Προς το περιεχόμενο

Φορητό ηχείο


lefstaur

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ψάχνω να βρω ένα φορητό ηχείο για εξωτερικό χώρο χωρίς να συνδέσω τίποτα άλλο καθαρά να το κάνω χρήση είτε με usb ή από το κινητό είτε από λαπτοπ ο χώρος είναι να μου καλύπτει ας πούμε ένα τραπέζι σε κιόσκι στην αυλή μου, πόσα βατ πρέπει να κοιτάξω και φυσικά αν έχετε κάποιο δοκιμασμένο να μου προτείνετε ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

JBL Flip 4 - το έχω αυτό, παίζει αρκετά δυνατά,έχει καθαρό ήχο και καλούτσικο μπάσο (από ~70Hz ξεκινάει) και καλό Stereo.

Επεξ/σία από KnightRider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/12/2019 στις 9:04 ΜΜ, lefstaur είπε

Καλησπέρα ψάχνω να βρω ένα φορητό ηχείο για εξωτερικό χώρο χωρίς να συνδέσω τίποτα άλλο καθαρά να το κάνω χρήση είτε με usb ή από το κινητό είτε από λαπτοπ ο χώρος είναι να μου καλύπτει ας πούμε ένα τραπέζι σε κιόσκι στην αυλή μου, πόσα βατ πρέπει να κοιτάξω και φυσικά αν έχετε κάποιο δοκιμασμένο να μου προτείνετε ευχαριστώ πολύ 

Δεν ξέρω τι χρήματα μπορείς να διαθέσεις,αλλά μια από τις κορυφαίες επιλογές είναι η σειρά Heos της Denon.Γκουγκλαρε το.

Κρυστάλλινος,δυνατός ηχος,δυστυχώς το πιο μικρό της σειράς,το Heos 1 ξεκινάει από τα 200 ευρώ.Αλλα τα αξίζει.Δες και τις αξιολογήσεις,κυρίως σε ξένα sites.

Γενικά στον ήχο,ότι πληρώνεις παίρνεις.

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...