Προς το περιεχόμενο

ΦΡΟΝΙΜΙΤΗΣ


Xriitsakal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα! Εχει εδω και ενα μηνα με ειχε πιασει ο φρονιμιτης πανω δεξια,πονουσα και επαιρνα αλγκοφρεν μετα το πηρα αποφαση οτι θελω αντιβιωση και πηρα  ογκμεντιν στην αρχη δε με επιανε μετα με επιασε...οταν τελειωσε ημουν οκ και εχει εδω και τρεις μερες οταν τρωω ενω προσπαθω να μη μασαω αποκει με πιανει παλι,να παω οδοντιατρο η βασικα η εροτηση μου ειναι περναει καιρος για να ηρεμησεις απο εναν φρονιμιτη η εχω σιγουρα προβλημα; Ενω με το χερι μου πιανω το δοντι και εχει βγει το μισο...

Επεξ/σία από Xriitsakal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Xriitsakal είπε

Καλησπερα! Εχει εδω και ενα μηνα με ειχε πιασει ο φρονιμιτης πανω δεξια,πονουσα και επαιρνα αλγκοφρεν μετα το πηρα αποφαση οτι θελω αντιβιωση και πηρα  ογκμεντιν στην αρχη δε με επιανε μετα με επιασε...οταν τελειωσε ημουν οκ και εχει εδω και τρεις μερες οταν τρωω ενω προσπαθω να μη μασαω αποκει με πιανει παλι,να παω οδοντιατρο η βασικα η εροτηση μου ειναι περναει καιρος για να ηρεμησεις απο εναν φρονιμιτη η εχω σιγουρα προβλημα; Ενω με το χερι μου πιανω το δοντι και εχει βγει το μισο...

Στείλε μου Pm να δω πότε έχω χρόνο να σε  e-εξετάσω.

 

Υ.Γ. αν είναι δυνατόν να ζητάει κάποιος ιατρικές συμβουλές στο insomnia.

Επεξ/σία από leoroni92
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε σε πονεσα εγω ρε φιλαρακι και δεν το θυμαμαι;

Να μιλησεις με τον δικηγορο μου.

Περα απο την πλακα τραβα σε οδοντιατρο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Xriitsakal είπε

Καλησπερα! Εχει εδω και ενα μηνα με ειχε πιασει ο φρονιμιτης πανω δεξια,πονουσα και επαιρνα αλγκοφρεν μετα το πηρα αποφαση οτι θελω αντιβιωση και πηρα  ογκμεντιν στην αρχη δε με επιανε μετα με επιασε...οταν τελειωσε ημουν οκ και εχει εδω και τρεις μερες οταν τρωω ενω προσπαθω να μη μασαω αποκει με πιανει παλι,να παω οδοντιατρο η βασικα η εροτηση μου ειναι περναει καιρος για να ηρεμησεις απο εναν φρονιμιτη η εχω σιγουρα προβλημα; Ενω με το χερι μου πιανω το δοντι και εχει βγει το μισο...

Ναι συνηθως αν σε πιασει πονος και δεν σταματαει θελει βγαλσιμο.. Απο οργανισμο σε οργανισμο υπαρχει διαφορα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...