Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως περιμένω να δω τι θα κάνει ο Ricciardo του χρόνου που θα είναι στην mclaren. Μαζί με τον Norris θα είναι ωραίο δίδυμο. Και ποιος ξέρει εφόσον φέτος στους πρώτους αγώνες είχε ωραίο ξεκίνημα η mclaren του χρόνου ίσως είναι ακόμα πιο αισθητή η παρουσία της. Πάντως από τι φάνηκε ήταν λάθος να πάει στην renault ο Ricciardo. Ίσως τον ξαναδούμε του χρόνου πιο μπροστά.

Επεξ/σία από GeorgeR1_700
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φεττελ καλό είναι να χαιρετίσει γενικά την F1 από του χρόνου αφού είναι αργός πλέον άσχετα με τα προβλήματα που είχε αλλά και την αντιμετώπιση από την ομάδα.  Πήρε τις ευκαιρίες του τα προηγούμενα χρόνια αλλά δεν τις εκμεταλλεύτηκε.  Τώρα πια είναι ξένο σώμα και απλά η ομάδα περιμένει να τελειώσει η σεζόν να ξεκουμπιστεί. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

 Να το πάρουν αν μπορούν αήττητοι, να τους ξεβρακώσουν όλους. Καλό στους υπόλοιπους θα κάνει. Θεωρώ ότι μακροπρόθεσμα θα κάνει καλό και στο σπορ αφού οι υπόλοιποι θα ανασκουμποθούν από την φετινή ξεφτίλα!

7 χρόνια γράφει φέτος!

 Πότε φτάνει αυτό το μακροπρόθεσμα;..  :D

https://www.formula1.com/en/latest/article.ideal-lap-who-really-got-the-most-out-of-their-car-in-friday-practice-at.7eEKQqg3wjooaz77CmtVte.html

Έναν ενδοιασμό για τη μεθοδολογία που χρησιμοποιεί τον έχω, αλλά φαίνεται και εδώ πόσο καταπληκτικό quali έκανε ο Lec χθες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, eri77 είπε

υποστηρίζονται οτι δεν την αλλαζει την ανάρτηση....τροφη για σκεψη ομως οτι απαγορευεται την επομενη χρονια.η ειναι νομιμο και το αφηνεις,η ειναι παρανομο και το απαγορευεις

Eιναι νομιμο για οσο διαστημα δε θα μπορουν να το φτιαξουν και οι υπολοιποι και οταν θα ηταν σε θεση να το εχουν, το απαγορευεις ωστε να μην μπουν τσαμπα στον κοπο...

Για να δουμε τι αγωνα θα εχουμε σημερα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι παρουσιαστές της ΕΡΤ ανέφεραν οτι από το μονοθέσιο του Hulkenberg έχει αφαιρεθει το πάτωμα και υπάρχει περίπτωση να μην ξεκινήσει καν τον αγώνα.

 

τελικα δεν ξεκινάει

 

image.png.79a4169f21d56a484457639c4d11519e.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zanskou είπε

οι παρουσιαστές της ΕΡΤ ανέφεραν οτι από το μονοθέσιο του Hulkenberg έχει αφαιρεθει το πάτωμα και υπάρχει περίπτωση να μην ξεκινήσει καν τον αγώνα.

τελικα δεν ξεκινάει

image.png.79a4169f21d56a484457639c4d11519e.png

Κρίμα για τον συμπαθή Hulk.

Προσωπικά πάντως δεν καταλαβαίνω το hype για την επιστροφή του. Είναι ένας μετριότατος οδηγός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι λετε εσείς, εγώ ξέρω οτι η MS έβαλε στο Gamepass το F1 2019, και αφού έβγαλα την G29 απο την ντουλάπα, η McLaren ετοιμάζεται να επιστρέψει στην κορυφή με το δίδυμο Lando Noris και τον νέο αστέρα του αθλήματος, τον ΕλληνοΙσπανό Bandes Contres , που ανέβηκε κατηγορία μετά από μια καταπληκτική χρονιά στην MP Motorosport στην F2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...