Προς το περιεχόμενο

Προμήθεια εγγραφής Winbank


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδια.

 

Και εγω μια απο τα ίδια. Στην αρχη νομιζα οτι ειναι η χρεωση για την εκδοση καρτας αλλά τελικα η καρτα μου ληγει 9/22.

 

Θα παρω τηλ παρασκευη ή απο βδομαδα. Εκτος αν οπως λεει ο συμφορουμιτης παραπανω το γυρισουν νωριτερα και οντως προκειται για λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν με χρέωσε κάτι, αλλά έχω και ΟΨΕΩΣ λογαριασμό.

Τι bug είναι αυτό που αφαιρεί 5 ευρώ από τη μισή Ελλάδα; Εντάξει, έχει πιάσει πάτο η Πειραιώς, αύριο μπορεί να μας αφαιρέσουν 1000 ευρώ και να μας πουν "συγνώμη για την αναστάτωση", γιατί όχι. 

Χάλι μαύρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειδα και εγω την χρεωση, επικοινωνησα μαζι τους, μου ειπαν πως ειναι τεχνικο προβλημα και πως θα το διορθωσουν αμεσα, κοινως θα επιστραφουν σε ολους. Με ενημερωσαν πως αν δεν επιστραφουν μονα τους, να επικοινωνησω εκ νεου μαζι τους, για να το διευθετησουν..

 

Επεξ/σία από N3M3SiS
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, tsioulak είπε

Έβγαλα μετά από 30 λεπτά γραμμή στην τράπεζα, μου είπαν ότι πρόκειται για bug, έγινε σε πάρα πολλούς, προσπαθούν να το διορθώσουν, μου ζήτησε να κάνω υπομονή, λόγω εορτών θα καθυστερήσουν κτλ.

Την ρώτησα μήπως άλλαξε κάτι στον τιμοκατάλογο υπηρεσιών και μου είπε ότι δεν άλλαξε κάτι.

Α οποτε να κρυψω τη μολοτοφ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Δεν ειναι bug είναι service ..... Το χαν ετοιμο για χωσιμο στο συστημα ....

Αυτό είναι πιθανό, το είχαν έτοιμο για κάποια στιγμή στο μέλλον και κατά λάθος το ενεργοποίησαν τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, funbreaker είπε

Υπάρχει κάποιο κριτήριο για το αν θα χρεωθείς ή όχι;

Από όσο ξέρω αν είναι επαγγελματικός λογαριασμός δεν χρεώνεσαι για την ενεργοποίηση winbank.

1 ώρα πριν, ParhsG είπε

Μπορει να ειναι bug αλλα λογικο μου φαινεται γιατι να μην εχουν χρεωση αφου πλεον εχουμε αναγκη τις τραπεζες και τις καρτες. Δεν ειναι βλακες επιχειρηματιες ειναι.

ΌΧΙ φίλε μου...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΟΓΙΚΟ! Δεν μπορείς τον καταθέτη σου να τον τιμωρείς με ένα κάρο απίθανες χρεώσεις για την διαχείρηση των ίδιων του των χρημάτων!

Όταν έβγαλα την winbank (10 χρόνια πίσω) τους πλήρωσα τα 5€ (εφάπξ) γιατί ήταν νέα πρωτοποριακή (τότε) υπηρεσία...

Σήμερα που σε διώχνουν από το γκισέ με χίλιους τρόπους (ωστέ να καταφέρουν να μειώσουν προσωπικό) θα έπρεπε να την έχουν δωρεάν για όλους και όχι να την κάνουν και συνδρομητική!

Αν συνεχίσουν έτσι υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές...και CC δεν υπάρχουν πλέον...

Επεξ/σία από agnostos13
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...