

Για μένα αυτή είναι η λιγότερο ενοχλητική εκεί μέσα, έχω βέβαια από το 18 να τους παρακολουθήσω.

Αυτό ήταν τρελό θέμα πέρσι. Έκανε κάποιους επικούς αγώνες ο Sainz.

O πιο υποτιμημένος πιλότος της F1, ταίριαξε στη McLaren και πέταξε!

Ναι αλλά έδειχναν αρκετά τον ομοσταβλο του :) 

(όταν ακούω να λενε ομόσταβλος μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

(όταν ακούω να λενε ομόσταβλος μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι)

Ποια άλλη λέξη να χρησιμοποιήσουν;  :P

Μικρός έλεγα ο Irvine είναι συνοδηγός (!!!) του Schumi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο πολύ ενδιαφέροντα concepts:

Και ένα video που μου έκανε πολύ εντύπωση:

Το κοιτάνε σα να ήρθε από άλλο πλανήτη... Αν και λίγο πολύ όλοι μας έτσι μείναμε μόλις το είδαμε, αλλά νομίζω έχει μία κάποια αξία να το βλέπεις από αυτούς!

Σίγουρα το DAS θα έχει κάποιο δυνατό όφελος (ίσως όχι σε όλα τα σερκουί, αλλά και πάλι...) και δεν πιστεύω ότι θα το βγάλουν παράνομο για φέτος, όπως είπε και ο @Diinekis21! Σιγά μην κάθονταν οι μηχανικοί να βγάλουν κάτι τόσο ακραίο χωρίς να έχουν πάρει την έγκριση της FIA. Για άλλη μια φορά (και λυπάμαι που το λέω) η Mercedes είναι σε άλλη κλάση. Ίσως too soon αλλά congrats και για το φετινό τους double... Και πολύ πιθανό όλοι να καθόμαστε και να ασχομούμαστε με αυτό και απλά να μας αποπροσανατολίζουν από κάτι άλλο!

Ερώτηση: το 25% μπορείς να το χρησιμοποιήσεις και στο F1TV Access ή μόνο στο PRO; Την περασμένη χρονιά το χρησιμοποίησα πρώτη φορά και πρέπει να το έβαλα κάνα 6μηνο πάνω κάτω και τώρα σκέφτομαι αν αξίζει να το ξαναβάλω με την προσφορά για όλη τη χρονιά. Αξίζει ή απλά να βάζω που και που μηνιαίο για να βλέπω κάνα παλιό αγώνα ή κάνα ντοκιμαντέρ κλπ; Τι πιστεύετε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Merc από το 2014 και μετά είναι  6-12 μήνες μπροστά από τον ανταγωνισμό.

Μεταξύ μας, δε βλέπω να την επηρεάσουν ούτε οι αλλαγές του χρόνου.

Και ο Ham δεν είναι τρελός να φύγει..

Btw δε το βλέπω καλά το gp στη Monza!..

-------------------------------------------------------------------------------------

@Lightning_md Ο κωδικός μάλλον ισχύει για όλες τις αγορές, δοκίμασε να τον βάλεις να δεις άμα σου αφαιρεί το ποσό.

Σου δώσαμε τις πληροφορίες, το τι αξίζει εσύ θα το κρίνεις για σένα!  :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως λίγο καλύτερη περιγραφή να είχε η ΕΡΤ θα ήταν μια χαρά... Με ένα διαφημιστικό διάλειμμα σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, είναι λουκούμι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Diinekis21 είπε

...

Btw δε το βλέπω καλά το gp στη Monza!..

-------------------------------------------------------------------------------------

 

Ούτε το δικό μας. ΟΚ, δεν έχουμε πίστα αλλά κορονοϊό σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Η Merc από το 2014 και μετά είναι  6-12 μήνες μπροστά από τον ανταγωνισμό.

Μεταξύ μας, δε βλέπω να την επηρεάσουν ούτε οι αλλαγές του χρόνου.

Και ο Ham δεν είναι τρελός να φύγει..

 

@Lightning_md Ο κωδικός μάλλον ισχύει για όλες τις αγορές, δοκίμασε να τον βάλεις να δεις άμα σου αφαιρεί το ποσό.

Σου δώσαμε τις πληροφορίες, το τι αξίζει εσύ θα το κρίνεις για σένα!  :)

Φήμες λένε ότι είναι κοντά στο να ανανεώσει το συμβόλαιό του για άλλα 2 χρόνια, δεν είναι καθόλου χαζός.

Ναι, θα το δοκιμάσω αν δουλεύει και θα το σκεφτώ! Προς το παρόν παλεύεται και με ΕΡΤ στην τελική και από του χρόνου OTE TV και άγιος ο θεός.

  

2 ώρες πριν, Spect~ είπε

Ερωτηση, παιζει f1tv σε smart tv? Αν οχι να μην αγορασω τη συνδρομη για τους αγωνες

Εξαρτάται την τηλεόραση που έχεις. Δες αν μπορείς να κατεβάσεις το app της F1TV στην τηλεόρασή σου.

 

Επεξ/σία από Lightning_md
:)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω να δω  ολόκληρο αγώνα φόρμουλα από τότε που μπήκε το τούρμπο. 

Υπάρχει περίπτωση να το βγάλουν να ησυχάσουμε; 

Επεξ/σία από vairass
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Spect~ είπε

Ερωτηση, παιζει f1tv σε smart tv? Αν οχι να μην αγορασω τη συνδρομη για τους αγωνες

Σε LG που έχω, δυστυχώς όχι, ούτε από τον browser, ούτε από κάποια εφαρμογή.

Είχα επικοινωνήσει μαζί τους & μου είχαν πει ότι ετοιμάζουν κάποια εφαρμογή αλλά δεν είδα κάτι. Αυτά ισχύουν για πέρυσι Μάρτιο 2019 που το δοκίμαζα. Τελικά έβαζα το λαπτοπ στην TV και ξεμπέρδευα. Πάντως παίζει κανονικά σε smartphone, από τον browser (βασικά το δοκίμασα για iOS, δεν ξέρω για android αλλά υποψιάζομαι πως ναι). 

18 ώρες πριν, Lightning_md είπε

Εξαρτάται την τηλεόραση που έχεις. Δες αν μπορείς να κατεβάσεις το app της F1TV στην τηλεόρασή σου.

Βγάλαν το APP τελικά; ξέρεις μήπως αν ισχύει για LG? Πάω να το ψάξω :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

Είχα επικοινωνήσει μαζί τους & μου είχαν πει ότι ετοιμάζουν κάποια εφαρμογή αλλά δεν είδα κάτι. Αυτά ισχύουν για πέρυσι Μάρτιο 2019 που το δοκίμαζα. Τελικά έβαζα το λαπτοπ στην TV και ξεμπέρδευα. Πάντως παίζει κανονικά σε smartphone, από τον browser (βασικά το δοκίμασα για iOS, δεν ξέρω για android αλλά υποψιάζομαι πως ναι). 

Βγάλαν το APP τελικά; ξέρεις μήπως αν ισχύει για LG? Πάω να το ψάξω :-)

Παίζει και σε android από τον browser, και πριν μάλιστα πριν κάποιους μήνες έπαιζε καλύτερα απ' ότι στο app... Γενικά δε μου άρεσε το app που είχαν και το είχα διαγράψει κατευθείαν.

Τις προάλλες που κοίταγα κάτι στο site τους, έλεγαν ότι έχουν βγάλει εφαρμογή για smart tv. Αλλά δε γνωρίζω αν όντως έχει βγει και αν είναι καλή... 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σημερα τελειωνει η προσφορα 25% , περυσι το ιδιο ειχε παιξει 50% που σιγουρα αξιζε. τωρα τι λετε?

 

Formula1.com | Formula 1 | 25% Off F1 TV Pro Annual‎

Formula1.com | Formula 1 | 25% Off F1 TV Pro Annual‎

Ends 28/2! Use Code EARLYBIRD25. Live Stream Pre-Season Testing Exclusively On F1 TV Pro. Improved Pit Lane Channel. Ad-Free. Expert Commentary. Exclusive F1 Content. 850+ Hrs Of Archive Races.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανακοίνωση της FIA σχετικά με την έρευνα για τη νομιμότητα του κινητήρα της Ferrari:

https://www.motorsport.com/f1/news/ferrari-fia-engine-private-settlement/4700615/

“After thorough technical investigations, it [the FIA] has concluded its analysis of the operation of the Scuderia Ferrari Formula 1 Power Unit and reached a settlement with the team,” read the statement. “The specifics of the agreement will remain between the parties."

 

Εδω μέρος της "ποινής"που αποκαλύφθηκε:

https://www.formula1.com/en/latest/article.fia-reaches-settlement-with-ferrari-following-2019-engine-investigation.6beur1atKeTLvJHPEuHUJW.html

As part of the settlement, Ferrari get something similar to community service, by helping the FIA in its research on carbon emissions and sustainable fuels.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...