Προς το περιεχόμενο

Προμήθεια εγγραφής Winbank


tasarass77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 λεπτά πριν, ghb είπε


Δεν φτάνει που τους σκάω συνέχεια 2ευρα για συναλαγές με την prepaid τους τώρα αρπάζουν και απροειδοποίητα.

ε καλά σε αυτό δε σου φταίει η Πειραιώς. τη σήμερον ημέρα που υπάρχουν τόσες λύσεις (δωρεάν) πρέπει να είναι κάποιος πολύ.... για να πληρώνει prepaid.

Πέρνα από εδώ να μας πεις την άποψη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μην γράφετε όλοι τα ίδια. Αφού γράφτηκε παραπάνω πως θα πιστωθεί το πεντάευρω.

Υπάρχουν και τα ανάποδα bugs. Όπως αυτοί που έπαιρναν συντάξεις νεκρών συγγενών επί χρόνια.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ASASASADSFHSDFH είπε

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ BUG

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ!!!

Γραψε καλυτερα για την αναζητηση αραπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, The_Judas είπε

Μην γράφετε όλοι τα ίδια. Αφού γράφτηκε παραπάνω πως θα πιστωθεί το πεντάευρω.

Υπάρχουν και τα ανάποδα bugs. Όπως αυτοί που έπαιρναν συντάξεις νεκρών συγγενών επί χρόνια.

Και επειδή καποιος εγραψε θα πιστωθούν πρεπι να το πιστέψουμε

Θα το πιστεψουμε αν πει καποιος "μου πιστώθηκαν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Και επειδή καποιος εγραψε θα πιστωθούν πρεπι να το πιστέψουμε

Θα το πιστεψουμε αν πει καποιος "μου πιστώθηκαν"

Θα ζητησουν όμως κάποιοι φωτο απο την κατάθεση,διαβατήριο του υπαλλήλου που την έκανε,απόδειξη απο το κούριερ και ας μην εμπλεκεται πουθενά,καθώς και ΙΜΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΤΟΚΟΦΟΡΩΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ: 16.12.2019

   25.7 Πάγιο Τέλος Σύνδεσης Winbank  5,00 (εφάπαξ ανά κουτί σύνδεσης) 

Απο πουθενα δεν προκύπτει οτι ειναι παγια ετησια προμηθεια, και δεν φαινεται να μας ενημερωσανε.

Ειναι απαραδεκτη, ευτυχως εχω και σε αλλη τραπεζα  e banking , και αυριο θα παω να κλεισω τους λογαριασμους μου., ετσι κιαλλιως ειναι η πιο ακριβη τραπεζα

ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΤΟΚΟΦΟΡΩΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗΣ: 16.12.2019

   25.7 Πάγιο Τέλος Σύνδεσης Winbank  5,00 (εφάπαξ ανά κουτί σύνδεσης) 

Απο πουθενα δεν προκύπτει οτι ειναι παγια ετησια προμηθεια, και δεν φαινεται να μας ενημερωσανε.

Ειναι απαραδεκτη, ευτυχως εχω και σε αλλη τραπεζα  e banking , και αυριο θα παω να κλεισω τους λογαριασμους μου., ετσι κιαλλιως ειναι η πιο ακριβη τραπεζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κριμα εγω βαζω λεφτα μονο οταν θελω να κανω αγορες τωρα δεν εχει τιποτα μεσα και δεν επεσε χρεωσει 😛

Επεξ/σία από Talixx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αισχος ...σαφως και μιλαμε για την χειροτερη τραπεζα ...Δεν πιστευω οτι προκειται για bug ...απλως βρηκαν ενα ηλιθιο τροπο να βγαλουν ενα σοβαρο ποσο...και μαλλον δεν προβλεπεται πουθενα ..ουτε οι πελατες ποτε ειδοποιηθηκαν για αυτη την ετησια συνδρομη ...Το αν θα το παρουν πισω ...εξαρταται απο το ποσος ντορος θα γινει και κατα ποσο θα ασχοληθουν τα ΜΜΕ ενημερωσης με το θεμα (αν και αυτα τα ΜΜΕ ειναι ημετερα  )  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...