Προς το περιεχόμενο

Νέο concept video αποκαλύπτει το design του iPhone SE 2


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, svartevarg είπε

Δεν ξέρω αλλά ο ρετρο σχεδιασμός που έχει είναι διαχρονικός και το hardware μοιάζει σταθερή αξία αν και όχι η τελευταία λέξη στην εξέλιξη. Αν βγάζει και καλές φωτό θα είναι μια πολύ καλή αφορά για όσους θέλουν one-hand σε iOS.

Θα απευθύνεται σε χρήστες SE και iphone 6 που θέλουν φτηνή συσκευή με ios χωρίς να τους ενδιαφέρουν τα specs

1 ώρα πριν, Chocobo είπε

🤔

Και το design απαρχαιωμένο.(εάν επαληθευτεί ο σχεδιασμός) τέτοια bezel ούτε σε sony δεν βλέπουμε το 2020

iPhone-SE-2.jpg

iPhone-SE-2-2-1-740x370.jpg

Επεξ/σία από Grimson
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε καλά μας κάνει η Apple, τα θέλει ο πισινός μας. 
 

Καθεστε μερικοί και ξερογλειφεστε για design εφταετίας επειδή θα είναι φτηνότερο. 
 

ΕΜΡΟΣ ΓΙΑ ΠΙΣΩ 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόση φημολογία και να μην το είχε στα σχέδια της,τώρα θα το ανανεώσει σίγουρα!!

Έχει γίνει και τέτοιο promotion μόνο και μόνο από τις φήμες :D

Καλή χρονιά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειτε εχει μπεζελ ειτε οχι θα πουλησει. σε λογικη τιμη ενα τηλεφωνο που κουαβαλει το ονομα iphone και εχει ΚΑΝΟΝΙΚΟ μεγεθος θα πουλησει. ο κοσμος ψαχνει τηλεφωνα αξιοπιστα για να κανει την δουλεια του και εχουμε βαρεθει να βλεπουμε ρακετες! καλα θα κανει η apple να βγάλει ενα 5ιντσο που να θυμιζει ενα s7 σε μεγεθος και να τους παρει τα σωβρακα να μαθουν να φτιαχνουν τηλεφωνα με καλα σπεκς που να χωράνε σε κατι μικροτερο απο βαλιτσα.

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ωραίο να ξεκινάει η χρονιά με το ανέκδοτο iphone και οθόνη 4,7" το 2020........😂😅🤣😂😅🤣😂😅🤣

Μπα σε καλό σας θα πνιγούμε απ' τα γέλια πρωτοχρονιάτικα..........

Καλή χρονιά,με υγεία 

  • Like 3
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Grimson είπε

Και το design απαρχαιωμένο.(εάν επαληθευτεί ο σχεδιασμός) τέτοια bezel ούτε σε sony δεν βλέπουμε το 2020

Σε αυτό με τα bezels. όντως είναι υπερβολικά μεγάλα...Ακόμα και σε πρώιμα Xperia μοντέλα τα bezels είναι μικρότερα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

ειτε εχει μπεζελ ειτε οχι θα πουλησει. σε λογικη τιμη ενα τηλεφωνο που κουαβαλει το ονομα iphone και εχει ΚΑΝΟΝΙΚΟ μεγεθος θα πουλησει. ο κοσμος ψαχνει τηλεφωνα αξιοπιστα για να κανει την δουλεια του και εχουμε βαρεθει να βλεπουμε ρακετες! καλα θα κανει η apple να βγάλει ενα 5ιντσο που να θυμιζει ενα s7 σε μεγεθος και να τους παρει τα σωβρακα να μαθουν να φτιαχνουν τηλεφωνα με καλα σπεκς που να χωράνε σε κατι μικροτερο απο βαλιτσα.

Mα με τετοια bezel βαλιτσα θελει.. γιατι να μη παρει καποιος το ΧR πχ? Οσοι ζηταγαν SE2 θελανε μοντερνο design οχι για την ομορφια αλλα για το μεγεθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, songless_bird είπε

Εγω πιστευω οτι θα μπει ως ενα ανανεωμενο hardware στην θεση των 7 και 8

 Επειδή Apple έχω και την παρακολουθώ χρόνια μη σου κάνει έκπληξη με την ανακοίνωση του οποίου νέου midrange I phone να δεις να καταργεί άμεσα τη σειρά 7 και 8...

 Εγώ είμαι σχεδόν σίγουρος δηλαδή πως αυτό θα γίνει για να μην υπάρχει σύγχυση στον υποψήφιο αγοραστή.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Chris_BMW είπε

 Επειδή Apple έχω και την παρακολουθώ χρόνια μη σου κάνει έκπληξη με την ανακοίνωση του οποίου νέου midrange I phone να δεις να καταργεί άμεσα τη σειρά 7 και 8...

 Εγώ είμαι σχεδόν σίγουρος δηλαδή πως αυτό θα γίνει για να μην υπάρχει σύγχυση στον υποψήφιο αγοραστή.

Λογικό για το 7 να το καταργήσει γιατί το se 2 θα είναι ακριβώς το ίδιο με με το 7 με A13 και 3Gb αντί για 2Gb και A10.

Επεξ/σία από Grimson
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Bomber-21 είπε

Έχω το SE κοντά τρία χρόνια τώρα. Μου αρέσει το iOS, μου αρέσει το TouchID, δεν θέλω/μπορώ να ξοδέψω πολλά χρήματα, οπότε το SE2 είναι μονόδρομος για μένα.

Καλή χρονιά!

(Δεν μπορώ να πιστέψω ότι είμαι μέλος σχεδόν 20 χρόνια)

Καλά αυτό είναι σχετικό η λέξη φτηνό και apple. 

Μπορεί να σου πει καινούργιο iPhone SE2 799€ τα 64gb και πάει λέγοντας...

Τι θα κάνεις τότε; Θα πεις όχι; apple δεν σου πληρώνω το R&D ή ναι είσαι παμφθηνη πάρε και άλλα...

Επεξ/σία από aris1986
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, aris1986 είπε

Καλά αυτό είναι σχετικό η λέξη φτηνό και apple. 

Μπορεί να σου πει καινούργιο iPhone SE2 799€ τα 64gb και πάει λέγοντας...

Τι θα κάνεις τότε; Θα πεις όχι; apple δεν σου πληρώνω το R&D ή ναι είσαι παμφθηνη πάρε και άλλα...

Αν μου πει 799 ή 699 ή 599 ή 499,δε θα πάρω όπως δεν πήρα ποτέ τηλέφωνο με τέτοια τιμή.

Επεξ/σία από Bomber-21
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...