Προς το περιεχόμενο

Προμήθεια εγγραφής Winbank


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, alan2 είπε

πρέπει να πάς σε φυσικό κατάστημα eurobank για να αλλάξεις η να προσθέσεις τηλ. αριθμό.

Το έχω κάνει μέσω ebanking.Αλλαξα το νούμερο που είχα δηλώσει γιατι το άφησα στην γυναίκα και έβαλα αλλο που είχα εγώ.Και τα alerts ερχονται εκεί και τα πάντα.Δεν θυμάμαι όμως αν το έκανα με το παλιό ή με το καινούργιο που έβγαλαν.

Βλέπω λέει 7. Μπορείτε να υποβάλετε έγγραφο που να επιβεβαιώνει το υπάρχον κινητό στα αρχεία της Τράπεζας, αλλά σε περίπτωση που θέλετε να δηλώσετε καινούργιο θα πρέπει να επισκεφθείτε κάποιο κατάστημα.

Οπότε μάλλον το άλλαξαν τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα δεν πήραν το 5ευρώ, επειδή δεν έχει τίποτα ο λογαριασμός μου μέσα! Τους την έφερα!! 😂😂😂

Επεξ/σία από giorgos9910
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Έχει φοβερά λάθος ιδεολογία και άποψη για το τραπεζικό σύστημα. Αν νομίζεις ότι επειδή έχεις τα λεφτά σου στην.... N26 έχεις '' κρυφτεί'' από το ελληνικό δημόσιο(?) or whatever λες και έχεις ανοίξει καμία οφσορ στη νησο του Μαν είσαι οικτρά γελασμένος. Υπάρχει από το 2014 οδηγία για συνεργασία φορολογικών αρχών των χωρών της Ε. Ε. για ανταλλαγή πληροφοριών χρηματοοικονομικων συναλλαγών.Η ααδε μπορεί με δύο κλικ να δει τι έχεις και δεν έχεις(και εσύ και όλοι μας) πανευρωπαϊκά(κρατάω μια επιφύλαξη για εκτός Ευρώπης αν και νομίζω υπάρχει και για εκεί οδηγία). Συγγνωμη που το μαθαίνεις από εμένα. 

Φαντάζομαι θα υπάρχουν καμία 1000άρα τρόποι να παίξει το παλικάρι με την φορολογική έδρα.

Κάποιος λογιστής θα μπορούσε να μας διαφωτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχουν ανακοινωθεί αυτές οι χρεώσεις καιρό τώρα. Αλλά ο κλασικός ο Έλλην μόνο όταν τις τρώει ο ίδιος ενδιαφέρεται...

Θα πληρώνετε και για ερώτηση υπολοίπου (αν και αυτό παίζει να το έφαγε η μαρμάγκα τότε που συναντήθηκε ο Μητσοτάκης με τους τραπεζικούς...)

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeorgeMan είπε

Έχουν ανακοινωθεί αυτές οι χρεώσεις καιρό τώρα. Αλλά ο κλασικός ο Έλλην μόνο όταν τις τρώει ο ίδιος ενδιαφέρεται...

Θα πληρώνετε και για ερώτηση υπολοίπου (αν και αυτό παίζει να το έφαγε η μαρμάγκα τότε που συναντήθηκε ο Μητσοτάκης με τους τραπεζικούς...)

Δεν είσαι καλά ενημερωμένος

Η τράπεζα έβγαλε ανακοίνωση μέσω facebook ότι ήταν λάθος του συστήματος και θα γίνει αντιλογισμός του ποσού. Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, 1comment said:

Δεν είσαι καλά ενημερωμένος

Η τράπεζα έβγαλε ανακοίνωση μέσω facebook ότι ήταν λάθος του συστήματος και θα γίνει αντιλογισμός του ποσού. Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα τέτοιο.

Μακάρι. Γιατί ό,τι και να γίνει τη χρηση του Winbank δε τη γλυτώνουμε.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω ξαναγράψει και νομίζω το έχουν γράψει και άλλοι.

Σε χώρες του εξωτερικού πληρώνεις κάθε μήνα και για τη χρεωστική κάρτα. Έχω λογαριασμό και ξέρω.

Υπομονή και θα έρθουν κι από εδώ αυτά τα κόλπα.

Νομίζετε ρε καημένοι ότι όταν τα πάντα σχεδόν θα γίνονται ηλεκτρονικά, θα το αφήσουν έτσι και δε θα πέσουν χρεώσεις; Χρεώσεις είτε για διατήρηση λογαριασμού, είτε για χρήση κάρτας/ebanking?

Πρόσφατα είχε ανακοινωθεί ότι κόβονται και οι δωρεάν συνδρομές στις πιστωτικές κάρτες. Δε ξερω τι θα γίνει βέβαια.

Μπορεί αυτή τη φορά να ήταν λάθος, την επόμενη όμως δε θα είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Μακάρι. Γιατί ό,τι και να γίνει τη χρηση του Winbank δε τη γλυτώνουμε.

https://www.newsbeast.gr/financial/arthro/5839314/oi-chreoseis-ton-5-eyro-kai-i-apantisi-tis-trapezas-peiraios

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Γιαούρτι είπε

το έχω ξαναγράψει και νομίζω το έχουν γράψει και άλλοι.

Σε χώρες του εξωτερικού πληρώνεις κάθε μήνα και για τη χρεωστική κάρτα. Έχω λογαριασμό και ξέρω.

Υπομονή και θα έρθουν κι από εδώ αυτά τα κόλπα.

Νομίζετε ρε καημένοι ότι όταν τα πάντα σχεδόν θα γίνονται ηλεκτρονικά, θα το αφήσουν έτσι και δε θα πέσουν χρεώσεις; Χρεώσεις είτε για διατήρηση λογαριασμού, είτε για χρήση κάρτας/ebanking?

Πρόσφατα είχε ανακοινωθεί ότι κόβονται και οι δωρεάν συνδρομές στις πιστωτικές κάρτες. Δε ξερω τι θα γίνει βέβαια.

Μπορεί αυτή τη φορά να ήταν λάθος, την επόμενη όμως δε θα είναι

Εκτός απο την χρεωστική πληρώνεις και έξοδα διατήρησης λογαριασμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Έχουν ανακοινωθεί αυτές οι χρεώσεις καιρό τώρα. Αλλά ο κλασικός ο Έλλην μόνο όταν τις τρώει ο ίδιος ενδιαφέρεται...

Θα πληρώνετε και για ερώτηση υπολοίπου (αν και αυτό παίζει να το έφαγε η μαρμάγκα τότε που συναντήθηκε ο Μητσοτάκης με τους τραπεζικούς...)

Ασχετο και ο,τι να 'ναι

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...