Προς το περιεχόμενο

Προμήθεια εγγραφής Winbank


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπιασα γραμμή με την 1η τώρα και με είπε αμέσως ότι πρόκειται για bug  και θα γίνει αντιλογισμός.  Ζήτησε και τηλέφωνο για να με ενημερώσει όταν επιλυθεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αχου το καλέ,είναι παγκ λεει.

και όλως τυχαίως είναι 5 ευρώ η χρέωση την 1η μέρα νέου έτους.

παγκ από άποψη ότι ήταν για μελλοντική χρήση και αποκαλύφθηκε από τώρα ιιιισως ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5 ευρω με το έτσι θέλω.... σαν να χτύπησαν την πόρτα του σπιτιού σου, λογική ότι μπορώ να σου πάρω ό,τι θέλω...

Είναι οι τράπεζες που δεν χρεωκόπησαν κάνοντας επισφαλείς δανεισμούς και για να τις στηρίξει η χώρα μπήκαμε στα μνημόνια. Ας μειώσουμε τις συναλλαγές από την Πειραιώς μήπως μιλήσουμε λίγο στην ψυχούλα τους...

Επεξ/σία από soka
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, kosmasdel said:

Έπιασα γραμμή με την 1η τώρα και με είπε αμέσως ότι πρόκειται για bug  και θα γίνει αντιλογισμός.  Ζήτησε και τηλέφωνο για να με ενημερώσει όταν επιλυθεί.

Και πρέπει να πάρουμε όλοι τηλ για να επιστραφούν η θα τα επιστρέψουν σε όλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

Έπιασα γραμμή με την 1η τώρα και με είπε αμέσως ότι πρόκειται για bug  και θα γίνει αντιλογισμός.  Ζήτησε και τηλέφωνο για να με ενημερώσει όταν επιλυθεί.

Καλη χρονια

Χρόνια τωρα εχω ενα παράπονο να μου κατέθεταν κάποια λεφτά και ας ηταν και λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όσοι χρεωθήκατε κάντε καταγγελίες στον ΣτΚ, μην το αφήσετε έτσι. Να φάνε πρόστιμο, γιατί είναι κωλοτράπεζα. 

1 minute ago, NikosKallithea said:

Καλη χρονια

Χρόνια τωρα εχω ενα παράπονο να μου κατέθεταν κάποια λεφτά και ας ηταν και λαθος

Κάποια στιγμή ένας φίλος είχε δει μισό εκατομμύριο παραπάνω στον λογαριασμό του από λάθος υπαλλήλου. Μέχρι να καταλάβει τι έγινε και να προλάβει να τα μεταφέρει σε άλλο λογαριασμό του τα είχαν πάρει πίσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, tasarass77 είπε

Καλή χρονιά σε όλους!

Ρε παιδιά χρεώθηκε κάνεις άλλος 5€ για "ΠΑΓΙΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ WINBANK" στην Πειραιώς?

Αυτό δεν ήταν μόνο στην αρχική εγγραφή?

Έχει γίνει ετήσιο?

Καλή χρονιά!! Και γω χρεωθηκα 5 ευρώ , χωρις προειδοποιηση . Τους αλήτες.... για μένα τελείωσε η Πειραιώς θα καταργήσω το λογαριασμό.  Μας κλέβουν!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Καλη χρονια

Χρόνια τωρα εχω ενα παράπονο να μου κατέθεταν κάποια λεφτά και ας ηταν και λαθος

Μου έβαλαν τις προάλλες 2 φορές ένα 50€ που μου είχαν στείλει με iris και τα πήραν πίσω την επόμενη εργάσιμη. 

Στο θέμα μας, πήραν και από εμένα 5 ευρώ. Τα είδα το πρωί και νευρίασα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, Nikosmile είπε

Όσοι χρεωθήκατε, είχατε πληρώσει αρχικά για την εγγραφή Winbank;

5 ευρώ καμία 10αρια χρόνια πριν πλερωκα...

Θα μας βάλουν πίσω το 5ευρω και θα μας χρεώσουν προμήθεια επειδή δούλευε ο προγραμματιστής πρωτοχρονιά να φτιάξει το bug. Γιατί να ντραπουν, εδώ τους δανείζουμε τα λεφτά μας και ζητάνε και ρεστα.

Επεξ/σία από SpirtouLisS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα.

Κλασικά, είναι συστημικό το θέμα, εργάζονται για την επίλυση και, κατόπιν ερώτησης, αναφέρθηκε ότι θα γίνει αντιλογισμός. 

Γενικά, είναι πρακτική αρκετών να κάνουν κινήσεις για να δουν αντιδράσεις.

Ωστόσο, τα τελευταία χρόνια, γινόμαστε μάρτυρες προκλητικών καταστάσεων.

Κατά τα άλλα, Καλή μας Χρονιά!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλή χρονιά! Δεν είναι καθόλου bug απλά θέλουν να καλύψουν τη μαλακία τους μέχρι να το βγάλουν επίσημα, γιατί υπάρχει στον επίσημο κατάλογο προμηθειών τους, στη σελίδα 38, στην παράγραφο 25.7, με επεξήγηση. Κλέβουνε που κλέβουνε, τουλάχιστον να ενημερώσουν πρώτα για να είναι επίσημο. 🤣

https://www.piraeusbank.gr/~/media/CFA37614FDB94126AE64DB1EA23AA195.ashx

Επεξ/σία από allo_eides
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...