Προς το περιεχόμενο

Upgrade σε Huawei P30 Pro. Αξιζει?


Iris_89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, Iris_89 said:

Το huawei το εχω αποκλεισει λογω google services ban προς το παρον. Μιλαω για το note 10 πως δε θα χωραει στις τσεπες.

Ειμαι sysadmin κ το κινητο πρεπει να το εχω συνεχεια πανω μου για να μπορω να κανω remote δουλεια οταν δεν εχω προσβαση σε pc εκεινη τη στιγμη, να ελεγχω μεηλ, meetings etc

Από αυτά που <<κοιτάς>> Mate 30, Pixel 4 XL, όλα είναι περίπου στα -4mm από το Note Plus και δεν συγκρινονται θεωρώ. Και το S9+ που έχεις τώρα -4.2 mm είναι σε μέγεθος μικρότερο.Κρίμα λοιπόν να βγάλεις εκτός ένα από τα καλύτερα κινητά. Φαντάσου και να το είχα τι πρόμο θα έριχνα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Από αυτά που <<κοιτάς>> Mate 30, Pixel 4 XL, όλα είναι περίπου στα -4mm από το Note Plus και δεν συγκρινονται θεωρώ. Και το S9+ που έχεις τώρα -4.2 mm είναι σε μέγεθος μικρότερο.Κρίμα λοιπόν να βγάλεις εκτός ένα από τα καλύτερα κινητά. Φαντάσου και να το είχα τι πρόμο θα έριχνα :P

Χαχα εχεις δικιο, αλλα huawei σιγουρα εκτος λογω ban. Pixel εκτος επισης λογω fingerprint sensor κ δεν εχει sd card.

Μαλλον θα παρω το note 10+, σε αυτα που θελω αναγκαστικα θα πρεπει να θυσιασω τις τσεπες λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι sysadmins φορανε μαγιω ή κορμακι μπαλαρινας και δεν εχουν τσεπες ? :)

Τα huawei που ηταν στην κυκλοφορια πριν τα σκηνικα δεν εχουν φαει ban και ουτε προκειται.Ο,τι βγαινει απο δω και περα.Το μοναδικο κινητο που κυκλοφορει και εχει φαει ban ειναι το mate 30.
Την σειρα P30 και πισω (P20..P10...) δεν την αγγιζει κατι.Η P40 λογικα θα εχει την μοιρα του Mate 30. Αλλα οκ , αν φοβασαι ...εγω νομιζα οτι οι sysadmins ειναι θαραλλεοι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, mphxths είπε

Και οι sysadmins φορανε μαγιω ή κορμακι μπαλαρινας και δεν εχουν τσεπες ? :)

Τα huawei που ηταν στην κυκλοφορια πριν τα σκηνικα δεν εχουν φαει ban και ουτε προκειται.Ο,τι βγαινει απο δω και περα.Το μοναδικο κινητο που κυκλοφορει και εχει φαει ban ειναι το mate 30.
Την σειρα P30 και πισω (P20..P10...) δεν την αγγιζει κατι.Η P40 λογικα θα εχει την μοιρα του Mate 30. Αλλα οκ , αν φοβασαι ...εγω νομιζα οτι οι sysadmins ειναι θαραλλεοι ;)

Δεν ειπα οτι δεν εχουμε τσεπες. Αλλα τα γυναικεια παντελονια/φορμες που φοραω, δεν εχουν τις ιδιες τσεπες με αυτα των αντρων.

Ξερω πως τα προηγουμενα huawei δεν τα αγγιζει, γι αυτο κ μεχρι να λυθει το θεμα με το ban δεν αγοραζω τα "νεα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω κολλησει με τη σειρα S της Samsung. S7 Ege, S9+, S10+. Πριν από το τελευταιο εψαχνα αφορμή να αλλαξω μαρκα αλλα σε καμια δε συναντησα αυτην την πληροτητα που ειχα και με το S9+. Στο δια ταυτα, νομιζω με το S10+ θα δεις διαφορες. Τιποτα το τρομερο, είναι όμως σε ολους τους τομεις μια σκαλα πανω και ισως δυο σκαλες ως προς την μπαταρια.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. απο αυτα που διαβαζω το p30 pro δεν θα εχει ποτε προβλημα με google services.. Θα εχει κανονικα παντα, και το ban αφορα τα επομενα μοντελα

2. απο συγκριτικά, καλυτερη φωτογραφια αυτη τη στιγμη σε κινητο νομιζω δεν υπαρχει, ειδικα νυχτα που ειναι ειναι πολυ καλυτερο απο οτιδηποτε αλλο.

3. γενικα, το s10+ ειναι overall πιο ολοκληρομενο τηλεφωνο (λενε)

4.  το s10+ εχει καλυτερη σταθεροποιηση video

Οτι και να παρεις δεν νομιζω να το μετανιωσεις παντως

 

pixel, op7t θα τα απεφευγα λογω απουσιας MicroSd

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στο παρακατω link μπορεις να συγκρινεις τα επιμερους χαρακτηριστικα τους. Προσεθεσα και το iphone 11 pro max αν θες να περασεις στην αντιπερα οχθη. 😈

Στον κοσμο του status και της αιγλης.

Στον κοσμο της αυταποδεικτης υπεροχης.

Εκει οπου ο φθονος των αντιζηλων φιλεναδων θα κορυφωθει.

Τι θα επιλεξεις τελικα?

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8967&idPhone2=9732&idPhone3=9846

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, unameit είπε

εδω μπορεις να συγκρινεις τα επιμερους χαρακτηριστικα τους. Προσεθεσα και το iphone 11 pro max αν θες να περασεις στην αντιπερα οχθη. 😈

Στον κοσμο του status και της αιγλης.

Στον κοσμο της αυταποδεικτης υπεροχης.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8967&idPhone2=9732&idPhone3=9846

Βλασφημια το iPhone 😂 cheers mate, θα το παραγγειλω σημερα το note 👌

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Come with me . Take my hand.

Break on through to the other side  😈

Υπαρχουν οι ηγετες και οι ακολουθοι, οι πρωτοποροι και οι αντιγραφεις.

Δεν χρειαζεται να  συμβιβαζεται κανεις πλεον με το Bugdroid, οταν υπαρχει το  απαράμιλλο symbol of sin.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, unameit είπε

Come with me . Take my hand.

Break on through to the other side  😈

Υπαρχουν οι ηγετες και οι ακολουθοι, οι πρωτοποροι και οι αντιγραφεις.

Δεν χρειαζεται να  συμβιβαζεται κανεις πλεον με το Bugdroid, οταν υπαρχει το  απαράμιλλο symbol of sin.

I'm good mate cheers lmao

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τουλάχιστον δεν πήγες σε κινητό με aspect ratio 21:9. Με αυτά που ακούω για στενές τσέπες και μεγάλα κινητά, θα μπορούσες να παρεξηγηθείς, ειδικά αν έχεις και λίγο ανδροπρεπή χαρακτηριστικά. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Εντάξει τουλάχιστον δεν πήγες σε κινητό με aspect ratio 21:9. Με αυτά που ακούω για στενές τσέπες και μεγάλα κινητά, θα μπορούσες να παρεξηγηθείς, ειδικά αν έχεις και λίγο ανδροπρεπή χαρακτηριστικά. 😂

Δεν μιλησα για στενες τσεπες, αλλα αληθευει πως οι τσεπες μας δεν εχουν τοσο πως να το πω, βαθος για να χωρανε πχ phablet. Κ δεν κανω δουλεια γραφειου ωστε να κυκλοφορω με handbag lol

Το κινητο ειναι σουπερ κ αυτο μου αρκει προς το παρον! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...