Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 24/2/2020 στις 1:21 ΜΜ, afragorn είπε

Πάντως λίγο καλύτερη περιγραφή να είχε η ΕΡΤ θα ήταν μια χαρά... Με ένα διαφημιστικό διάλειμμα σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, είναι λουκούμι!

Ψάχνω από πέρυσι τρόπο να ΑΚΟΥΩ τη μετάδοση του skysports, έστω από κινητό, ενώ παράλληλα βλέπω τον αγώνα στην ΕΡΤ σε HD και σε mute, εννοείται.

Δεν βρίσκω πουθενά όμως μια, ας πούμε, αγγλική ραδιοφωνική μετάδοση του skysports F1, μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Gulik είπε

Ψάχνω από πέρυσι τρόπο να ΑΚΟΥΩ τη μετάδοση του skysports, έστω από κινητό, ενώ παράλληλα βλέπω τον αγώνα στην ΕΡΤ σε HD και σε mute, εννοείται.

Δεν βρίσκω πουθενά όμως μια, ας πούμε, αγγλική ραδιοφωνική μετάδοση του skysports F1, μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα;

Είναι συνδρομητικό κανάλι οπότε δύσκολο να βρεις να ακούς μετάδοση από skysports.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/2/2020 στις 3:23 ΜΜ, vassilis018 είπε

εγώ αυτό που ξέρω είναι,  ότι ανέβηκε στο netflix η σαιζόν του 2019 :P

Μας κατεστρεψες.....Σχεδον εχω δει ολη τη 2η σεζον. 😛

 

Επεξ/σία από GoMaR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το 1ο επεισόδιο.

Παραμένει το θέμα ότι δε καταλαβαίνεις τι γίνεται στους αγώνες.

Πετάει απλά κάποιες σκόρπιες πληροφορίες από κάποιους σκόρπιους αγώνες.

Επίσης υπονοεί ότι το προσπέρασμα στην Αυστραλία του 2019 του Max στον Vettel έγινε στο τελευταίο γύρο του αγώνα ενώ έγινε στον 31ο.

Οκ είναι πιο cinematic αυτό, αλλά δε συνέβη έτσι.. Υποτίθεται ότι είναι ντοκιματέρ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Είδα το 1ο επεισόδιο.

Παραμένει το θέμα ότι δε καταλαβαίνεις τι γίνεται στους αγώνες.

Πετάει απλά κάποιες σκόρπιες πληροφορίες από κάποιους σκόρπιους αγώνες.

Επίσης υπονοεί ότι το προσπέρασμα στην Αυστραλία του 2019 του Max στον Vettel έγινε στο τελευταίο γύρο του αγώνα ενώ έγινε στον 31ο.

Οκ είναι πιο cinematic αυτό, αλλά δε συνέβη έτσι.. Υποτίθεται ότι είναι ντοκιματέρ.

Έχω δει και γω μόνο το πρώτο επεισόδιο ακόμα γιατί έχουμε ακόμα μέρες για την Αυστραλία και πρέπει κάπως να αντιμετωπίσουμε το στερητικό :P 

Πολύ μέτριο, με σκόρπιες πληροφορίες και την ανακρίβεια που ανέφερες... Πιστεύω ότι τα επόμενα επεισόδια θα είναι καλύτερα και ότι τουλάχιστον 3-4 θα ξεχωρίσουν από τα υπόλοιπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να πω ότι δίνει ιδιαίτερες πληροφορίες. Απλά δένεσαι παραπάνω με τους οδηγούς συν δύο τρία εσωτερικά θέματα για τις ομάδες.

Πάντως περισσότερο αναφέρεται στη redbull.

Ο δε ricciardo είναι φοβερός. Με ενα χαμόγελο μόνιμα. Αυτός θα στεναχωριέται και θα γελάει.

Εντωμεταξύ συνεχίζω να μη μπορώ να βλέπω και θέλω τον max. 😛

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GoMaR είπε

Δε μπορώ να πω ότι δίνει ιδιαίτερες πληροφορίες. Απλά δένεσαι παραπάνω με τους οδηγούς συν δύο τρία εσωτερικά θέματα για τις ομάδες.

Πάντως περισσότερο αναφέρεται στη redbull.

Ο δε ricciardo είναι φοβερός. Με ενα χαμόγελο μόνιμα. Αυτός θα στεναχωριέται και θα γελάει.

Εντωμεταξύ συνεχίζω να μη μπορώ να βλέπω και θέλω τον max. 😛

Όλο γελάει κ όλο χάνει.... Στο τρίτο επεισόδιο είμαι... Εμένα μου άρεσε ο κινητήρας της Honda,made in Japan επέστρεψε. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Παραμένει το θέμα ότι δε καταλαβαίνεις τι γίνεται στους αγώνες.

 

Δεν θεωρω οτι πρεπει να το δειξει. Υποτιθεται απευθυνεται σε κοσμο που εχει δει τι εχει γινει...Θες απλα το backstage και τις αποψεις διαφορων παραγοντων αλλα και τα πικαντικα που δεν βγιανουν στον αερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Δεν θεωρω οτι πρεπει να το δειξει. Υποτιθεται απευθυνεται σε κοσμο που εχει δει τι εχει γινει...Θες απλα το backstage και τις αποψεις διαφορων παραγοντων αλλα και τα πικαντικα που δεν βγιανουν στον αερα.

Οκ αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι αληθή αυτά που φέρνει στο θεατή. πχ.

8 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Επίσης υπονοεί ότι το προσπέρασμα στην Αυστραλία του 2019 του Max στον Vettel έγινε στο τελευταίο γύρο του αγώνα ενώ έγινε στον 31ο.

Σα reality είναι. S2 Guenther να τα χώνει σε όλους. Τη λες και bullying τη σχέση του με τον Grosjean.

Θα βλέπα ένα spin-off sitcom με αυτούς!

Τέσπα, σαν ημι-fantasy το βλέπω. Δε του πολυδίνω σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα Μάλιστα.. 

https://formulaspy.com/f1/ferrari-power-unit-dispute-escalates-as-teams-demand-answers-68538  

 

“We, the undersigned teams, were surprised and shocked by the FIA’s statement of Friday 28 February regarding the conclusion of its investigation into the Scuderia Ferrari Formula 1 Power Unit.
An international sporting regulator has the responsibility to act with the highest standards of governance, integrity and transparency.

 

After months of investigations that were undertaken by the FIA only following queries raised by other teams, we strongly object to the FIA reaching a confidential settlement agreement with Ferrari to conclude this matter.
Therefore, we hereby state publicly our shared commitment to pursue full and proper disclosure in this matter, to ensure that our sport treats all competitors fairly and equally. We do so on behalf of the fans, the participants and the stakeholders of Formula One.
In addition, we reserve our rights to seek legal redress, within the FIA’s due process and before the competent courts.

McLaren Racing Limited 
Mercedes-Benz Grand Prix Limited
Racing Point UK Limited
Red Bull Racing Limited
Renault Sport Racing Limited
Scuderia Alpha Tauri S.p.A.
Williams Grand Prix Engineering Limited”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιστευω οτι κατι βρηκε η FIA και για να γλυτωσουν τον εξευτελισμο και οι μεν και οι δε το περασαν στα μουλωχτα. Καλα κανουν οι αλλες ομαδες και ζητανε διευκρινησεις. Τι παει να πει καναν συμφωνια; Ή βρηκανε κατι παρανομο ή δεν βρηκανε. Ολα τα αλλα ειναι τριχες

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, george200-13 είπε

Πιστευω οτι κατι βρηκε η FIA και για να γλυτωσουν τον εξευτελισμο και οι μεν και οι δε το περασαν στα μουλωχτα. Καλα κανουν οι αλλες ομαδες και ζητανε διευκρινησεις. Τι παει να πει καναν συμφωνια; Ή βρηκανε κατι παρανομο ή δεν βρηκανε. Ολα τα αλλα ειναι τριχες

Ε μα τι λογική είναι αυτή λένε ανοιχτά "οκ τα βρήκαμε με τη Φεράρι μην ανησυχείτε οι υπόλοιποι, όλα καλά" αυτά δεν γίνονται πουθενά.

Η κάνανε κάτι παράνομο και πρέπει να πουν τι, η δεν έκαναν τίποτα παράνομο που αποκλείεται γιατί θα το είχαν κάνει σημαία στην Φεράρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/3/2020 στις 2:40 ΜΜ, george200-13 είπε

Πιστευω οτι κατι βρηκε η FIA και για να γλυτωσουν τον εξευτελισμο και οι μεν και οι δε το περασαν στα μουλωχτα. Καλα κανουν οι αλλες ομαδες και ζητανε διευκρινησεις. Τι παει να πει καναν συμφωνια; Ή βρηκανε κατι παρανομο ή δεν βρηκανε. Ολα τα αλλα ειναι τριχες

Ο Τότο Βόλφ θα έχει βγάλει αφρούς. Γουστάρω με τον υποκριτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...