Προς το περιεχόμενο

Smartphone@Huawei P20 4/64GB Dual sim, 229€, Public-M.Markt


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Heimdall7 είπε

Αυτες οι τιμες που παραθετεις ειναι με συμβολαια κινητης...

Αυτές οι τιμές που παραθέτω είναι με συμβόλαιο 30 ημερών που μπορείς να διακόψεις από την πρώτη μέρα εφόσον έχεις πληρώσει τη συσκευή στα λεφτά που γράφω..

Οπότε είναι ΧΩΡΙΣ σύμβόλαιο.

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Το P20 ειναι καθαρο απο bloatware ;

Εχει προεγκατεστημενο μικρο αριθμο προγραμματων , αλλα για μενα ειναι προγραμματα που καποια στιγμη θα τα εβαζα στο κινητο.Ειναι χρησιμα.Καποια απο αυτα ειναι της huawei για την διαχειριση της συσκευης.Δεν ξερω αν μπορουμε να τα πουμε bloatware.

compass , mirror , optimizer , recorder , phone clone , health (για συνδεση με τα wearables υποθετω) , hicare (βασικο προγραμμα της huawei) , weather , wallet , καποιους βασικους audio/video players , appgalery της huawei κλπ.

Επισης μην ξεχναμε οτι το EMUI , ειναι βαρια custom-αρισμενο interface ..ειτε το αγαπας ειτε το μισεις.Εγω το συνηθισα , εχει πολλες επιλογες και ρυθμισεις...ασχολεισαι 2-3 μερες μαζι τους και μετα εισαι κομπλε...ρυθμιζεις το 90% των αναγκων σου χωρις την αναγκη να εγκαταστησεις εξτρα προγραμματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Looter είπε

Αυτές οι τιμές που παραθέτω είναι με συμβόλαιο 30 ημερών που μπορείς να διακόψεις από την πρώτη μέρα εφόσον έχεις πληρώσει τη συσκευή στα λεφτά που γράφω..

Οπότε είναι ΧΩΡΙΣ σύμβόλαιο.

Ναι επειδή βρήκες την φάση με την O2, που στην ουσία κοροιδεύουν το σύμπαν, "Στην Αγγλία δίνουν ΟΣΟ ΟΣΟ τα Huawei".
Για την ακρίβεια το αγοράζουν το P20 στα ίδια λεφτά σε κατάσταση "like new":

https://www.hotukdeals.com/deals/huawei-p20-gradelike-new-3209-at-giff-gaff-3371918

Περιμένω Αγγλικό λινκ με τιμή κάτω από την Ελλάδα αλλιώς σβήσε όσα έγραψες γιατί δε προσφέρουν κάτι...

Επεξ/σία από Themos3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

229ε το p20 και συζητάμε αν είναι προσφορά...

Εντωμεταξύ στα 229 δεν παίζει τίποτα σε μέγεθος κινητου (όχι παντόφλας) με καλα σπεκς. του χρόνου τα χριστούγεννα το p30 στα 229 δεν θα είναι προσφορά ξερω γω.

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτοχος mi8, ήθελα να κάνω δώρο ένα κινητό στην αδερφή μου με νούμερο 1 κριτήριο την camera, ακόμα το mi8 σκέφτομαι να της πάρω μιας και το έχω, και σε αυτά τα λεφτά δεν βρίσκει ανταγωνιστή, αλλά εχω μια 25εύρη δωροεπιταγή  για Γερμανό που έχω και έμμεσα -10% από επιστροφή πάει στα "184". Αλλά και πάλι νομίζω το mi8 είναι καλύτερο, τι πιστεύετε?

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, filippossks είπε

Κάτοχος mi8, ...

Εγώ έχω το p20 

Η γυναίκα μου το mi8 

Αν το mi8 συνολικά ήταν καλύτερο, θα είχα εγώ το mi8 και η γυναίκα μου το p20. 

Στα δικά μου μάτια και με την δική μου εμπειρία και φυσικά τις δικές μου ανάγκες. P20 καλύτερη κάμερα, καλύτερη μπαταρία, WiFi calling (ναι είναι μεγάλο ατού, έχω σήμα όπου πιάνει το WiFi), αισθητά μικρότερο notch. 

Mi8 καλύτερη οθόνη, ελαφρώς πιο γρήγορο/smooth. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, mclein² είπε

διαφημισεις οπου σε καθε περιπτωση της xiaomi βλεπεις μεχρι και μεσα στα μενου !

Είχα το Redmi Note 5 από τότε που βγήκε και τώρα πήρα το Note 8 Pro, πως μπορώ να δω σε κάποιο από τα δύο τις διαφημίσεις που αναφέρεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Looter είπε

Βαφτίζετε προσφορά το κάθε ξεστοκαρισμα συσκευών 2+ ετών που έχουν ξεμείνει και που αν αγοραστούν σήμερα δε θα έχουν αναβαθμίσεις και υποστήριξη ούτε για τους 24 μήνες της υποχρεωτικής από την ΕΕ εγγύησης.

Ειδικα στο Android που έχει και τις περισσότερες τρύπες αυτό είναι έγκλημα. 
 

Αγγλία τα κινητά της Huawei μετά το ban τα δίνουν ΟΣΟ ΟΣΟ και Ελλάδα σας ζητάνε 230 ευρώ για σαπακια.


https://www.hotukdeals.com/deals/huawei-mate-20-pro-smartphone-252-on-o2-refresh-check-and-collect-only-252-at-o2-3353837


https://www.hotukdeals.com/deals/huawei-p30-pro-smartphone-35610-on-o2-refresh-at-o2-3372148

Βέβαια περί ορεξεος...

Μπορούμε όμως εμείς να το πάρουμε από Ελλάδα; Με τα bands; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 ώρες πριν, bill7 είπε

Εγώ έχω το p20 

Η γυναίκα μου το mi8 

Αν το mi8 συνολικά ήταν καλύτερο, θα είχα εγώ το mi8 και η γυναίκα μου το p20. 

Αυτος βεβαια μπορει να ειναι ενας μυθος, το πιθανοτερο ειναι οτι αν ηταν καλυτερο το p20 θα το ειχε η γυναικα σου και θα ειχες εσυ το mi8!!! :D Απλα δεν το ξερεις. 😛 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

6.21” δε βολευει για βολτες  χωρις γυναικεια τσαντα οποτε ειναι θεμα αξεσουαρ ....

Εσυ ηδη μπερδευτηκες εντελως αγαπητε Γιατρε, δεν το συνηθιζεις.

Το 6.21'' εχει η γυναικα, οποτε φαντασου ποσο χειροτερο ειναι το p20 θα μπορουσε να πει καποιος συμφωνα με το σχολιο σου. 😛  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω σκεφτομαι οτι θα της φυγει απο το χερι και θα παει ακλαυτο  οποτε θα της έδινα το πιο μικρο - η κανενα 3310 που δε σπαει ιδανικα :P

Μετα απο αρκετο διαβασμα δε νομιζω οτι αμφισβητει κανεις το mi8 θα επαιρνα σε αυτη τη τιμη  - αλλα οχι απο σκρουτζομαγαζο .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, omitziz είπε

Αξίζει για backup του S8+? 

Έχω κάτι yellows και μου βγαίνει ~150€

Αξίζει στα 150 σούπερ , βέβαια στην τιμή που το δίνει (δεν είναι κακή) βρησκεις 6 gb ROM κ 128 μνημη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...